Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Дитяча казка: Нептун та музейні скарби

Дитяча казка: Нептун та музейні скарби
 

Ця історія трапилася в давні часи, коли моря та океани були повні піратами.

Піратська банда капітана, на ім'я Скажений Краб поверталася із зухвалого полювання. Щойно вони пограбували історичний музей, і тепер везли на своєму кораблі цілу скриню скарбів. Там були стародавні монети, вишукані прикраси, коштовні королівські вази. Задоволені здобиччю, пірати влаштували на кораблі бенкет, а потім почали жбурляти в океан пусті пляшки, обгортки від їжі та інше сміття.

На дні океану жив Нептун – підводний цар усіх річок, морів та океанів. Нептун розлютився через поведінку піратів.

- Ну, я вам зараз покажу! – сказав Нептун.

Він підвів руки догори, і в океані почався шторм. Піратський корабель хитало та кидало в різні боки. Втім, це не зупинило піратів: вони знову почали жбурляти у воду порожні пляшки. Одна з них потрапила у доньку Нептуна – Русалку. Такого цар Нептун вже не міг стерпіти! Він знову підняв руки догори, та цього разу влаштував такий шторм, від якого піратський корабель нахилився, набрався води та почав тонути. Пірати швидко повтікали на рятувальних човнах, покинувши свій корабель.

Корабель опинився на дні океану, а разом з ним і скриня скарбів. - Це ж скарби, які пірати викрали з музею! – вигукнув цар Нептун. Хоча він і жив на дні океану, але від свого друга Вітру знав усі новини, що трапляються на землі. – Треба негайно повернути їх людям! Якщо я просто винесу хвилею скриню на берег, то чи не потрапить вона знову до рук злодіїв?

Довго думав цар Нептун, як вчинити, і нарешті у нього виник план. Він покликав свого друга Вітру:

- Друже, лети на берег та пошукай там якусь порядну людину. Приведи її на берег, а я винесу до її ніг скриню з музейними скарбами. Ця людина поверне їх назад до музею.

Вітер полетів у місто. Знайти хорошу людину було нескладно – адже у цьому місті жило багато порядних людей. «Та як змусити її підійти до берега у потрібний час?», - розмірковував Вітер.

Нарешті, він вигадав, що робити. Він непомітно підлетів до чоловіка, який сидів на лавці та читав книгу про археологічні знахідки. Вітер вихопив книгу з рук чоловіка та поніс її у бік океану.

- Гей, моя книга! – вигукнув чоловік. – Допоможіть зловити книгу!

Однак Вітер підняв її так високо, що ніхто не міг до неї дотягнутися. Люди навколо лише дивувалися такому сильному вітру та міцно тримали свої речі.

Чоловік побіг за вітром. Як ви здогадалися, Вітер привів його на берег океану, лишивши там книгу.

Зрадівши, що погоня за вітром нарешті скінчилася, чоловік нахилився, щоб підняти книгу, та раптом просто до його ніг океанська хвиля винесла скриню.

- Це ж музейні скарби, які викрали пірати! – здивувався чоловік.

Чоловік відніс скарби назад до музею та став героєм свого міста. Однак жоден з людей так і не здогадався, що скарби з’явилися на березі океану невипадково – що це цар Нептун постарався.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас

Схожі статті

|

Дитяча казка: Безлад-Загубишко

Жив-був на світі маленький гномик Мік. В усьому він був хороший, та була у Міка погана звичка – він дуже не любив прибирати свої речі та іграшки. Так вони й лежали, розкидані по кімнаті.

Дитяча казка: Надзвичайний Жако

Одного дня у міському парку з’явився дивний птах. Сірий, але не голуб. З великим дзьобом, та не ворон. З червоним хвостом, однак не півень.

Дитяча казка: Пригоди Мурашки

Мурашка повернувся додому пізніше за всіх, коли вже майже усі його сусіди полягали спати в мурашнику.

- Ти де був? - суворо запитав його мураха-сторож. – Ми за тебе хвилювалися.

Дитяча казка: Олівець-забіяка

В коробці з олівцями жив чорний олівець-забіяка. Часом він робив усілякі капості, наприклад, малював чорні плями на чужих малюнках. Або навмисно дряпав папір своїм гострим носом.