Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Виховання

Існує безліч методик виховання дітей, десятками мов світу написані тисячі книжок з виховання. Нам дуже шкода, що зібрати всі ці матеріали з виховання в рамках одного проекту неможливо. Тому ми вибираємо найкраще – те, що дійсно допомагає у вихованні, орієнтуємося на відгуки батьків та на реальний досвід. Сподіваємося, наші статті та поради з виховання дітей допоможуть вам виховати щасливу, розумну та сильну особистість.

Як вибрати няню для дитини

Знайти хорошу няню не так вже просто, надто багатьом критеріям їй доведеться відповідати: професіоналізм, любов до дітей, педагогічна освіта і добре серце.

Етапи розвитку дитини в перший рік життя

Кожна мама з величезним задоволенням спостерігає, як розвивається її малюк, відзначаючи всі досягнення і успіхи, які робить її маленька крихітка. Між тим, багато мам починають хвилюватися, якщо їм здається, що дитина відстає в розвитку. Які основні етапи розвитку дитини першого року життя можна виділити?

10 речей, які не можна примушувати робити дитину

Кожен з батьків, незалежно від того, чи виховує він дитину тільки кілька років, чи все життя, робить для себе багато висновків і встановлює для себе певні правила виховання. Багато хто вважає важливим і навіть обов'язковим у вихованні строгість з боку батьків і послух з боку дитини («Роби, що тобі кажуть! Я краще знаю!"). Але примушувати дитину робити деякі речі просто не можна, якщо ти не хочеш негативно впливати на її психіку або здоров'я.

Чи такий вже шкідливий телевізор дітям?

Чим займається більшу частину часу ваша дитина, коли вона вдома? Що найбільше любить? Правильно - дивитися телевізор з ранку до вечора! Але чи добре це? Мова сьогодні саме про це.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас