Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Як почати навчальний рік без капризів і істерик: 5 порад для батьків

Як почати навчальний рік без капризів і істерик: 5 порад для батьків
 

До кінця літа залишилося менше двох тижнів і вже відчувається активне наближення нового навчального року. За традицією, самий хвилюючий період починається у тих, кому потрібно збирати дітлахів до школи.

Рітейлери пропонують батькам купувати найкрутіші наряди, рюкзаки та гаджети для своїх дітей. Ще потрібно пройти медичні огляди, розібрати минулорічні старі зошити і підготувати підручники. Це психологічно важко не тільки батькам, а й дітям! І вдвічі важче, якщо ви збираєте своє чадо перший раз у перший клас.

Щоб зберегти позитивний літній настрій і не зіпсувати перші враження від початку навчального року у дитини, ось 5 надійних рад.

Шкільні закупівлі разом

Часто через завантаженість на роботі мами похапцем купують шкільне приладдя, не порадившись з дитиною. Добре, якщо смаки збігаються, а ось що робити фанату Трансформерів з щоденником з милими цуценятами весь рік? Одяг, зошити і всілякі дрібниці повинні бути не тільки зручними і практичними, але і відповідати індивідуальним вподобанням дитини, що дозволить їй почуватися впевнено і комфортно.

Перед початком навчального року майже в кожному місті України відбуваються шкільні ярмарки. Таким чином, все необхідне для школи можна купити в одному місці – від шкільної форми до резинки у формі квіточки. Коли ваша дитина вибере сама для себе щоденник, їй захочеться якнайшвидше принести його до школу і показати друзям!

Хобі, як мотиватор

Осінній сезон – це не тільки відновлення шкільних уроків. У кожного з дітлахів є якесь захоплення – від танців і малювання до робототехніки та декупажу, до того ж сьогодні багато шкіл пропонують секції на будь-який смак. Творчість, спорт і музика роблять внесок у розвиток особистості не менше, ніж шкільні предмети.

Додаткові заняття, при грамотному їх спільному підборі і плануванні, допоможуть дитині з нетерпінням чекати відкриття шкільного сезону і вставати щоранку із задоволенням! Про те, як почати планувати свій день в нашій наступній пораді.

Створіть сімейний календар

Тайм-менеджмент складний для всіх, особливо для дітей і підлітків, але планування свого дня або цілого тижня є важливим способом зберегти режим і корисні звички. Дедлайни, планування подій і позакласних заходів, зібрані в одному місці, допомагають дітям візуалізувати свій тиждень, керувати часом і залишатися в курсі сімейних справ.

Ви можете створити сімейний календар на мобільному телефоні, де батьки бачитимуть плани дітей, а діти – плани батьків. До речі, при плануванні дня не варто забувати, що дитині потрібно хоча би 9 годин сну! Якщо почати вести календар за два тижні до початку навчального року, то незабаром це стане звичкою. До речі, наступна порада в нашій статті – це відмінний пункт для вашого загального сімейного календаря.

Літніх вражень багато не буває

Відвідуючи шкільний ярмарок або плануючи сімейний календар, не варто забувати, що дитині завжди хочеться веселощів. Навчальний рік починається з написання твору "Як я провів літо", і вже через 2 тижні ви будете допомагати з його написанням. Море, річка в селі у бабусі, походи в кіно, аквапарк, зоопарк – це короткий список того, про що найчастіше пишуть діти в школі. Хочете подарувати своїй дитині незвичайні спогади? Радимо вам відвідати безкоштовний NERF FEST 2019 на ВДНГ!

Що це? Цілий день ігор для дітей від 7 до 15 років з використанням іграшкових бластерів Nerf. Коли? 25 серпня, внесіть цю дату до свого сімейного календарю! На фестивалі буде три інтерактивні зони, також можна буде проходити етапи Nerf-місії і заробляти бали, які можливо буде обміняти на цінні призи. Зареєструйтеся та приходьте всією сім'єю – що може бути краще, ніж безтурботний день, проведений на NERF FEST 2019?

Завчасна корекція режиму

Зазвичай початок навчального року виглядає так: дуже хочеться спати, немає часу на мультфільми через домашні завдання, всі друзі з двору теж сидять вдома і роблять уроки. Вам це знайомо? Щоб ваша дитина не страждала через різку зміну режиму дня, слід готуватися завчасно.

Скачайте трекер активності, якщо у вашої дитини є смарт-годинник або смартфон. Ще хорошою ідеєю буде установка додатку з інтерактивними казками на планшет (хоча б за два тижні до початку навчального року). Переконайте дитину йти спати трохи раніше, ніж звичайно, за умови, що подивитеся інтерактивні казки. Вийшло? Вітаємо, 1 вересня вранці не буде ніяких "ще 5 хвилиночок"!

Останні дні літа, проведені всією сім'єю в розвагах, спілкуванні і навіть турботах, стануть хорошою основою для успішного початку шкільного сезону. Посмішка дитини, її впевненість в собі і оптимізм варті того, щоб провести цей період разом, легко і позитивно!

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас

Схожі статті

|

Ігрові заняття, які допоможуть навчити дитину писати

Зараз більшість шкіл вимагають від першокласників вміння читати, розпізнавати букви, вміти правильно тримати ручку і олівець, виводити на папері палички і гачечки. Тому багато батьків починають готувати руку дитини до письма заздалегідь, перш, ніж дошкільник піде на підготовку.

Скоро до школи! Як налагодити відносини з учителем і навчиться прощатися з дитиною без сліз?

Першокласникам важко звикнути до нового колективу, нового розпорядку дня... Як допомогти маляті адаптуватися і не плакати при розставанні з мамою, як знайти спільну мову з першою вчителькою – про все це ми розповімо в ще одній статті з циклу "Скоро до школи!"

Скоро до школи! 9 способів допомогти дитині з нетерпінням чекати на 1 вересня

Ми продовжуємо серію публікацій про підготовку до нового навчального року. У цій статті ми розповімо про те, як допомогти дитині не боятися школи, а з нетерпінням чекати першого навчального дня. Це питання найбільше цікавить батьків першокласників. Що ж потрібно робити для того, щоб прищепити позитивний інтерес до школи і на чому акцентувати увагу?

Страхи першого дня в школі

Кожна дитина боїться в тій чи іншій мірі першого дня в школі, дитячому садку. Навіть студентам страшно в перший день, не кажучи вже про шестирічного малюка. Як допомогти дитині адаптуватися в новому колективі і новій обстановці? Як розвіяти страхи маленького учня? Про це йдеться в нашій статті.