Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Вибираємо ім´я дитині за знаком Зодіаку: повітряні знаки

Вибираємо ім´я дитині за знаком Зодіаку: повітряні знаки

У тебе народився малюк! Як ти його назвеш? Напевно в голові у тебе крутяться багато варіантів, але ти ніяк не можеш підібрати найкращий... Не проблема! Ми допоможемо підібрати ім'я для твого чада, виходячи їх його знаку Зодіаку. Сьогодні говоримо про повітряні знаки.

Близнюки

Непостійні й легковажні, витають «над всіма». Як і знак ваги, близнюки весь час знаходяться в бурхливих пошуках рівноваги. Рекомендовані імена для цього знака:

• Костянтин, Роман, Дмитро, Ігор, Валерій;
• Марія, Олена, Зінаїда, Марфа, Станіслава, Серафима, Симона, Раїса, Тамара.

Ваги

Люди цього знаку люблять прибріхувати, дотепні, дуже заповзятливі. І також - безкорисливі в дружбі, але в справах фінансових обережні і практичні. Імена для Терезів:

• Трохим, Олександр, Михайло, Владислав, Інокентій, Герман, В'ячеслав, Сергій, Василь, Григорій, Марк, Володимир, Микита, Гурій, Кирило;
• Злата, Ольга, Зоя, Софія, Зінаїда, Василина, Олександра.

Водолій

Майже всі водолії наполегливі, уперті і досить неврівноважені, проте, на відміну від стрільців, можуть краще контролювати себе. Характер людей цього знаку непередбачуваний, складний, адже вони часто схильні нервових зривів. Не бояться труднощів. Їм найкраще підійдуть імена:

• Арсентій, Георгій, Максим, Іван, Олександр, Тимофій, Валентин, Віталій, Аркадій;
• Анна, Світлана, Жанна, Рита, Наталя, Ірина, Віра, Ася, Аліса, Емма.

За матеріалами mama.ua

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас

Схожі статті

|

Вибираємо ім´я малюку за знаком Зодіаку: земні знаки

Зазвичай до вибору імені для дитини батьки підходять дуже педантично і ретельно, довго сперечаються, радяться, часто в цей процес можуть втрутитися й інші члени сім'ї... І це правильно! Адже ім'я для людини - це назавжди. Радимо тобі прислухатися і до того, що говорять зірки. Сьогодні вибираємо ім'я для земних знаків.

Вибираємо ім´я дитині за знаком Зодіаку: водні знаки

Існує дуже багато способів вибору імені: за сезонлом народження, по батькові, можна навіть класично - за церковним календарем. Але ми пропонуємо звернути увагу на знаки Зодіаку твого малюка і відштовхуватися від цього. Сьогодні говоримо про водні знаки.

Імена для дітей, як назвати дитину в 2012 році

Як правильно назвати дитину - таке питання задають собі батьки ще до народження дитини. Вибір імені дитини може залежати від різних традицій. Народження дитини – відповідальний крок, і тепер необхідно подумати, як назвати її. Ще з раннього дитинства і протягом усього свого життя жодне інше слово ми не чуємо так часто, як своє ім'я.

Як назвати дитину, вибираємо ім´я дитині

Коли на світ з'являється нова маленька людинка, неминуче виникає питання: яке ім'я дати дитині? Яке з імен буде найбільш підходящим? Якщо і перед Вами постала проблема вибору імені для своєї дитини, то перш за все пам'ятайте - рішення тут приймати тільки Вам. Інша справа, що підходити до цього питання потрібно акуратно, оскільки невдало вибране ІМ'Я може стати причиною важкої психологічної травми.