Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Вибираємо ім´я малюку за знаком Зодіаку: земні знаки

Вибираємо ім´я малюку за знаком Зодіаку: земні знаки

Зазвичай до вибору імені для дитини батьки підходять дуже педантично і ретельно, довго сперечаються, радяться, часто в цей процес можуть втрутитися й інші члени сім'ї... І це правильно! Адже ім'я для людини - це назавжди. Радимо тобі прислухатися і до того, що говорять зірки. Сьогодні вибираємо ім'я для земних знаків.

Тельці

Ці люди вперті і можуть дуже довго пам'ятати образу, однак при цьому терплячі і чуйні, а за своїх близьких і рідних будуть стояти до останнього. Найкращі імена для Тельців:

• Давид, Анатолій, Кирило, Макар, Герман;
• Євдокія, Юлія, Фаїна, Олександра, Клавдія, Ірина, Олександра, Алана.

Діви

Люди цього знаку ощадливі, акуратні та відповідальні. Вони будують життя виключно за власним розкладом. Діви часто бувають образливими і вміють добре маніпулювати оточуючими. Якщо твоя дитина - діва, її можна назвати:

• Мирон, Денис, Захар, Яків, Роман, Павло, Іларіон, Іван, Анатолій, Геннадій, Єфрем, Гліб;
• Аріадна, Ганна, Раїса, Віра, Людмила, Софія, Надія, Любов, Світлана, Єлизавета.

Козеріг

Це дуже практичні особистості. Люди цього знаку твердо стоять на землі і не хочуть даремно мріяти. Власне, їх цілеспрямованість, упертість та любов до різних матеріальних цінностях допомагає Козерогам непогано влаштуватися в житті. Їм підійдуть імена:

• Григорій, Данило, Петро, Гнат, Ілля, Євген, Володимир, Віктор, Василь.
• Онися, Ася, Анастасія, Людмила, Лілія, Любов, Зоя, Катерина, Ірина, Наталя.

За матеріалами mama.ua

>

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас

Схожі статті

|

Вибираємо ім´я дитині за знаком Зодіаку: водні знаки

Існує дуже багато способів вибору імені: за сезонлом народження, по батькові, можна навіть класично - за церковним календарем. Але ми пропонуємо звернути увагу на знаки Зодіаку твого малюка і відштовхуватися від цього. Сьогодні говоримо про водні знаки.

Імена для дітей, як назвати дитину в 2012 році

Як правильно назвати дитину - таке питання задають собі батьки ще до народження дитини. Вибір імені дитини може залежати від різних традицій. Народження дитини – відповідальний крок, і тепер необхідно подумати, як назвати її. Ще з раннього дитинства і протягом усього свого життя жодне інше слово ми не чуємо так часто, як своє ім'я.

Як назвати дитину, вибираємо ім´я дитині

Коли на світ з'являється нова маленька людинка, неминуче виникає питання: яке ім'я дати дитині? Яке з імен буде найбільш підходящим? Якщо і перед Вами постала проблема вибору імені для своєї дитини, то перш за все пам'ятайте - рішення тут приймати тільки Вам. Інша справа, що підходити до цього питання потрібно акуратно, оскільки невдало вибране ІМ'Я може стати причиною важкої психологічної травми.

Як вибрати дитині хороше ім’я

Ура! У вашій родині скоро з´явиться маленька дитина. Це щастя і величезна кількість проблем одночасно. Це турботи, переживання і безмірна радість - і все в один момент... Ймовірно, першим питанням, над яким майбутнім батькам необхідно подумати, є питання про те, як назвати дитину в 2012 році.