Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Дитяча казка: Як дружба вилікувала білченя

Дитяча казка: Як дружба вилікувала білченя
 

Казковий ліс вкрило білим пухнастим снігом. Більше за всіх раділи цьому маленькі звірята. Зранку до вечора вони каталися на санчатах та лижах, грали в сніжки, ліпили снігових баб та навіть купалися в снігу. Цього дня директор лісової школи Лис Лисович навіть дозволив звірятам не ходити до школи.

Усім було дуже весело! Та на ранок білченя Рижик відчуло, що в нього сильно болить горло.

- Ну ось, синку, перегуляв та захворів, - зітхаючи сказала Рижикова мама Білочка. – Я ж просила тебе повернутися додому, коли відчуєш, що лапки замерзають.

- А я ще сніг їв, - зізналося білченя.

- Що ж, будемо тебе лікувати, - відповіла мама Білочка та пішла готувати теплий чай з ромашкою.

За віконцем блищав сніг, друзі Рижика – зайчик Стрибчик та лисеня Пушок весело гралися в сніжки. А білченя лежало у ліжечку з температурою та помаленьку ковтало лікувальний чай.

«Чому ж я маму не послухав?», - розмірковував про себе Рижик, - «Зараз би повернувся зі школи та грався б разом з друзями».

- А Рижик скоро одужає? – питали Стрибчик та Пушок у мами Білочки.

- Сподіваюсь, що так, але треба лікуватися, - відповідала мама.

- Якби ж ми могли йому в цьому допомогти, - зітхали друзі білченяти.

Раптом Стрибчик застрибав на місці, посміхаючись:

- Знаю! Знаю, як Рижику допомогти! Я читав в одній книжці, що хороший настрій пришвидшує одужання.

Стрибчик та Пушок кудись побігли, а незабаром білченя почуло їхні голоси:

- Рижику, нумо визирни у віконечко!

Білченя підвелося зі свого ліжечка, подивилося у віконце та побачило, як на снігу красується надпис:

- Одужуй швидше, любий Рижику!

Рижик посміхнувся. Він дуже зрадів такому сюрпризу та тому, що у нього такі турботливі друзі.

Наступного дня зайчик та лисеня зробили біля вікон Рижика величезну снігову бабу, яка тримала в руці кошик з гостинчиком – горішками.

Так минуло декілька днів. Щодня друзі вигадували для Рижика нові привітання, і щоразу білченя раділо та посміхалося їхнім вигадкам.

Рижик одужав швидко, і скоро повернувся до своїх друзів.

- Це справжня дружба допомогла тобі швидше одужати, - сказала мама. – Цінуй та поважай своїх друзів, і сам будь готовий прийти їм на допомогу, якщо знадобиться.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас

Схожі статті

|

Дитяча казка: Чарівна мандрівка

Жив-був мандрівник на ім'я Христофор, який мандрував світом в пошуках чудес. Різні чудеса йому траплялися - і незвичайні споруди, і лазурні моря, і камені, схожі на фігури звірів та людей, та інші різноманітні витвори людей та природи.

Дитяча казка: Снігова подушка

Звірята казкового лісу дуже полюбляли зимові розваги. Особливо їм подобалося кататися на сніговій гірці. Та, на жаль, сніг випадав нечасто – лише коли над лісом пролітала велика снігова хмара. В інший час малі звірята сумували, дивлячись на самотні сніжинки, що падали з неба.

Дитяча казка: Казкова подорож до палацу Короля Мороза

Одного разу гномик Льова вирушив на прогулянку в зимовий ліс. Льова насолоджувався прогулянкою, як раптом, невідомо звідки, піднялася сніжна буря. Гном намагався повернути, але сніг кидався йому в очі, і, здавалося, ось-ось зіб'є його з ніг. Гном і не зрозумів, як довго це тривало. Але коли вітер вщух, він зрозумів, що не знає, як повернутися назад.

Дитяча казка: Іграшкове свято

На балконі, у великій коробці, жили-були старі іграшки. Тут були й ляльки, і машинки, і конструктор, і фігурки звіряток, і багато м’яких іграшок. Колись цими іграшками залюбки гралися двійнята Ліза та Андрійко. Та дітки вже підросли, ходили до школи, тому іграшки сумували на балконі.