Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Сценарiї та iдеї до свят

Кожне свято − це радісна подія для вашої дитини. Тут ви знайдете найрізноманітніші сценарії і поздоровлення до Дня Народження, Новорічних Свят, Дня Святого Валентина, 8 березня... Тепер ви зможете зробити кожне свято, кожну подію яскравою та веселою. Зробіть життя вашої дитини радісним і захопливим.

Що дарувати дітям різного віку на день Святого Миколая

Кожна дитина чекає дня Святого Миколая із надією і вірою отримати чудовий подаруночок, залишений під її подушкою. Такі подарунки можна розділити на два види: ті, про які дитина просила, й ті, що якнайкраще підійдуть саме для її віку. Вибір – за Святим Миколаєм.

Як правильно писати листа Діду Морозу

З давніх-давен відомо, що Новий рік – чудесний привід попросити в Діда Мороза про здійснення своїх мрій. Та щоб він допоміг у цьому, потрібно правильно його просити. Порекомендуйте своїм дітям написати правильного листа Діду Морозу. Для цього поясніть дітям інструкцію і неухильно слідуйте їй…

Як відсвяткувати день Святого Миколая з дітьми

Незабаром країна святкуватиме день Святого Миколая. Це чудовий привід провести час зі своїми дітьми.

Як навчити дитину дарувати подарунки

Незабаром настануть новорічні свята з ялинкою, феєричними хлопавками, веселощами та подарунками. Новий рік і Різдво, коли близькі люди дарують одне одному подарунки – чудова нагода пояснити дитині сенс дарування і навчити її дарувати від щирого серця.

Що дарувати в рік Криси 2020

Новий рік – одне з найулюбленіших свят! На нього з трепетом очікують і дорослі, й діти. Він символізує початок нового життя, сповненого радості, успіхів, перемог. Одним із неодмінних атрибутів Нового року є подарунки, про які слід потурбуватися завчасно. Адже це лише на перший погляд здається, що все так просто. Насправді ж потрібно як слід подумати, що презентувати усім своїм близьким людям, щоб виразити свою увагу та прихильність.

Дитяча вечірка на честь дня народження: можливі проблеми та їх вирішення

Всі батьки, влаштовуючи дитячу вечірку на честь дня народження, хочуть, щоб вона по-справжньому сподобалася малюкові і його гостям. Проте, від неприємностей ніхто не застрахований, і всяке може піти не за планом. Щоб мінімізувати ваш стрес і підготувати вас до таких непередбачених ситуацій, ми розглянемо сьогодні найчастіші проблеми на дитячих днях народження і підкажемо прості шляхи їх вирішення.

Як спланувати і дотримуватися бюджету на новорічні свята?

Новорічні свята – це сезон чарівництва і подарунків! Проте також це і сезон витрат...

Позбавтеся передноворічного стресу, спланувавши святковий бюджет і дотримуючись його. Такий план передсвяткових і святкових новорічних витрат допоможе не тільки мінімізувати стрес перед святами, але і не розоритися на подарунках і інших витратах на свята.

Добірка веселих конкурсів для Хелловіну

В останні роки все більшої популярності в нас набуває святкування Хелловіну. В цей день прийнято робити «голову» з гарбуза, переодягатися у різноманітних персонажів (чим страшніших, тим краще!), лякати одне одного. Навряд чи комусь прийде в голову ідея святкувати Хелловін наодинці, а тому люди збираються для цього у веселі компанії. Щоб зробити костюмоване святкування ще цікавішим, можна проводити спеціальні конкурси та розваги. Ось добірка найгарячіших.

Маленькі подаруночки на Хеллоуїн своїми руками: мітли з соломки та олівців

Скоро Хеллоуїн, і ваша дітвора напевно захоче приготувати маленькі подаруночки для своїх друзів. Якщо ж у вас намічається дитяча вечірка на тему дня всіх святих, ці подаруночки також будуть доречні – їх можна роздати всім маленьким гостям. Крім того, на них вам не доведеться сильно витрачатися, та й їх виготовлення багато часу не займе. Підключайте дітвору, і вперед!

Що дарувати на виписку з пологового будинку

Народження дитини – найбільше свято в житті батьків. Невдовзі після нього приходе інше – виписка мами з дитиною з пологового будинку. Й так хочеться порадувати їх у цей день щирими привітаннями та подарунками.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас