Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Усі статті

Життєві ритми немовляти

Малюк народився, і пішли перші секунди, хвилини, години його життя... З перших днів йому треба вливатися в нові умови. Слід допомогти дитині не тільки швидко адаптуватися, а й спрямувати сили на ріст і розвиток. Режим дня необхідний з перших днів життя.

Постільна білизна як елемент декору спальної кімнати

Чи треба повторювати, що ми, маючи на увазі під цим у тій чи іншій мірі все сучасне людство, третину свого життя (8-10 годин солодкого безтурботного або тривожного сну) проводимо в ліжку. При цьому спальня завжди була, та й напевно залишиться, найінтимнішим місцем Вашого будинку, кожна деталь якої впливає на ваш настрій.

Помогите осуществить мечту ребёнка – выздороветь!

В середине декабря 2011 года в одной молодой семье случилась большая беда. Единственному ребенку – маленькому сынишке Анатолию был поставлен страшный диагноз — острый лимфобластный т-линейный ЛЕЙКОЗ. Это одна из самых редких и тяжело поддающихся терапии форм лейкемии. А ведь маленькому Толику всего 5 лет!

Як позбутися від синців під очима?

Синці під очима можуть виникнути від чого завгодно - від втоми, безсоння, стресу, авітамінозу, захворювань внутрішніх органів. У будь-якому випадку, це неприємне видовище, особливо для представниць слабкої статі. І не дивно, що так хочеться якнайшвидше ліквідувати цю проблему. Як позбутися від синців під очима?

Якщо дитина не їсть овочів

Дитина не їсть овочів, і розповіді про їхню користь і вмовляння не допомагають? Ми знаємо, як вирішити цю проблему.

Родимки - знаки богині любові

У XV столітті родимки й родимі плями вважалися диявольськими мітками. Жінкам, у яких вони були, загрожувало спалення. Якщо родимка: кругла – вона означає добро, довгаста – помірну частку удачі, трикутна або з "рваними" краями - суміш і доброго і поганого.

Карати дітей чи ні?

Всі батьки схожі один на одного, для кожного тата й кожної мами їх дитина краща за всіх. Але часто дитяча неслухняність доходить до межі, і тоді вже просто не можна не вдатися до покарання! У такій ситуації батьки поводяться неоднаково: хтось стане вести довгі повчальні бесіди, позбавить чадо розваг. А інші не замислюючись шльопнуть по попі, а через деякий час почнуть себе гризти. Справді, навіть легкий шльопок може завдати малюкові серйозну психічну травму, наслідки якої важко передбачити.

Найпоширеніші помилки тих, хто хоче схуднути

У боротьбі за ідеальні форми люди готові на серйозні жертви. Але ці жертви можуть виявитися невиправданими через типові помилки, яких можна було б уникнути. Приміром, одна з головних помилок людей, які прагнуть схуднути, полягає в щоденному зважуванні.

Травневі свята 2012: 5 рецептів дитячих шашликів

Травневі свята не за горами, пора пікніків всіх, звичайно ж, радує. А що може бути смачніше гарячого шашлика? Тим більше для дітей, які наганялися і награлися на свіжому повітрі. Ясна річ, для дитини потрібно готувати особливий шашлик, з мінімальною кількістю спецій, без вина й оцту. Обирай рецепт корисного шашлику для дитини. І не забудь захопити до шашлику сік для дитини - томатний, яблучний або апельсиновий.

Привчаємо дитину до гігієни

Розкажіть дитині про те, що людина пов'язана з навколишнім світом безліччю потоків - одні входять, а інші, навпаки, виходять. До тих, що входять відносять повітря, їжу, питво, сонячні промені, а також те, що можна назвати бажанням життя. До тих, що виходять - повітря, що видихається, виділення продуктів метаболізму, енергія, що випромінюється людиною, частину якої можна відчувати як тепло, так і думки, ідеї, вчинки і все, що людина робить.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас