Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Дитяча казка: Заєць Трифон і хитрі хвости

Дитяча казка: Заєць Трифон і хитрі хвости
 

Зайцю Трифону давно час додому. Але як туди потрапити, якщо на стежці до домівки зграя вовків влаштувала пікнік?

«Піду вперед – з'їдять, залишуся тут – з'їдять! Що ж робити?" – тремтів від страху під кущем Трифон. Тут до зайця підлетів старий Ворон.

- Чого тремтиш, сірий? Хто образив? – запитав Ворон.

Трифон розповів Ворону про свою біду.

- Не переживай, - відповів Ворон, - зараз ми їх переможемо.

Не встиг Трифон здивуватися, як старий Ворон, невідомо звідки, приніс в дзьобі два хвоста - один лисячий, а інший вовчий.

- Нещодавно мені довелося бачити велику бійку між лисом і вовком. Так вони погризлися, що відкусили один одному хвости! Скулячи і плачучи, лис й вовк розбіглися, хто куди - бійка так і залишилася без переможця. А я взяв ці хвости і приховав, про всяк випадок. Ось і стали в пригоді.

- Але як нам ці хвости допоможуть перемогти вовків? – запитав Трифон.

Ворон щось прошепотів Трифону на вушко. Заєць повеселішав і сказав:

- В путь!

Незабаром заєць Трифон і старий Ворон наблизилися до галявини, де обідала зграя вовків.

- Дивіться, десерт сам до нас прийшов! Іди-но сюди, зайчику, зараз ми тебе з'їмо! - засміялися задоволені вовки. - Тільки краще відразу вирішіть, хто з вас готовий першим залишитися без хвоста, - бадьоро відповів заєць Трифон.

- Це ще чому? – здивувалися вовки.

- Та ось, особливість у мене така. Коли хижак на мене нападає, я спершу відгризаю йому хвіст. Ну а після такого не всім захочеться думати про обід. Ось, наприклад, нещодавно довелося відкусити хвости лису і вовку, - заєць продемонстрував вовкам два хвоста.

- Неприємне, скажу вам, видовище, - додав Ворон. – Та у Трифона в нірці ще багато таких хвостів.

Вовки зіщулилися від страху.

- Та ну тебе, неправильний заєць якийсь! Йди звідси! – сказали вовки Трифону.

А зайцю тільки цього і треба. Він дійшов додому і подякував старому Ворону за порятунок. Каже, мовляв, звертайся, якщо тобі теж знадобиться допомога.

З того часу вовки та лисиці обходять неправильного зайця Трифона стороною.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас

Схожі статті

|

Дитяча казка: Пригоди Малюванчика у шкільному портфелі

У першокласниці Кіри було завдання написати в прописах слово «хлопчик». Однак Кіру того дня вкусила невидима, але настирна казкова мушка-лінивка. І замість того, щоб написати, дівчинка намалювала в зошиті хлопчика: голова – це коло, тулуб – це овал. Ручки та ніжки – чотири відрізки. Крючечки на голові – то волосся, ну і, звичайно, очі, ніс та ротик.

Дитяча казка: Дракончик Дро та морозиво

«Морозива багато не буває», - міркував дракончик на ім’я Дро, доїдаючи восьмий кілограм холодних ласощів.

Ой, як же він помилявся! Приємне відчуття від смаку змінилося неприємним усвідомленням, що тепер у дракона зовсім не виходить випускати вогонь з пащі. І горло нестерпно боліло.

Дитяча казка: Сукня Королеви Зими

На честь Нового року Королева Зима влаштувала у своєму замку святковий бал. Серед запрошених були усі її друзі – Мороз, Хурделиця, Крижинка та багато інших. Також Королева Зима відправила запрошення на бал мешканцям Королівств Весни, Літа та Осені.

Дитяча казка: Пригоди автомобільчика

Матвійкові на честь Дня народження подарували крутезний іграшковий автомобіль. Інерційний, з великими, мов справжніми колесами. Його дверцята та багажник могли відкриватися, а якщо натиснути на кнопку, то під час руху машинка світила фарами і видавала гучне «бі-бі».