Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Усі статті

Хвалимо дитину правильно

Кожна людина, будь-то дитина або дорослий, потребує заохочення. У шкільному віці і в студентські роки наш труд відзначають позитивними оцінками і високими балами. Потім ми виходимо на роботу, де нам платять зарплату, а за успіхи нараховують премії, підвищують на посаді, дають додатковий вихідний. Але, не дивлячись на це, у нас все одно є потреба чути схвальні слова від викладача, начальника, члена родини, друга. Похвала якось особливо додає нам сил для нових справ. Добре слово творить дива.

У Вас буде двійня. Цей божевільний перший рік

Кого ці слова, сказані на УЗД на дванадцятому тижні вагітності, не приводили в шок? Якщо не в шок, то, по найменшій мірі, в ступор - то вже точно. Відразу навалюється маса питань і проблем. Як на це відреагують чоловік і рідні? Як буде протікати вагітність і пологи? Чи зумію я виносити і доносити? Як планувати бюджет на двох, де брати речі, коляску? Як взагалі з ними справлятися? Добре, якщо є кому прийти на допомогу, а якщо ні ...

Очищення шкіри обличчя - демакіяж

Кожен день перед сном очищуй шкіру обличчя. Навіть якщо ти протягом усього дня і не користувалася косметикою, все одно на шкіру осіло багато пилу і бруду. І перед сном все це слід обов'язково видалити з шкіри. Тільки лише за допомогою води і мила тобі не вдасться повністю очистити весь бруд з обличчя. Якщо ти користувалася косметикою, то повинна її повністю видалити, і, перш за все зі шкіри навколо очей. Для цього є спеціальні засоби.

Чи давати малюку соску або пустушку?

Коли мова йде про маленьку дитину, чомусь відразу перед очима з'являється малюк, обов'язково з пустушкою у роті або ж він п'є молоко з пляшечки з соски. Привчати своїх дітей до пустушки або соски - це особиста справа кожної мами. Якщо дитина обходиться без пустушки і веде себе спокійно, тоді виникає питання - «Навіщо вам потрібна пустушка?». Правильно, можна обійтися і без неї.

Чого бояться діти?

До 7 років у дітей переважають так звані природні страхи, засновані на інстинкті самозбереження. В 7-10 років настає як би рівновага між природними та соціальними страхами (самотності, покарання, запізнення). Якщо описати це більш детально, то можна виділити конкретні страхи, властиві кожному періоду життя.

Веснянки

Веснянки або пігментні плями - це засмага, яка розподіляється по поверхні шкіри не рівномірно, а цятками. У деяких дівчат вони з'являються з першими променями сонця навесні. За підрахунками косметологів, у 60-70% жінок є схильність до веснянок. Не буває веснянок лише у негрів, які живуть в жарких поясах планети. З дитинства і до 20-25 років кількість веснянок зазвичай збільшується і їх колір стає інтенсивнішим. І хоча після тридцяти років їх кількість не зменшується, але вони бліднуть і вже не так виділяються на обличчі.

Що посієш ... або основні принципи правильного виховання дитини до року

Перший рік життя - найважливіший у житті дитини. В цей час відбувається формування основних систем організму. Деякі батьки схильні вважати, що діти до року нічого не тямлять, проте ця думка є помилковою.

Звикання до горщика - необхідність і неминучість

Коли ви починаєте розуміти, що дитині пора вже освоювати власний туалет, то виникає питання: як привчити дитину до горщика?

Вітаміни для шкіри

Сухість, лущення, в'ялість, передчасне старіння, запалення і подразнення - все це може бути результатом дефіциту вітамінів і мікроелементів в раціоні. Іноді, щоб позбутися від цих проблем, достатньо змінити своє харчування, скорегувати неправильну кулінарну обробку або додати в свій раціон продукти, яких особливо гостро потребує наша шкіра. Адже молодість і здоров'я набагато важливіше п'ятихвилинної насолоди всякими "шкідливостями", чи не так?

Помилки батьків при народженні другої дитини

У кожній родині, зрозуміло, існують свої індивідуальні обставини і особливості. Однак, суть проблем, що осягають сім'ю в той чи інший період життя, частіше за все одна і та ж. Так і при народженні другої дитини є типові ситуації і стандартні помилки.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас