Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Як виготовити скатертину для лялькового чаювання

Дитяча скатертина

Хочете зробити оригінальну скатертину для лялькового столика? Тоді негайно займіться колекціонуванням фантиків. Діти вашої групи (чи ваша донька) із задоволенням візьмуть у цьому участь.

Зібрані фантики треба розсортувати згідно їх кольору і розкласти в невеликі коробочки. Сортування фантиків — справа відповідальна, під час якої можна зайвий раз потренуватися в знанні кольорів і в умінні їх порівнювати, зіставляти.

Відберіть деяку кількість квадратних фантиків і доручіть дітям розрізати їх по діагоналі — так, щоб з кожного фантика вийшли два трикутники.
Потім візьміть лист паперу в розмір лялькового столика і розкресліть його відповідно до заздалегідь заготовленого вами ескіза малюнка скатертини. Запропонуйте групі дітей наклеїти потрібні фантики в потрібні місця.

Складність завдання залежить від рівня розвитку дітей. Якщо заняття проводиться в корегувальній групі, можна обмежитися проханням наклеїти 1—2 фантики в точно вказані клітинки.

Для дітей, які вчаться читати, можна помітити клітки буквами: ж — жовтий, з — зелений і так далі.
Одному з дітей доручається дуже відповідальне завдання — зробити дірочки дироколом по краях майже готової скатертини. Інший в цей час повинен нарізувати шерстяні ниточки потрібної довжини і кольору для бахроми. Ниточки протягуються в дірочки, а потім зав´язуються. Для подовження віку скатертини можете зміцнити її шаром скотчу. За столом, покритим такою скатертиною, ляльки із задоволенням поп´ють чаю. А може бути, і самі діти, якщо скатертина достатньо велика.

Ще ігри для дітей...


Розповіла Марія ВОДІНСЬКА


(За матеріалами газети «Дошкольное образование» )

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас

Схожі статті

|

Наймаємо родича замість няні: які питання мають вас цікавити?

Якщо у вас є можливість не наймати няню, а передати турботу про дитину, поки вас немає поруч, комусь із родичів (мамі, тітці, бабусі), вам дуже пощастило. Найбільша перевага тут – ваш спокій, що ваш малюк в руках близької людини, якій ви можете довіряти. Крім того, це набагато дешевше або, можливо, і зовсім безкоштовно. Але, на жаль, навіть в цьому прекрасному варіанті є свої недоліки.

Навчальні ігри для хлопчиків та дівчат

Всі батьки хочуть, щоб їхні діти були розумні, кмітливі, уважні. І рано чи пізно постає питання про те, які методики, ігри найкраще використовувати для розвитку улюбленого малюка. Скажемо відразу, їх існує величезна безліч, є маса літератури на цю тему. І я не хочу змагатися з експертами в цій темі. Та все ж хотілося б трохи розповісти Вам про захоплюючі для дитини вправи на розвиток мислення, пам'яті, уяви, уваги, мови і самоконтролю, які ви можете виконувати разом з дитиною в будь-який зручний час у ігровій формі.

Вчимося граючи: дитячі розвиваючі ігри з конструктором

У вас є безліч причин купити своїй дитині конструктор, адже з ним не тільки дуже цікаво грати – ці ігри неймовірно корисні для розвитку та навчання дитини. Граючи з конструктором, малюк розвиватиме дрібну моторику, зорово-моторну координацію, творчість, мислення, здатність планувати і вирішувати проблеми, уяву і навіть свій словниковий запас. Вона ознайомиться з основними поняттями, такими як колір, форма, кількість, розмір і т.д. При чому, придумати цих ігор можна величезну безліч – в цьому скоро ви переконаєтеся самі.

Розвиток дитини по тижнях: двадцятий тиждень

Дитина

Ваша дитина продовжує ставати все більш і більш активною з кожним тижнем. На цьому тижні ви можете помітити, наскільки скоординованими стають рухи малюка.