Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Готуємо маленькі подаруночки на Великдень з дитиною: великодні морквинки

Готуємо маленькі подаруночки на Великдень з дитиною: великодні морквинки
 

Поки малеча сидить вдома, у вас є відмінна можливість зайнятися з нею творчістю. А що може бути цікавішим, ніж підготовка до світлого свята Великодня? Ми пропонуємо вам не просто обмінюватися крашанками, а підготувати разом з малюком такі ось маленькі подаруночки родичам і друзям – великодні морквини, в які можна заховати як декоровані до Великодня яйця, так і солодощі.

Великодні подаруночки-морквинки

Що знадобиться?

- щільний папір для конусів;

- товстий помаранчевий шпагат (або звичайний, який ви потім зможете пофарбувати);

- пістолет з гарячим клеєм;

- зелений креп-папір;

- ножиці.

1. Для початку виготовте конуси з щільного паперу, склейте їх і дайте повністю висохнути.

2. За допомогою гарячого клею покрийте шпагатом конус повністю. Починайте з кінчика і просувайтеся по колу, прокладаючи кожен шар щільно до попереднього, щоб не залишалося порожнього місця. Якщо шпагат незабарвлений, його потрібно попередньо пофарбувати в помаранчевий колір.

3. З креп-паперу виріжте прямокутник, який заповнить конус зсередини, і при цьому у нього залишаться досить довгі куточки зверху. «Жатка» на папері повинна бути розташована уздовж прямокутника. Серединою приклейте папір до стінок конуса зсередини, а вільні краї і куточки розріжте так, щоб вийшло листя морквини.

4. Наповніть морквинку солодощами або покладіть в неї крашанку і зав'яжіть смужкою креп-паперу, кінчики обріжте так, щоб вони за довжиною збігалися з листочками морквини.Ідею взято з сайту www.womansday.com

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас

Схожі статті

|

Ідеї поробок з дітьми на Великдень: фламінго і лебідь з крашанок

Незважаючи на те, що до Великодня залишилося трохи більше місяця, ми пропонуємо вам з малюками зайнятися великодніми поробками прямо зараз! По-перше, це цікаве розвиваюче дозвілля. По-друге, така творчість подарує святковий настрій і змусить дітвору чекати Великодня ще сильніше. По-третє, ці милі великодні поробки допоможуть прикрасити будинок до свята. Так що, вперед! І сьогодні ми почнемо з виготовлення красивих лебедів і фламінго з крашанок.

Красиві поробки на Великдень разом з дітьми

Великдень – одне з найсвітліших свят, на яке і дорослі, і діти завжди чекають з нетерпінням. Це час не лише духовного очищення, а й оновлення природи. До цього свята кожна господиня намагається привести будинок в порядок і, звичайно ж, хочеться чогось нового і свіжого привнести і свій домашній інтер'єр.

Подарунки на Великдень руками дитини або великодні поробки з дітьми

На жаль, у нас не прийнято робити на Великдень подаруночки. Ми носимо з будинку в будинок великодні кекси і яйця, але чому б не порадувати рідних і близьких чимось особливим? Мова йде не про дорогі покупні подарунки, а про прості і милі дрібнички, які подарують море гарного настрою одержувачу. А якщо такий подарунок хоча б частково буде зроблений руками дитини, щастю одержувачів не буде меж! Отже, які ж подарунки можна виготовити з дітьми на Великдень?

Великодні поробки з дітьми

Дуже скоро настане світле свято Великодня. Особливо на нього чекають діти. Їм дуже подобається фарбувати яєчка, поїдати великодній хліб і всілякі смаколики. А якщо ви ще й зможете приділити увагу своїй дитині, і разом будете виготовляти поробки, малюк буде несказанно щасливий.