Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Сценарiї та iдеї до свят

Кожне свято − це радісна подія для вашої дитини. Тут ви знайдете найрізноманітніші сценарії і поздоровлення до Дня Народження, Новорічних Свят, Дня Святого Валентина, 8 березня... Тепер ви зможете зробити кожне свято, кожну подію яскравою та веселою. Зробіть життя вашої дитини радісним і захопливим.

Красиві віршовані й смс-привітання с Новим 2021 Роком Бика

Бика 2021 рік вже поспішає -
Хвіртку швидко відчиняє
І удачу нам несе,
Хай же в ньому повезе.
Нехай до вас він добрим буде,
З ним хай щастя вам прибуде!

Що робити, якщо вам подарували подарунок, а ви не готували подарунок у відповідь?

Чи потрапляли ви в таку незручну ситуацію, коли вас вітають і дарують подарунок, а ви нічого не підготували для цієї людини? Якщо так, то ви не одні – таке трапляється з усіма. Можливо, пізніше ви будете сміятися над цим випадком, але коли це відбувається, потрібно вміти правильно реагувати.

Замовлення квітів з доставкою в Білу Церкву на дитяче свято

Кожна родина хоче, щоб їхня малеча була задоволена. Тому день народження або ще якусь важливу дату прийнято святкувати як на природі, так і в спеціалізованому центрі розваг, на самий край – вдома. Та й домашнє святкування має бути особливим – з чарівними букетами усюди, приємною музикою, цікавим сценарієм дня та улюбленими друзями. Інтернет-магазин з радістю допоможе організувавши доставку квітів mfl.com.ua/uk/898-belaya-cerkov-dostavka-kvitiv в Білій Церкві у любому форматі заздалегідь. І свято буде дійсно чарівним та казковим.

Даруємо подарунки на роботі – що важливо знати?

Хоч дарувати подарунки на роботі необов'язково, у багатьох офісах колективи все ж підтримують традицію обміну подарунками, особливо в новорічні свята. З одного боку, це дуже приємно і весело, але з іншого – додає зайвого стресу, адже підібрати недорогі, доречні і приємні подарунки начальству і колегам буває дуже непросто.

Новий рік Бика 2021: що варто і чого не варто дарувати

До Нового Року залишилася всього пара тижнів, а значить, суєта в пошуку тих самих подарунків рідним і близьким – в самому розпалі! Якщо ви хочете, щоб ваші подаруночки не тільки сподобалися своїм одержувачам, а й принесли їм успіх в рік Білого Металевого Бика, вибирати їх варто з урахуванням вподобань символу 2021 року. Про те, що варто і чого не варто дарувати в прийдешню новорічну ніч – в нашій сьогоднішній статті.

Як правильно писати листа Діду Морозу

З давніх-давен відомо, що Новий рік – чудесний привід попросити в Діда Мороза про здійснення своїх мрій. Та щоб він допоміг у цьому, потрібно правильно його просити. Порекомендуйте своїм дітям написати правильного листа Діду Морозу. Для цього поясніть дітям інструкцію і неухильно слідуйте їй…

Як відсвяткувати День Миколая вдома з дітьми

Улюблене усіма дітьми без винятку, а також дорослими, свято Святого Миколая все ближче і ближче. І кожні батьки замислюються про те, чим порадувати дітлахів в цей наповнений дивами день. І мова не тільки про подарунки, адже дива не повинні закінчитися вранці спросоння! Ми вже пропонували ідеї святкування Дня Святого Миколая в школі чи садочку, а сьогодні хочемо запропонувати декілька ідей для святкування Миколая з дитиною вдома.

Новий Рік 2021: у чому зустрічати, як відзначати, що приготувати?

Ви напевно вже встигли дізнатися про те, що прийдешній 2021 рік проходитиме під заступництвом Білого Металевого Бика. Це сильна вольова тварина з залізним характером і сталевими нервами. Бик консервативний, він цінує сім'ю і традиції, терпіння і працьовитість. Як же зустріти 2021 рік, щоб заручитися прихильністю Білого Металевого Бика?

Готуємося до Нового Року: прикмети, забобони і практичні поради

Всі ми віримо в диво Нового Року і завжди сподіваємося, що прийдешній рік принесе нам хороші зміни в житті. Проте, сподіватися лише на наступний рік або його заступника – Білого Металевого Бика – часто недостатньо. Ви і самі повинні підштовхнути себе до цих змін. Як же підготуватися до прийдешнього року і провести рік, що минає? На цю тему ми зібрали для вас не тільки практичні поради, а й прикмети і забобони, які завжди супроводжують чарівний новорічний період.

Вибираємо новорічні подарунки для малечі: спробуйте «правило 4 подарунків»

Щороку батьки і всі родичі страждають, придумуючи, що дарувати дітлахам на новорічні свята. З одного боку, досить складно вибрати і дозволити собі дійсно хороший подарунок. З іншого боку, дітвора отримує величезну кількість подарунків, в яких абсолютно немає необхідності. Все це можна, так би мовити, «оптимізувати», якщо скористатися «правилом 4 подарунків» - малюк отримає корисні і приємні подарунки, а вам не доведеться розорятися.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас