Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Bra Pads: ідеальна турбота про мамині груди

Bra Pads: ідеальна турбота про мамині груди
 

Головний продукт для кожного малюка у перші півроку — мамине молоко, тому мамі, що годує, важливо дбати про свої груди. Лактаційні прокладки Helen Harper Bra Pads допомагають мамі легко підтримувати гігієну грудей, попереджають появу запальних процесів.Helen Harper Bra Pads – це прокладки, створені професіоналами, щоб мамам, які годують, було легко і зручно доглядати за грудьми. Їх виробляють виключно з гіпоалергенних матеріалів, тому такі прокладки не пошкоджують вразливу в цей період шкіру. Добре вентильована структура дозволяє зберегти здоровий мікроклімат, завдяки чому шкіра під прокладкою дихає і не перегрівається.

Лактаційні прокладки Bra Pads:

• чудово поглинають рідину;

• захищають білизну від намокання;

• не подразнюють шкіру соска;

• бездоганно підтримують гігієну грудей;

• зручні завдяки анатомічній формі;

• міцно фіксуються на внутрішній частині білизни.

Поглинаючий шар надійно утримує вологу всередині, захищаючи поверхню білизни від появи плям. Тонкі прокладки підходять для будь-яких бюстгальтерів і непомітні під ними. Якісна липка стрічка міцно фіксує прокладку на тканині бюстгальтера, і вона не сповзає навіть при активних рухах.

Helen Harper Bra Pads не підводять навіть при сильних виділеннях, тому мама завжди впевнена у тому, що її білизна буде сухою, а шкіра грудей — здоровою.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас

Схожі статті

|

Міфи і факти про ГВ: якщо мама захворіла

Якось раз моя мама захворіла, і до нас прийшла бабуся, щоб їй допомагати. Вона сказала мамі, що коли вона хворіє, мене не можна годувати грудьми, тому що я теж захворію! А мама їй відповіла, що лікар дозволив, а якщо зараз мені припинити давати груди, ось тоді я точно захворію. А потім мама з бабусею сперечалися про це довго-довго, поки я не заснув...

Все, що мамам потрібно знати про джерельця

Як доглядати за джерельцем? Щоденник джерельця: що це і навіщо його потрібно вести мамі.

Я так люблю, коли мама ласкаво гладить мене по голівці! Але недавно виявилося, що вона не просто так це робить: погладить, а потім кожен раз щось записує... Тут є якийсь секрет...

Вітамін D: давати чи ні?

Вчора до нас прийшла моя бабуся і принесла якісь крапельки. Вона дуже хотіла, щоб мама мені їх давала, тому довго говорила, які вони корисні. А мама сказала, що мені не потрібні ніякі крапельки, і вона не буде їх мені давати.

Як уникнути болів в сосках при грудному вигодовуванні: 5 практичних порад

Щоб забезпечити малюкові повноцінне грудне вигодовування протягом року, мама повинна правильно піклуватися про стан своїх грудей. Болі і пошкодження сосків часто стають причиною переривання грудного вигодовування. Щоб цього не сталося, скористайтеся 5 практичними порадами.