Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Вибираємо ім´я малюку за знаком Зодіаку: вогняні знаки

Вибираємо ім´я малюку за знаком Зодіаку: вогняні знаки

У народі кажуть, що як ти човен назвеш, так він і попливе. Є багато факторів, які впливають на характер людини ще при самому народженні. Один з них - це ім'я, яке дали дитині тато з мамою. Давай спробуємо підібрати правильне ім'я малюку, виходячи з його знаку Зодіаку.

Овни

Для сміливих, наполегливих, упертих і рішучих баранів найкраще підійдуть імена:

• Костянтин, Гаврило, Кирило, Марко, Яків;
• Олександра, Дарія, Лідія, Каріна, Марія, Сабіна.

Леви

Це завжди лідери, які оточені вірною свитою, тому левенята повинні бути завжди в центрі уваги. Цей знак не терпить байдужості до своєї персони. Вони деколи агресивні і запальні, але швидко відходять. Крім того, вони ще й на диво щедрі. «Левові» імена:

• Мойсей, Гліб, Микола, Юліан, Прохор, Гурій, Єфрем, Євдоким, Захар, Олександр, Єлизар, Ісаак;
• Марія, Ганна, Анфіса, Юлія, Олімпіада, Тамара, Маргарита, Тетяна.

 

Стрільці

Цей знак вітряний, часом агресивний і схильний до непостійності. Однак будучи, при цьому, в хорошому настрої, ці люди заражають всіх оточуючих своїм позитивом і тому незмінно виявляються головною душею компанії. Дітей, які народжені під знаком стрільців, найкраще називати:

• Михайло, Сергій, Андрій, Олексій, Артем;
• Поліна, Віра, Наташа, Іра.

За матеріалами mama.ua

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас

Схожі статті

|

Вибираємо ім´я дитині за знаком Зодіаку: повітряні знаки

У тебе народився малюк! Як ти його назвеш? Напевно в голові у тебе крутяться багато варіантів, але ти ніяк не можеш підібрати найкращий... Не проблема! Ми допоможемо підібрати ім'я для твого чада, виходячи їх його знаку Зодіаку. Сьогодні говоримо про повітряні знаки.

Вибираємо ім´я дитині за знаком Зодіаку: водні знаки

Існує дуже багато способів вибору імені: за сезонлом народження, по батькові, можна навіть класично - за церковним календарем. Але ми пропонуємо звернути увагу на знаки Зодіаку твого малюка і відштовхуватися від цього. Сьогодні говоримо про водні знаки.

Імена для дітей, як назвати дитину в 2012 році

Як правильно назвати дитину - таке питання задають собі батьки ще до народження дитини. Вибір імені дитини може залежати від різних традицій. Народження дитини – відповідальний крок, і тепер необхідно подумати, як назвати її. Ще з раннього дитинства і протягом усього свого життя жодне інше слово ми не чуємо так часто, як своє ім'я.

Як назвати дитину, вибираємо ім´я дитині

Коли на світ з'являється нова маленька людинка, неминуче виникає питання: яке ім'я дати дитині? Яке з імен буде найбільш підходящим? Якщо і перед Вами постала проблема вибору імені для своєї дитини, то перш за все пам'ятайте - рішення тут приймати тільки Вам. Інша справа, що підходити до цього питання потрібно акуратно, оскільки невдало вибране ІМ'Я може стати причиною важкої психологічної травми.