Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Вибираємо ім´я малюку за знаком Зодіаку: вогняні знаки

Вибираємо ім´я малюку за знаком Зодіаку: вогняні знаки

У народі кажуть, що як ти човен назвеш, так він і попливе. Є багато факторів, які впливають на характер людини ще при самому народженні. Один з них - це ім'я, яке дали дитині тато з мамою. Давай спробуємо підібрати правильне ім'я малюку, виходячи з його знаку Зодіаку.

Овни

Для сміливих, наполегливих, упертих і рішучих баранів найкраще підійдуть імена:

• Костянтин, Гаврило, Кирило, Марко, Яків;
• Олександра, Дарія, Лідія, Каріна, Марія, Сабіна.

Леви

Це завжди лідери, які оточені вірною свитою, тому левенята повинні бути завжди в центрі уваги. Цей знак не терпить байдужості до своєї персони. Вони деколи агресивні і запальні, але швидко відходять. Крім того, вони ще й на диво щедрі. «Левові» імена:

• Мойсей, Гліб, Микола, Юліан, Прохор, Гурій, Єфрем, Євдоким, Захар, Олександр, Єлизар, Ісаак;
• Марія, Ганна, Анфіса, Юлія, Олімпіада, Тамара, Маргарита, Тетяна.

 

Стрільці

Цей знак вітряний, часом агресивний і схильний до непостійності. Однак будучи, при цьому, в хорошому настрої, ці люди заражають всіх оточуючих своїм позитивом і тому незмінно виявляються головною душею компанії. Дітей, які народжені під знаком стрільців, найкраще називати:

• Михайло, Сергій, Андрій, Олексій, Артем;
• Поліна, Віра, Наташа, Іра.

За матеріалами mama.ua

>

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас

Схожі статті

|

Вибираємо ім´я дитині за знаком Зодіаку: водні знаки

Існує дуже багато способів вибору імені: за сезонлом народження, по батькові, можна навіть класично - за церковним календарем. Але ми пропонуємо звернути увагу на знаки Зодіаку твого малюка і відштовхуватися від цього. Сьогодні говоримо про водні знаки.

Імена для дітей, як назвати дитину в 2012 році

Як правильно назвати дитину - таке питання задають собі батьки ще до народження дитини. Вибір імені дитини може залежати від різних традицій. Народження дитини – відповідальний крок, і тепер необхідно подумати, як назвати її. Ще з раннього дитинства і протягом усього свого життя жодне інше слово ми не чуємо так часто, як своє ім'я.

Як назвати дитину, вибираємо ім´я дитині

Коли на світ з'являється нова маленька людинка, неминуче виникає питання: яке ім'я дати дитині? Яке з імен буде найбільш підходящим? Якщо і перед Вами постала проблема вибору імені для своєї дитини, то перш за все пам'ятайте - рішення тут приймати тільки Вам. Інша справа, що підходити до цього питання потрібно акуратно, оскільки невдало вибране ІМ'Я може стати причиною важкої психологічної травми.

Як вибрати дитині хороше ім’я

Ура! У вашій родині скоро з´явиться маленька дитина. Це щастя і величезна кількість проблем одночасно. Це турботи, переживання і безмірна радість - і все в один момент... Ймовірно, першим питанням, над яким майбутнім батькам необхідно подумати, є питання про те, як назвати дитину в 2012 році.