Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Дитяча казка: Сукня Королеви Зими

Дитяча казка: Сукня Королеви Зими
 

На честь Нового року Королева Зима влаштувала у своєму замку святковий бал. Серед запрошених були усі її друзі – Мороз, Хурделиця, Крижинка та багато інших. Також Королева Зима відправила запрошення на бал мешканцям Королівств Весни, Літа та Осені.

Усі раділи події, що наближалася, та готували собі найкращі святкові вбрання. Королева Весна шила довгу яскраво-зелену сукню, прикрашену різнокольоровими квітками. Королева Літо прикрашала зірками блакитну мов небо, кофтинку та жовту спідницю. Королева Осінь обрала для балу елегантний помаранчево-багряний костюм. А для самої Королеви Зими подруги пошили неймовірної краси мереживну сукню зі сніжинок. Готувалися до балу і мешканці цих королівств.

Бал у Королівстві Зими вийшов дуже красивим. Гості у святкових нарядах танцювали, співали, влаштовували конкурси, казали один одному компліменти. Усім було весело та радісно.

Лише Блискавка, що прибула з Королівства Літа, почувала себе роздратованою. Вона підготувала сріблясту блискучу сукню та була впевнена, що її визнають найкрасивішою учасницею балу. Однак гості балу лише те й робили, що захоплювались нарядом Королеви Зими.

«Що ж, тепер моя черга стати найкрасивішою!», - вирішила Блискавка та задумала вкрасти сукню Королеви Зими, щоб носити її у своєму Королівстві.

Після завершення балу гості подякували Королеві Зимі та поспішали додому. Лише Блискавка затрималася. Вона приховалася за фіранкою в королівському замку. Коли настала ніч, Блискавка пробралася до гардеробної кімнати Королеви Зими та поцупила її святкову сукню.

Злодійка поспішала додому, радіючи, що тепер усе Королівство Літа буде вражене її нарядом.

«Якщо спитають, звідки мене сукня Королеви Зими, то я набрешу, що сама пошила собі точнісінько таку сукню!», - замислила Блискавка.

Втім, задуму Блискавки втілитися не судилося. Щойно вона наблизилася до кордону Королівства Зими, як від теплого повітря сукня почала стрімко танути. Нерозумна злодійка Блискавка не знала, що сніжинки, з яких була пошита сукня, від тепла перетворюються на воду.

Королеву Зиму розбудив дощ, який зненацька почався на межі її Королівства. Це був дощ з мільйонів сніжинок, які розтанули в руках у Блискавки.

- Ой ти, злодійко! – обурено сказала Королева Зима. – Як же тобі не соромно?

Та замість того, щоб попросити пробачення, Блискавка від злості вдарила у землю яскравим спалахом світла та влаштувала страшний грім!

Про вчинок Блискавки дізналися у всіх Королівствах і відтоді з нею ніхто не хотів дружити. Ніхто більше не запрошував її на бал, і навіть найкрасивіша сукня, що згодом з’явилася у Блискавки, не змогла виправити її зіпсовану репутацію. Адже наші вчинки та поведінка найважливіші за будь-які наряди.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас

Схожі статті

|

Дитяча казка: Пригоди Малюванчика у шкільному портфелі

У першокласниці Кіри було завдання написати в прописах слово «хлопчик». Однак Кіру того дня вкусила невидима, але настирна казкова мушка-лінивка. І замість того, щоб написати, дівчинка намалювала в зошиті хлопчика: голова – це коло, тулуб – це овал. Ручки та ніжки – чотири відрізки. Крючечки на голові – то волосся, ну і, звичайно, очі, ніс та ротик.

Дитяча казка: Дракончик Дро та морозиво

«Морозива багато не буває», - міркував дракончик на ім’я Дро, доїдаючи восьмий кілограм холодних ласощів.

Ой, як же він помилявся! Приємне відчуття від смаку змінилося неприємним усвідомленням, що тепер у дракона зовсім не виходить випускати вогонь з пащі. І горло нестерпно боліло.

Дитяча казка: Пригоди автомобільчика

Матвійкові на честь Дня народження подарували крутезний іграшковий автомобіль. Інерційний, з великими, мов справжніми колесами. Його дверцята та багажник могли відкриватися, а якщо натиснути на кнопку, то під час руху машинка світила фарами і видавала гучне «бі-бі».

Дитяча казка: Чаклунка Гидота

Далеко в лісі жила стара зла чаклунка Гидота. Колись у молоді роки вона робила людям багато поганого. Але чим старшою ставала, тим менше в неї залишалося сил на чаклунство. Нарешті, Гидота стала такою старою, що навіть дрібні пакості забирали в неї багато сил.