Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Як назвати дитину

У давні часи вважалося, що обрати ім’я дитині – обрати їй долю. Значенням імен приділяли багато уваги. Сьогодні кожна сімейна пара, вирішуючи, як назвати дитину, опиняється перед складним вибором: незвичайні імена чи звичні, довгі імена, короткі імена, імена українського чи зарубіжного походження, рідкісні імена чи популярні… Яке ім’я підійде Вашій дитині? Ми постійно поповнюємо розділ «Як назвати дитину» новими матеріалами і сподіваємося хоч трохи допомогти у цьому нелегкому виборі.

Травень: як назвати дитину?

Таблиця іменин (дней ангела) у травні та значення імен.

Квітень: як назвати дитину

Таблиця іменин на квітень плюс значення імен.

Березень: як назвати дитину?

Календар іменин (дней ангела) на березень плюс значення імен.

Лютий: як назвати дитину?

Якщо ваша дитина народиться чи вже народилася в лютому, і ви вагаєтеся з приводу імені - для вас таблиця імен, значень імен та іменин ц лютому.

Січень: як назвати дитину?

Ваше малятко народилося в січні? Можливо, ви захочете назвати його за таблицею іменинників. Тому для вас таблиця зі списком імен, значенням та датами іменин у січні.

Як назвати дитину: кілька порад батькам

Всі клопоти, переживання і страждання, пов´язані з появою на світ вашої дитини, позаду. Питання номер один: Яке ім´я дати дитині? Чим керуватися при виборі імені? Гарним звучанням? Пам´яттю про друга? Бажанням увічнити ім´я близького родича? Модою на імена?

Грудень: як назвати дитину?

Таблиця іменин на грудень плюс значення імен.

Листопад: як назвати дитину?

Таблиця імен по іменинах на листопад плюс значення імен.

В Україні дітей називають Серверами і Попелюшками. Сергії та Наталії вже не популярні

За словами прес-служби Міністерства юстиції з посиланням на статистику органів реєстрації актів цивільного стану, в Україні все менш популярними стають імена, якими дітей нарікали 20-30 років тому. Замість них, дітей більше стали називати застарілими (Аристарх, Соломія), іноземними (Генріх, Саманта) та старими російськими іменами (Варвара, Акім).

Жовтень: як назвати дитину?

Список імен, якими називають дітей у жовтні за іменинами, та значення цих імен.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас