Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Чому потрібно користуватися нічним кремом?

Чому потрібно користуватися нічним кремом?
 

Наша шкіра за день піддається безлічі несприятливих факторів: згубний вплив ультрафіолету, всіляка косметика, забруднення навколишнього середовища, стрес і т.д. Через все це наша шкіра може сильно страждати – ставати сухою, тьмяною, втрачати пружність і навіть швидше старіти. Ніч – найкращий час для відновлення шкіри (як і всього організму), саме тому нічні креми такі ефективні. Нічний крем можна наносити на шкіру обличчя, шиї і декольте або всього тіла. Він допомагає швидше відновитися пошкодженій шкірі, а також інтенсивно живить, зволожує шкіру і надає їй красивий здоровий відтінок. А тепер докладніше про всі переваги нічних кремів.Нічний крем ефективно зволожує шкіру. Нічні крему працюють ефективніше за денні, так як завдяки більш рідкій текстурі глибше проникають у шкіру, та й сама шкіра інтенсивніше оновлюється і відновлюється під час сну. Вони інтенсивно живлять і зволожують шкіру, в результаті чого до ранку вона стає м'якою і еластичною. Пептиди, що містяться в деяких нічних кремах, стимулюють вироблення колагену, підвищуючи пружність шкіри і розгладжуючи зморшки.

• Нічний крем покращує текстуру шкіри. Він тонізує шкіру, запобігаючи її обвисанню, розгладжує зморшки і вирівнює тон обличчя (освітлюючи пігментацію). Ще одна важлива перевага нічного крему – це його здатність при регулярному використанні вирівнювати тон обличчя, висвітлюючи навіть темні пігментні плями на шкірі.

Нічний крем дарує шкірі здорове сяйво. Він ефективно бореться з тьмяністю і сухістю шкіри, надаючи їй здоровий сяючий вигляд.

Нічний крем надає заспокійливу дію. Якщо ви пробули довго на сонці або пошкодили шкіру іншим чином, на ній може з'являтися подразнення і свербіж. Нічний крем заспокоює шкіру, знімає подразнення і швидко її відновлює.

Нічний крем – це чудодійний засіб, безперечно вартий того, щоб на нього витратитися. Регулярне використання нічного крему подібно щоденним масажам шкіри – він захистить шкіру від старіння, млявості, зморшок, сухості і тьмяності. Однак ви повинні розуміти, що за одну ніч крем не позбавить вашу шкіру від усіх проблем, ним потрібно користуватися на регулярній основі, щодня. Крім того, деякі нічні креми володіють лише зволожуючими властивостями, інші – здатні на набагато більше, тому дуже важливо читати інструкцію і склад косметичного засобу перш, ніж купити його. Так ви зможете вибрати той крем, який відповідатиме всім особливостям і потребам вашої шкіри.

Автор: Сальнікова Анна

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас