Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Як назвати дитину

У давні часи вважалося, що обрати ім’я дитині – обрати їй долю. Значенням імен приділяли багато уваги. Сьогодні кожна сімейна пара, вирішуючи, як назвати дитину, опиняється перед складним вибором: незвичайні імена чи звичні, довгі імена, короткі імена, імена українського чи зарубіжного походження, рідкісні імена чи популярні… Яке ім’я підійде Вашій дитині? Ми постійно поповнюємо розділ «Як назвати дитину» новими матеріалами і сподіваємося хоч трохи допомогти у цьому нелегкому виборі.

Які імена принесуть удачу в 2011 році? Як назвати дитину в рік Кролика?

За китайським календарем 2011 рік - це рік Білого Кролика. Вважається, що Кролик має досить вдалий для життя характер, поєднує товариськість з талантами комерсанта і дипломата. Однак крім китайського гороскопу існують ще й інші, в тому числі і найдавніший на Землі гороскоп індіанців майя. Згідно з цим гороскопом, 2011 рік не обіцяє бути таким вже безхмарним, оскільки пройде під впливом майянського знака Гроза.

Як назвати дитину за місяцем народження та порою року

Підібрати ім´я новонародженому маляті - справа непроста. Адже ім´я людини впливає на її долю. На вибір імені дитини впливають і традиції родини, і модні віяння, і національні, релігійні погляди, і навіть політичні погляди батьків. При виборі імені особливе значення має й пора року, в яку народилася дитина.

Як вибрати дитині вдале ім´я

Вибір імені для майбутньої дитини часто стає причиною домашніх війн, з-за нього, необачно вимовленого вголос завчасно, можуть витягнутися обличчя у дідусів і бабусь. Придумати новонародженому відповідне ім´я набагато складніше, ніж вибрати ліжечко, коляску і памперси.

Як назвати дитину? Теорія модних імен

Яке ім´я краще: Фарида, Фатіма або Фаїна? Це зовсім не легке питання мали вирішити у сім´ї Гуцуляк - адже саме одним з цих порівняно рідкісних імен слід було назвати новонароджену дочку. Причина досить несподівана. Молодому батькові прийшла в голову «щаслива» думка скласти гороскоп дитини, щоб точно знати, чого в житті побоюватися, а до чого прагнути.

Як назвати дитину в рік Тигра?

14 лютого настав новий рік за китайським календарем. Білий Тигр, приходу якого ми раділи 1 січня, насправді вступив у свої права лише тепер. Ми вже живемо під заступництвом Венери і Юпітера, «відповідальних» за любов і справедливість. А отже, у цьому році варто заводити сім´ю і дітей!

Вересень: як назвати дитину?

Таблиця іменин (дней ангела) у вересні та значення імен.

Серпень: як назвати дитину?

Таблиця іменин (дней ангела) у серпні та значення імен.

Липень: як назвати дитину?

Таблиця іменин (дней ангела) у липні та значення імен.

Червень: як назвати дитину?

Таблиця іменин (дней ангела) у червні та значення імен.

Як назвати дитину. Кілька порад батькам

Всі клопоти, переживання і страждання, пов´язані з появою на світ вашої дитини, позаду. Питання номер один: яке ім´я дати дитині? Чим керуватися при виборі імені? Гарним звучанням? Пам´яттю про одного? Бажанням увічнити ім´я близького родича? Модою на імена?

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас