Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Складаємо список усього, що потрібно підготувати до школи

Підготувати дитину до школи

Ось уже й літо майже пролетіло. Відшуміли відпустки і пора налаштовуватися на робочий лад. Скоро почнеться новий навчальний рік і потрібно як слід до нього підготуватися. З чого ж почати і як налаштувати малюка на навчання після веселого літа?.

На що ж потрібно звернути увагу при складанні списку підготовки до школи?

• Потрібно купити нову коробочку для сніданку, зошити, ручки, олівці і ще половину канцелярського магазину. Потрібно все і бажано побільше.

• Покажіть дитині, як упакувати свій рюкзак (важкі книги мають бути в центрі), носити його потрібно надягаючи на обидва плеча і не завантажувати до межі всякими "вкрай потрібними" речами.

• Налаштовуйтеся на робочий розпорядок дня. Будіть дитину вранці, як до школи, треба звикати до ранкових підйомів. Дуже важко буде одразу 1 вересня прокинутися о 7 ранку, якщо весь час до цього піднімався в 9. Та й лягати спати потрібно раніше.

• Пройдіть медичне обстеження перед школою, здайте всі необхідні аналізи. Не відкладайте це на останній тиждень перед школою, інакше можете застрягти в чергах в дитячій поліклініці надовго.

• Дізнатися, що змінилося в шкільному розкладі та правилах за літо. Всі нововведення не повинні стати сюрпризом для вас 1 вересня.

• Продумайте, коли, хто і як буде забирати дитину після уроків. Розкажіть класному керівнику, чи буде ваша дитина сама йти після школи додому, чи її буде забирати хтось з родичів.• Купуйте розклад уроків і розклад дня вже зараз. Закріпіть його на самому видному місці і заповнюйте в міру необхідності.

• Обговоріть з дитиною, що вона буде робити, коли прийде зі школи, скільки часу їй відводиться на перегляд телевізора, скільки на домашнє завдання і на прогулянки з друзями.

• Обладнайте робочий простір. Подивіться, може дитина вже виросла з тієї парти, яку ви їй придбавали до першого класу.

• Пригадайте правила гігієни: чхати потрібно в лікоть, а не в кулачок; не торкатися брудними руками очей, рота і часто мити руки.

• Пригадайте правила безпечної поведінки на вулиці і на дорозі.

• Створіть свій власний вечірній ритуал: приготувати одяг на завтра, розібрати і розкласти на місця іграшки-книжки, зібрати сумку.

• Перевірте шкільну форму - можливо її потрібно оновити. Сюди також відноситься спортивний костюм, взуття на зміну, кросівки, блузки/ орочки і т д.

Відсвяткуйте останній день канікул! Нехай це буде весело! Не забудьте також відсвяткувати перший день в школі - адже це настрій на все навчання.

За матеріалами mamaclub.ua

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас

Схожі статті

|

Діти ростуть: облаштовуємо і переоблаштовуємо дитячу кімнату

Перед Вами постало питання облаштування дитячої кімнати і Ви бажаєте правильно розставити пріоритети та вибрати найкращий варіант? – Спробуємо розібратися!

Ігрові заняття, які допоможуть навчити дитину писати

Зараз більшість шкіл вимагають від першокласників вміння читати, розпізнавати букви, вміти правильно тримати ручку і олівець, виводити на папері палички і гачечки. Тому багато батьків починають готувати руку дитини до письма заздалегідь, перш, ніж дошкільник піде на підготовку.

Скоро до школи! Як налагодити відносини з учителем і навчиться прощатися з дитиною без сліз?

Першокласникам важко звикнути до нового колективу, нового розпорядку дня... Як допомогти маляті адаптуватися і не плакати при розставанні з мамою, як знайти спільну мову з першою вчителькою – про все це ми розповімо в ще одній статті з циклу "Скоро до школи!"

Скоро до школи! 9 способів допомогти дитині з нетерпінням чекати на 1 вересня

Ми продовжуємо серію публікацій про підготовку до нового навчального року. У цій статті ми розповімо про те, як допомогти дитині не боятися школи, а з нетерпінням чекати першого навчального дня. Це питання найбільше цікавить батьків першокласників. Що ж потрібно робити для того, щоб прищепити позитивний інтерес до школи і на чому акцентувати увагу?