Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Весілля

Весілля - найважливіша подія в житті кожного з нас. Грамотно підійти до підготовки весілля та організувати свято, витративши мінімум зусиль, і отримати максимум задоволення від ціого дня вам допоможуть наші статті та поради.

Весілля за кордоном – розкіш, доступна кожному

У нашому суспільстві прийнято вважати, що весілля за кордоном – це шалено дорого, таке можуть собі дозволити тільки дуже забезпечені люди. Але, часи змінюються, змінюються і погляди. Сьогодні, все більша кількість молодят обираэ для себе саме цей варіант – це цікаво, красиво і доступно!

Оригінальне оформлення весілля повітряними кульками

Думаєте, що оформлення весілля повітряними кульками – це вже не модно?! А ось і помиляєтесь, повітряні кульки – це класика, яка завжди додасть вашому святу легкості і невагомості. На додаток до всього, вони прекрасно поєднуються з іншими декоративними елементами, будь то квіти, стрічки, паперові помпони – та що завгодно.

Найкрасивіші колірні рішення для оформлення весілля (частина 2)

Настала осінь, так би мовити, оксамитовий сезон для весіль. Не жарко і не холодно, тому як церемонію, так і сам банкет можна провести як на вулиці, так і в приміщенні – вашим гостям буде комфортно в будь-якому випадку. Не знаєте, як оформити красиве осіннє весілля, і яку колірну гамму вибрати, щоб ваше торжество було пишним, романтичним, елегантним і відрізнялося від інших осінніх весіль? Перегляньте наші ідеї.

Найкрасивіші колірні рішення для оформлення весілля (частина 1)

Давно вже минули ті часи, коли весілля оформлялися випадковим чином, не дотримуючись певної колірної гами. Сьогодні ж наші традиції все частіше поєднуються із західними віяннями, що дозволяє зробити весілля по-справжньому красивим. Вибираючи стиль і колірну гамму весілля, серед усіх сучасних можливостей не складно розгубитися. Тому ми пропонуємо вам найбільш вдалі комбінації кольорів, які зроблять ваше весілля оригінальним і по-справжньому красивим.

Урочисті церемонії на природі

Організація урочистих подій з кожним днем набуває усе нових критеріїв: набридає банальне оформлення, хочеться чогось особливого. Оптимальний варіант - виїзна церемонія у комплексі Edem Resort & Spa. Це рішення має ряд переваг, які сподобаються молодятам та гостям.

Весілля за кордоном – нездійсненна мрія чи реальність?

Останні кілька років серед українців стало модно святкувати свої весілля за кордоном. На перший погляд – це розкіш, про яку годі й мріяти, з іншого боку – зважаючи, наскільки пишними і масштабними за кількістю запрошених гостей, є, зазвичай, українські весілля, можна посперечатися, що є економнішим…

Правила етикету: як оголосити родичам і друзям про заручини

Вам зробили пропозицію, і ви на радощах хочете, щоб всі дізналися про це якомога скоріше! Однак і в цій справі є свій етикет – кому, як і в якому порядку повідомляти цю новину. Тому, постарайтеся відразу не викладати фотографії і не оновлювати статус у соцмережах. А ми розповімо, як правильно оголосити про заручини і дамо кілька порад, як це краще зробити.

Що подарувати молодятам в день весілля?

Ви запрошені на весілля і ламаєте голову, що подарувати молодятам? Хочеться, аби подарунок був оригінальним, потрібним та бажаним, а також, щоби не повторювався з подарунками інших гостей.

Обираємо ідеальну весільну сукню (частина 2)

Отже, ми вже з’ясували майже все про типи фігури. Тепер перейдемо до конкретних рекомендацій: який фасон сукні якнайкраще личитиме власниці того чи іншого силуету.

Обираємо ідеальну весільну сукню (частина 1)

Ви готуєтесь до власного весілля… Скільки радісних емоцій, хвилювання, адже це ваш день і хочеться, аби все було просто ідеально. І, звичайно, вигляд нареченої є дуже важливим моментом, адже вона є центральною особою на весіллі.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас