Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Дитяча казка: Солодкий будинок

Дитяча казка: Солодкий будинок
 

Якось маленька миша прокралася в кондитерський магазин. Вона прогризла дірку в коробці з солодощами і витягла звідти печиво, соломку та пряники.

Подивилася мишка на своє багатство та подумала: «Ні, так багато мені одразу не з’їсти. Краще побудую з солодощів собі будинок – і тепло, і буде, що їсти».

Мишка зробила стіни з печива і дах з соломки. Круглі пряники перетворилися на вікна солодкого будинку. Щойно роботу було завершено, господарка вирішила похвалитися своїм солодким будиночком перед своїми подружками-мишками.

- Ой, який гарненький будиночок! – захоплено казали подружки-мишки.

- А як смачно від нього пахне! – мружили очі мишенята.

Миша і не помітила, як від її солодкого будиночку нічого не залишилося. Подружки-миші та їхні малюки-мишенята ненароком гризли-гризли солодощі, та й з’їли всю мишачу оселю! Навіть крихт не лишилося – їх доїли горобці.

- Ой, що ж мені робити! – заплакала мишка. – Де ж мені жити і що мені їсти? От ви, погані подружки!

- Ой, ой, ой! Як це могло статися? – дивувалися подружки та малюки. Їм було соромно, що так вийшло.

- Не плач, подружко, ми зараз все виправимо, - втішала одна з мишок колишню щасливу господарку солодкого будинку. – Зараз ми усі разом знайдемо найкращі гілочки, з яких допоможемо тобі побудувати гарненький тепленький будинок.

Так вони і зробили. Працювали усі разом, і незабаром у мишки з’явився новий, найсправжнісінький мишачий дім.

- Ось так краще! – сказали миші. – Ще ми покажемо тобі поле, де ростуть смачні гарбузи, і можна знайти зернятка. А до магазину більше не йди, бо ще раптом принесеш на хвості людям якогось мікроба!

- Який же у мене гарний будинок, і які гарні подружки! – раділа миша.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас

Схожі статті

|

Дитяча казка: Бреш Всемогутній

У місті гномів жив-був гном Ляп-Ляп, і була у нього погана звичка – усіх обманювати. Інколи він казав неправду заради сміху. Інколи гном обманював, щоб здаватися розумнішим. Та частіше Ляп-Ляп вводив усіх в оману просто так, заради розваги.

Дитяча казка: Принцеса-метелик

Жила-була у королівстві маленька жадібна Принцеса. Все у неї було, але завжди їй здавалося всього замало. Та більш за все їй хотілося отримати усі іграшки на світі. Для неї купували усі іграшки, які були в крамницях, та Принцеса все одно вередувала:

Дитяча казка: Морська королева

Влітку хлопчик Дмитрик з батьками відпочивав на морі. Якось ввечері вони всією родиною завітали до парку атракціонів. Вдосталь настрибавшись на батутах й нагойдавшись на каруселях, Дмитрик попросив тата виграти для нього іграшку у тирі. Тато був влучним. Серед усіх призових іграшок хлопчик обрав маленьку гумову рибку золотистого кольору.

Дитяча казка: Таємниця білої скелі

Десь посеред синього моря стоїть велика біла скеля. Кажуть, якщо плисти повз тієї скелі на кораблі або човні, й задумати бажання, то воно здійсниться. Адже у білої скелі є таємниця, про яку я вам сьогодні по секрету розповім.