Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Helen Harper Baby: за що їх так люблять діти?

Helen Harper Baby: за що їх так люблять діти?
 

Малюк не може сказати, чи подобається йому підгузник, чи ні, але дбайливі батьки зрозуміють це і без слів. Тисячі мам і тат в Україні знають, що Helen Harper Baby – підгузники, в яких їхнім малюкам комфортно з перших днів життя.Шкіра новонародженого дуже вразлива. Тому батьки повинні правильно доглядати за нею, дбаючи про гігієну дитини так, щоб у малюка не розвинувся пелюшковий дерматит. Підгузник Helen Harper Baby допомагає мамам справлятися з цим завданням на відмінно!

Чотиришарова інноваційна система захисту Dry Feel розроблена фахівцями з урахуванням усіх потреб шкіри немовлят:

• 1-й шар пропускає рідину всередину;

• 2-й шар - рівномірно розподіляє вологу;

• 3-й шар - вбирає і утримує;

• 4-й шар - захищає від протікань, дозволяє шкірі дихати.

Підгузки Helen Harper Baby миттєво вбирають вологу. Завдяки другому шару рідина рівномірно розподіляється в наповнювачі. Поглинаючий шар не збивається в кому. Увібравши в себе вологу, він надійно утримує її всередині, залишаючись рівним. Ці підгузники не пропускають вологу назовні, і при цьому дозволяють повітрю нормально циркулювати. Шкіра дитини дихає, а отже, вона захищена від попрілостей. Малюкові комфортно в них, а його шкіра завжди залишається сухою і здоровою.

Підгузки Helen Harper Baby завжди щільно прилягають до шкіри і ніколи не тиснуть. Спеціальні еластичні боковинки розтягуються точно за розміром животика, а зручні м'які манжетики навколо ніжок захищають від протікань при будь-яких активних рухах і положеннях тіла, які можуть приймати сплячі немовлята.

В Helen Harper Baby продумана кожна деталь, від інноваційної системи вбирання до емоційного сприйняття. Дітям подобаються веселі звірята: зайчик, кошеня, ведмежа, жираф і левеня, які намальовані на підгузниках, і малюки із задоволенням дозволяють батькам одягати їх.

Для Helen Harper Baby використовуються тільки найкращі екологічно чисті матеріали, дозволені для догляду за дітьми з перших днів життя. У них немає ароматів і інших компонентів, здатних викликати алергію. Підгузки сертифіковані в Україні і повністю безпечні.

Звичайно, малюки не говорять про Helen Harper Baby, але мами бачать, що діти люблять саме ці підгузники.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас

Схожі статті

|

Helen Harper Baby: там, де живе дитинство

З появою малюка в дім приходить чарівний світ дитинства. Першими з'являються зайчата, ведмежата, кошенята, левенята і навіть жирафи! Чому вони? Та тому, що саме ці тваринки зображені на підгузниках Helen Harper Baby!

ДВІЧІ МАМА

Уявляєте, у нас вдома з'явився ще один малюк, зовсім крихітний. І тепер моя мама постійно зайнята ним: годує, робить масаж, змінює підгузники, носить на ручках, коли він плаче, а плаче по ночах він, до речі, вдень і вночі. Загалом, тепер мамі зовсім ніколи грати зі мною. Як же так вийшло? А раптом у нас з'явиться ще один малюк? Що тоді буде?

Як правильно годувати хвору дитину?

Мої мама з татом сьогодні сильно засмучені. Вони кажуть, що я захворів, і мене треба лікувати. А ще мама дуже переживає, тому що я не їм. А мені, і справді, зовсім їсти не хочеться: ковтати боляче, ніс не дихає. Може, я поїм пізніше, мамочка?

Helen Harper Baby – підгузник, якого малюк не помічає

Ще недавно малюк ледь міг перевертатися в ліжечку, а сьогодні він вже міцно тримає маму з татом за руки і робить свої перші кроки. Зростає не по днях, а по годинах! З перших днів і майже до 2-х років карапузу потрібні засоби гігієни, настільки зручні, щоб він практично не помічав їх. Підгузки Helen Harper Baby створені, щоб підлаштовуватися під зростаючі потреби малюків, тому діти відчувають себе в них дуже комфортно.