Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Дитяча казка: Павукова родина

Дитяча казка: Павукова родина
 

В одному будинку жив-був маленький павучок. Хоча йому подобалися і дім, і родина, у якої він жив, але він почувався самотнім та нещасливим.

«А у мене немає родини», - зітхав вечорами павучок, дивлячись, як тато читає донці казку.

Вночі, коли люди спали, він також читав книжки. Тобто, звичайно, читати він не вмів, тому перебирав лапками на обкладинці.

Одного разу пізно ввечері павучок почув дзижчання в кімнаті.

- Хто це? Що це? – злякався павучок.

- Та це я, муха! – задзижчала чимдуж муха. – Ти чого не спиш?

Павучок був таким маленьким, що муха його зовсім не боялася. Хоча зазвичай зустріч з павуком для мух закінчується погано.

- Та я книжки читаю, бачиш, - відповів павучок, - А ти чому не спиш? Адже мухи в ночі сплять.

- Та я б залюбки спала. Але ввечері потрапила сюди, а тепер не можу знайти вихід, щоб повернутися додому, – з сумом відповіла муха.

- Та я тобі допоможу! – сказав павучок, - Я добре знаю, де вікно.

Павучок показав мусі вікно. Вона радісно замахала крильцями й полетіла додому спати.

Вранці муха згадала про свого визволителя-павучка та вирішили йому віддячити.

- Агов, павуче, полетіли гуляти! – погукала муха, заглядаючи у знайоме вікно.

Павучок ніколи не був на вулиці, і тому така пригода була для нього цікавою. Він спустився з вікна на своєму павутинні, і муха показала йому дерева, будинки, квіти, машини, багато-багато людей. А ще птахів та звірів. Все дивувало павучка цього дня.

- А це моя родина, - сказала муха, познайомивши павучка з іншими мухами.

- У тебе також є родина? – здивувався павучок, - А ось у мене нікого немає.

Павучок знов засумував.

- Не сумуй, друже! – сказала муха, - Тут, на сусідньому дереві, живуть павуки. Зараз я тебе з ними познайомлю. Вони, щоправда, дещо завбільшки тебе, тому ми, мухи, їх боїмося.

Сусідські павуки виявилися дуже милими та гостинними. Вони з радістю потоваришували з маленьким павучком, а згодом запропонували йому залишитися з ними назавжди. Так у маленького павучка з’явилася справжня павукова родина.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас

Схожі статті

|

Дитяча казка: Солодкий будинок

Якось маленька миша прокралася в кондитерський магазин. Вона прогризла дірку в коробці з солодощами і витягла звідти печиво, соломку та пряники.

Дитяча казка: Таємниця білої скелі

Десь посеред синього моря стоїть велика біла скеля. Кажуть, якщо плисти повз тієї скелі на кораблі або човні, й задумати бажання, то воно здійсниться. Адже у білої скелі є таємниця, про яку я вам сьогодні по секрету розповім.

Дитяча казка: Магічна валіза

Жив-був на світі старий чарівник, і була у нього магічна валіза. Вона була наповнена чудесами та вміла виконувати бажання. Кажуть, що старий чарівник отримав магічну валізу у спадок від свого батька-чарівника, а той – від своїх батька, діда та прадіда. Варто було чарівнику відкрити магічну валізу та прошепотіти у неї бажання, як воно здійснювалося.

Дитяча казка: Безлад-Загубишко

Жив-був на світі маленький гномик Мік. В усьому він був хороший, та була у Міка погана звичка – він дуже не любив прибирати свої речі та іграшки. Так вони й лежали, розкидані по кімнаті.