Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Назвати дитину іменем знаменитості: так чи ні?

Ім'я знаменитості

Ім´я може здаватися привабливим завдяки асоціації з якоюсь особливою людиною: гарним співаком, кінозіркою або головним персонажем захопливої книги. У свою чергу, ви можете хотіти, щоб ваша дитина мала такі ж риси характеру.

Тато може мріяти про те, щоб пограти в баскетбол із сином на ім´я улюбленого гравця, на приклад. У такому випадку тато має розуміти, що навонароджений малюк може вирости зовсім не атлетичним. Можливо, він навіть не буде цікавитися баскетболом.
Це дуже важливо, використовуючи таке ім´я, не очікувати, що дитина буде мати якісь здібності чи риси, які вона може й не мати. Багато людей називають іменами знаменитостей - це факт. Але знаменита людина може раптом втратити популярність - це також факт. Про цю людину можуть писати в ЗМІ такі речі, які ускладнять життя вашої дитини.

Яскравий приклад ми могли б побачити у 1930их роках у Німеччині, коли багатьох хлопців називали ім´ям Адольф. Після закінчення війни майже всі, кого так назвали, змінювали свої імена. Часто просто на Дольф.
Тому називаючи дитину ім´ям знаменитості, яка ще живе, це ризик, адже ви не знаєте, що принесе майбутнє цій людині. Популярний співак може стати наркоманом чи приводом для жартів. У такому випадку ваш син не буде дуже задоволений своїм тезкою... і своїм ім´ям.

Перелік статей з теми «Як назвати дитину»

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас

Схожі статті

|

Вибираємо ім´я малюку за знаком Зодіаку: земні знаки

Зазвичай до вибору імені для дитини батьки підходять дуже педантично і ретельно, довго сперечаються, радяться, часто в цей процес можуть втрутитися й інші члени сім'ї... І це правильно! Адже ім'я для людини - це назавжди. Радимо тобі прислухатися і до того, що говорять зірки. Сьогодні вибираємо ім'я для земних знаків.

Вибираємо ім´я дитині за знаком Зодіаку: повітряні знаки

У тебе народився малюк! Як ти його назвеш? Напевно в голові у тебе крутяться багато варіантів, але ти ніяк не можеш підібрати найкращий... Не проблема! Ми допоможемо підібрати ім'я для твого чада, виходячи їх його знаку Зодіаку. Сьогодні говоримо про повітряні знаки.

Вибираємо ім´я дитині за знаком Зодіаку: водні знаки

Існує дуже багато способів вибору імені: за сезонлом народження, по батькові, можна навіть класично - за церковним календарем. Але ми пропонуємо звернути увагу на знаки Зодіаку твого малюка і відштовхуватися від цього. Сьогодні говоримо про водні знаки.

Імена для дітей, як назвати дитину в 2012 році

Як правильно назвати дитину - таке питання задають собі батьки ще до народження дитини. Вибір імені дитини може залежати від різних традицій. Народження дитини – відповідальний крок, і тепер необхідно подумати, як назвати її. Ще з раннього дитинства і протягом усього свого життя жодне інше слово ми не чуємо так часто, як своє ім'я.