Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Як назвати дитину

У давні часи вважалося, що обрати ім’я дитині – обрати їй долю. Значенням імен приділяли багато уваги. Сьогодні кожна сімейна пара, вирішуючи, як назвати дитину, опиняється перед складним вибором: незвичайні імена чи звичні, довгі імена, короткі імена, імена українського чи зарубіжного походження, рідкісні імена чи популярні… Яке ім’я підійде Вашій дитині? Ми постійно поповнюємо розділ «Як назвати дитину» новими матеріалами і сподіваємося хоч трохи допомогти у цьому нелегкому виборі.

Перевірте, чи пасують ім´я та прізвище

Також важливо переконатися, що ім´я разом із прізвищем гарно звучать разом. Якщо ви маєте українське прізвище, подумайте двічі перед тим, як назвати дитину іменем іноземного походження. Діана Микитенко звучить, щонайменше, дивно.

Перелік чоловічих власне українських імен

Перелік власне українських чоловічих імен.

Перелік жіночих власне українських імен

Перелік власне українських жіночих імен. Думаю, ви зустріненте тут багато цікавих та красивих імен...

Як вибрати ім'я: слідкуємо за вимовою

Вимова імені дійсно має велике значення. Іноді можна зробити ім´я "легким" або екзотичним, змінивши всього декілька буков: Василина чи Василиса, Алекса замість Олександра, Анна замість Ганни, Софі замість Софії і т.д. Ви можете так змінити будь-яке ім´я.

Прізвисько, а не прізвище. Як будуть називати вашу дитину в колективі?

Діти мають яскраву уяву.Та, нажаль, вони не завжди її використовують на благо оточуючих.

Як назвати дитину, щоб її не задражнили?

Діти могуть бути безжалісні один до одного (як, в принципі, і дорослі). Вони легко знаходять уразливі місця, «кнопки» одне в одного. Якщо цією «кнопкою» виявляється ім´я, задира не вагатиметься використати його як зброю щоб задражнити.

Як назвати дитину: остерігайтеся незвичайних імен

Зрозуміло, що батьки часто хочуть, щоб їх дитина була єдиною і неповторною - таким же має бути і ім´я. Таке, як ні в кого зі знайомих, або хоча б таке, що не має неприємних асоціацій через вередливого хлопчика у сусідньому дворі. Воно має бути дійсно особливим та оригінальним і належати тільки їх дитині.

Не поспішайте обрати яке-небудь ім'я

Іноді так стається, що дитина народжується раніше очікуваного. Можливо, настільки рано, що ви ще навіть не вибрали ім´я. І тоді ваша друга половинка не завжди може бути присутня, коли треба назвати дитину. Ви маєте зробити вибір самостійно і швидко. Що обрати: Іван, ім´я, яке вам подобається більше всього чи Ігор, як ваш тато?

Популярне ім'я: плюси та мінуси

Вибір поширеного популярного імені має свої нюнси, як позитивні, так і негативні.

Назвати дитину іменем знаменитості: так чи ні?

Ім´я може здаватися привабливим завдяки асоціації з якоюсь особливою людиною: гарним співаком, кінозіркою або головним персонажем захопливої книги. У свою чергу, ви можете хотіти, щоб ваша дитина мала такі ж риси характеру.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас