Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Helen Harper Baby: з перших днів життя

Helen Harper Baby: з перших днів життя
 

Ну ось і настав час збирати сумку в пологовий будинок. Ви вже знаєте, що потрібно обов'язково покласти в неї підгузники, просто потрібно вирішити, які підгузники будуть кращими для вашого зайчика, адже так ви називаєте свого малюка?

Зверніть увагу на підгузники Helen Harper Baby Newborn (1). Вони розроблені спеціально для новонароджених і розраховані на вагу 2-5 кг. Helen Harper Baby виробляються з гіпоалергенних матеріалів. Вони не містять речовин, здатних викликати подразнення на ніжній шкірі новонароджених крихіток.

Тонкі м'які чотиришарові підгузники підтримують ідеальну гігієну малюків завдяки інноваційній системі Dry Feel.

• Перший ніжний шар миттєво проводить рідину.

• Другий – ефективно розподіляє її всередині по всій поверхні наповнювача.

• Третій шар поглинає вологу, не дозволяючи їй витекти назад.

• Четвертий шар – захисний. Він надійно охороняє ліжко і одяг крихітки від намокання і при цьому пропускає повітря, дозволяючи шкірі дитини дихати.

В Helen Harper Baby малюкові буде дуже зручно. Анатомічна форма точно повторює рельєф тіла новонародженого, що розтягуються боковинки підлаштовуються під збільшується розмір живота, а ніжні бічні манжетики затримують рідину, навіть якщо малюк засинає в найдивніших позах. Багаторазові липучки дозволяють батькам контролювати наповнення, це дуже економно, адже не потрібно викидати підгузник, якщо він опинився чистим.

Як знайти на полиці Helen Harper Baby Newborn? Дуже просто! Шукайте підгузники з намальованим зайчиком на упаковці.

Helen Harper Baby Newborn - зайчики для зайчиків.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас

Схожі статті

|

ДВІЧІ МАМА

Уявляєте, у нас вдома з'явився ще один малюк, зовсім крихітний. І тепер моя мама постійно зайнята ним: годує, робить масаж, змінює підгузники, носить на ручках, коли він плаче, а плаче по ночах він, до речі, вдень і вночі. Загалом, тепер мамі зовсім ніколи грати зі мною. Як же так вийшло? А раптом у нас з'явиться ще один малюк? Що тоді буде?

Як правильно годувати хвору дитину?

Мої мама з татом сьогодні сильно засмучені. Вони кажуть, що я захворів, і мене треба лікувати. А ще мама дуже переживає, тому що я не їм. А мені, і справді, зовсім їсти не хочеться: ковтати боляче, ніс не дихає. Може, я поїм пізніше, мамочка?

Helen Harper Baby – підгузник, якого малюк не помічає

Ще недавно малюк ледь міг перевертатися в ліжечку, а сьогодні він вже міцно тримає маму з татом за руки і робить свої перші кроки. Зростає не по днях, а по годинах! З перших днів і майже до 2-х років карапузу потрібні засоби гігієни, настільки зручні, щоб він практично не помічав їх. Підгузки Helen Harper Baby створені, щоб підлаштовуватися під зростаючі потреби малюків, тому діти відчувають себе в них дуже комфортно.

Скільки має спати дитина до року?

Сьогодні тато з мамою сперечалися про те, скільки я маю спати. Мама говорила, що всю ніч і один раз вдень – досить, а тато все повторював їй, що я повинен спати два рази на день... А що, якщо я не хочу спати два рази?