Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Дитина не любить коляску: що робити?

Дитина не любить коляску: що робити?
 

Багато молодих матусь люблять гуляти з малюком – це одночасно і корисне фізичне навантаження, і відпочинок. Але що, якщо дитина не любить коляску і просто шаленіє, коли знаходиться в ній?Так, дійсно є такі дітки. Ви можете врахувати всі корисні поради при виборі транспортного засобу для малюка і купити найкращу коляску на http://bratishka.com.ua/lyulki, але малюк все одно буде кожен раз противитися «гуляти» в ній. Як з цим впоратися?

Переконайтеся, що дитині комфортно фізично

Завжди в першу чергу перевіряйте, чи може дитині бути некомфортно, якщо вона вередує в колясці (можливо, їй щось заважає або просто незручно). Влітку переконайтеся, що малюкові не дуже жарко – у деяких колясок є підкладки, які можна зняти, щоб повітря всередині коляски циркулювало краще. Також бувають маленькі вентилятори, які злегка обдуватимуть малюка в жарку погоду.

Взимку ж ми дуже боїмося, щоб дитина не змерзла, занадто сильно вкутуємо, опускаємо захист на колясці, в результаті чого дитині може просто стати жарко. Якщо малюк спітнів або почервонів, швидше за все, він перегрівся – в цьому випадку зніміть з нього один шар (наприклад, відкрийте ковдрочку). Як ви знаєте, дитину потрібно одягати як себе, плюс лише один шар одягу або ковдра.

І, звичайно ж, переконайтеся, що ремені безпеки в колясці лежать щільно по тілу дитини, але не тиснуть.

Переконайтеся, що дитині комфортно емоційно

Більшість діток прагнуть бути на руках у мами – це природно. Тільки ви кладете малюка в коляску, ліжечко або на ігровий килимок, і він починає плакати. Звичайно, ви не можете тримати дитину на руках постійно, але можете полегшити цей процес «розлучення».

Якщо у дитини є улюблена пустушка або іграшка (ковдрочка, ваша футболка), до якої вона прив'язана, дайте її крихітці. Також найбільш вдалим вибором стане коляска, в якій дитина сидітиме спиною вперед, постійно бачачи вас перед собою.

Знайдіть найкращий час для прогулянки

Поспостерігайте за малюком, коли він веде себе спокійніше, а коли сильно вередує. Можливо, коли він сонний, прогулянка в колясці не засмутить його, він просто поспить на свіжому повітрі, а коли він перезбуджений, то не дасть вам ані хвилини спокою. Знайдіть найкращий час для прогулянок.

Не дайте дитині занудьгувати

Візьміть з собою музичну іграшку, міняйте підвісні іграшки на візку, придумайте інші розваги – ви найкраще за всіх знаєте, що сподобається вашому малюкові. Різні розваги не дадуть дитині занудьгувати навіть в колясці, а ваша прогулянка пройде з задоволенням для вас і дитини.

Відволічіть малюка перекусом

Ця порада не працює для немовлят – їм можна дати тільки пустушку. Більш старших діток можна легко відволікти невеликим перекусом – бубликами, бананом, яблучком і т.д. Але не залишайте під час перекусу дитину без нагляду, щоб вона не подавилася.

Підкупіть дитину

Чим старшою стає дитина, тим складніше її всадити в коляску, яку вона не любить. Що вони тільки не вигадують, щоб уникнути цього. У цьому випадку спробуйте підкупити малюка корисними смаколиками або цікавою іграшкою, щоб перемогти в цій боротьбі.

Придумайте запасний план

Якщо малюкові так не подобається гуляти в колясці, ви можете на деякий час садити його в кенгуру, яке вміститься в сумку для підгузників. Коли ж малюк почне ходити, можете спробувати дитячі віжки (поводок).

Автор: Сальнікова Анна

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас

Схожі статті

|

Як правильно облаштувати дитячу спальню?

Цим питанням задаються всі майбутні батьки в очікуванні маленького дива. Дитяча – це не просто місце, де малюк спатиме, це місце, де малюк буде проводити основну масу свого часу, саме тому дитяча спальня повинна бути максимально комфортна для нього.

Денний сон малюка: втоміть дитину перш, ніж вона вимотає вас

Не буває матусь з маленькими дітьми, які не хотіли б відпочити під час денного сну малюка. З наближенням післяобіднього часу мама починає мріяти про те, щоб теж подрімати, почитати улюблений журнал або поспілкуватися з подругою, не відволікаючись постійно на дитину.

Яким має бути дитячий одяг на літо

Більшу частину свого часу влітку діти проводять на відкритому повітрі: у дворі, на річці, на вулиці з дітворою, на морському березі. Діти люблять грати в різні ігри та багато рухаються. Вони і так довго чекали тієї пори, коли можна буде погрітися під довгоочікуваним сонечком, зустріти старих друзів і побігати разом з ними.

Як займатися влітку з дітьми раннього віку (0-3 років)

Літо - чудова пора року. Все цвіте, плодоносить, повно свіжих фруктів і овочів. Літо - це довгоочікуваний відпочинок на березі моря, річки, життєрадісний і щасливий малюк поруч! Ну що ще потрібно для щастя?