Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Сценарiї та iдеї до свят

Кожне свято − це радісна подія для вашої дитини. Тут ви знайдете найрізноманітніші сценарії і поздоровлення до Дня Народження, Новорічних Свят, Дня Святого Валентина, 8 березня... Тепер ви зможете зробити кожне свято, кожну подію яскравою та веселою. Зробіть життя вашої дитини радісним і захопливим.

День Матері під час карантину: як подарувати мамі свято?

Мами дарують нам нескінченну турботу і безумовну любов буквально щодня. І добре, що є таке свято, як День Матері, коли ми можемо віддячити нашим мамам, показати, як ми їх любимо і по-справжньому подбати про них. Проте в цьому році День Матері припадає на кінець карантину. А це означає, що наші можливості в організації маминого свята будуть досить обмеженими. Що ж можна придумати?

Ідея декору на Великдень: повітряні кульки з великодніми кроликами

Всі ми обожнюємо повітряні кульки і знаємо, що вони – завжди вдале доповнення до будь-якого свята! А як на рахунок Великодня? Мабуть, тут ми часто забуваємо про них. Насправді ж, приклавши лише трохи зусиль і провівши цікаво час з дітлахами за спільною творчістю, ви можете перетворити звичайні кульки на справжній великодній декор.

Декілька способів для мами гарненько відпочити в цей День Матері

Дозвольте собі по-справжньому відпочити в це свято...

Бути мамою – це неймовірний досвід, який змінює життя. Але також це і робота в режимі 24/7, що вимагає найрізноманітніших навичок. В різні часи мама стає лікарем, вчителем, посередником в переговорах, кухарем, бухгалтером, домогосподаркою і навіть стилістом з одягу, зачісок тощо. Їй постійно потрібно справлятися з тим, що відбувається зараз, і при цьому планувати майбутнє. То ж, схоже, мами – це справжні супергерої!

Великодня творчість з дітьми: крашанки із солоного тіста

Великдень вже не за горами, і зараз – саме час зайнятися тематичною творчістю і декором з малечею, почати знайомити її з ідеологією цього світлого свята і заряджатися його настроєм! Сьогодні ми пропонуємо вам спробувати виготовити яскраві крашанки з солоного тіста, якими можна прикрасити великоднє деревце і весь будинок. А також такі поробки можуть стати хорошою ідеєю подарунка близьким і рідним людям до Великодня.

Ідея великодніх подаруночків: курчата з цукерками з лотків від яєць

Нам подобаються прості ідеї поробок, які можна зробити з дітьми, а святкові – ще більше! Ці милі курчата з картонних лотків від яєць допоможуть вам підняти настрій собі і близьким, підготуватися до Великодня і зайняти дітвору, яка вже змучилася сидіти вдома в чотирьох стінах. Наповніть їх цукерками і розставте по будинку або даруйте рідним і близьким у світле свято Великодня!

Ідея декору на Великдень – крашанки з повітряних кульок

Хто сказав, що крашанки на Великдень обов'язково повинні бути з яєць? А як на рахунок повітряних кульок? Адже їх обожнюють всі! Крім того, якщо звичайну надувну кульку перевернути, вона за формою буде дуже навіть нагадувати яйце. Тож вперед – запасайтеся з малечею повітряними кульками і прикрашайте ними свій будинок до Великодня.

Дитячі віршики про Великдень

Христос Воскрес!

Радість з неба ся являє,
Паска красна день вітає,
Радуйтеся щиро нині –
Бог дав радість всій родині,
Бог дав радість нам з небес,
Христос Воскрес!
Христос Воскрес!

Великоднє деревце своїми руками – ідея для творчості з малечею

Великоднє дерево – одна з найпопулярніших поробок до Великодня. Традиція прикрашати крашанками та іншою пасхальної атрибутикою кущі і дерева зародилася в Німеччині, але зараз вже поширена по всьому світу. Таке деревце стане красивим елементом декору до Великодня, а підключитися до його виготовлення можуть всі бажаючі – і дорослі, і діти.

З якого віку можна привчати дитину дотримуватися посту?

Діти батьків, які сповідують християнську віру, повинні бути виховані в дусі вірності Богу і Церкві. Піст в цьому процесі має важливе значення. Але не варто забувати, що піст – це не просто дієта, а більш глибокий процес. І дитячий піст однозначно відрізняється від дорослого. З якого ж віку слід привчати дітей до посту? У чому головна відмінність дитячого посту від дорослого? Ось в цих питаннях ми сьогодні і спробуємо розібратися.

Soul catering – ваше смачне свято без клопоту!

Проходять вже ті часи, коли на свята на роботі було прийнято приносити домашню їжу, а на власні – виготовувати весь попередній день, так би мовити, «щоби стіл не був порожнім». Зараз все більшої популярності в таких ситуаціях набирає доставка їжі з кафе і ресторанів, а також кейтеринг. При цьому останній стає найкращим за рядом причин, особливо, якщо ви знайдете свою ту саму кейтерингову компанію. Саме таким для вас може стати сервіс Soul catering.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас