Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Вибираємо ім´я малюку за знаком Зодіаку: земні знаки

Вибираємо ім´я малюку за знаком Зодіаку: земні знаки

Зазвичай до вибору імені для дитини батьки підходять дуже педантично і ретельно, довго сперечаються, радяться, часто в цей процес можуть втрутитися й інші члени сім'ї... І це правильно! Адже ім'я для людини - це назавжди. Радимо тобі прислухатися і до того, що говорять зірки. Сьогодні вибираємо ім'я для земних знаків.

Тельці

Ці люди вперті і можуть дуже довго пам'ятати образу, однак при цьому терплячі і чуйні, а за своїх близьких і рідних будуть стояти до останнього. Найкращі імена для Тельців:

• Давид, Анатолій, Кирило, Макар, Герман;
• Євдокія, Юлія, Фаїна, Олександра, Клавдія, Ірина, Олександра, Алана.

Діви

Люди цього знаку ощадливі, акуратні та відповідальні. Вони будують життя виключно за власним розкладом. Діви часто бувають образливими і вміють добре маніпулювати оточуючими. Якщо твоя дитина - діва, її можна назвати:

• Мирон, Денис, Захар, Яків, Роман, Павло, Іларіон, Іван, Анатолій, Геннадій, Єфрем, Гліб;
• Аріадна, Ганна, Раїса, Віра, Людмила, Софія, Надія, Любов, Світлана, Єлизавета.

Козеріг

Це дуже практичні особистості. Люди цього знаку твердо стоять на землі і не хочуть даремно мріяти. Власне, їх цілеспрямованість, упертість та любов до різних матеріальних цінностях допомагає Козерогам непогано влаштуватися в житті. Їм підійдуть імена:

• Григорій, Данило, Петро, Гнат, Ілля, Євген, Володимир, Віктор, Василь.
• Онися, Ася, Анастасія, Людмила, Лілія, Любов, Зоя, Катерина, Ірина, Наталя.

За матеріалами mama.ua

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас

Схожі статті

|

Вибираємо ім´я дитині за знаком Зодіаку: повітряні знаки

У тебе народився малюк! Як ти його назвеш? Напевно в голові у тебе крутяться багато варіантів, але ти ніяк не можеш підібрати найкращий... Не проблема! Ми допоможемо підібрати ім'я для твого чада, виходячи їх його знаку Зодіаку. Сьогодні говоримо про повітряні знаки.

Вибираємо ім´я дитині за знаком Зодіаку: водні знаки

Існує дуже багато способів вибору імені: за сезонлом народження, по батькові, можна навіть класично - за церковним календарем. Але ми пропонуємо звернути увагу на знаки Зодіаку твого малюка і відштовхуватися від цього. Сьогодні говоримо про водні знаки.

Імена для дітей, як назвати дитину в 2012 році

Як правильно назвати дитину - таке питання задають собі батьки ще до народження дитини. Вибір імені дитини може залежати від різних традицій. Народження дитини – відповідальний крок, і тепер необхідно подумати, як назвати її. Ще з раннього дитинства і протягом усього свого життя жодне інше слово ми не чуємо так часто, як своє ім'я.

Як назвати дитину, вибираємо ім´я дитині

Коли на світ з'являється нова маленька людинка, неминуче виникає питання: яке ім'я дати дитині? Яке з імен буде найбільш підходящим? Якщо і перед Вами постала проблема вибору імені для своєї дитини, то перш за все пам'ятайте - рішення тут приймати тільки Вам. Інша справа, що підходити до цього питання потрібно акуратно, оскільки невдало вибране ІМ'Я може стати причиною важкої психологічної травми.