Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Сценарiї та iдеї до свят

Кожне свято − це радісна подія для вашої дитини. Тут ви знайдете найрізноманітніші сценарії і поздоровлення до Дня Народження, Новорічних Свят, Дня Святого Валентина, 8 березня... Тепер ви зможете зробити кожне свято, кожну подію яскравою та веселою. Зробіть життя вашої дитини радісним і захопливим.

Діти і повітряні кульки: техніка безпеки

Коли батьки замислюються про безпеку дитячих іграшок, їм на розум напевно приходять іграшки з дрібними або гострими деталями, з низькоякісних токсичних матеріалів або іграшки, не відповідні за віком. А як на рахунок повітряних кульок?

Дитячі піньяти-привиди на Хеллоуїн своїми руками

Яка же дитина не зрадіє піньяті, наповненій солодощами та іншими маленькими скарбами? Тим більше що зовсім скоро у вас буде чудова нагода так порадувати малечу – Хеллоуїн! Чи влаштовуєте ви дитячу Halloween-вечірку, чи просто хочете порадувати своїх дітей-племінників-хрещеників, така піньята стане жахливо милим подарунком до Хеллоуїну.

Красиві вірші і смс-привітання з 14 жовтня – Днем Захисника України

З мужнім Днем тебе вітаю!
Хай всміхнеться тобі доля,
Вдача поряд хай літає,
Буде дім, сім’я і воля.

Проста ідея на Хеллоуїн: дитячий костюм в стилі LEGO

Цей простий костюм на Хеллоуїн ви можете зробити дитині своїми руками. При цьому відніме він у вас мінімум часу і потребуватиме лише мінімальних грошових витрат. Проте як мило виглядатиме ваш малюк, нарядившися в детальку від конструктора Lego!

Подарунки на День Вчителя, які викладачі дійсно будуть раді отримати (частина 2)

У минулій статті ми говорили про подарунки на День Вчителя, який викладачі напевно оцінять. Тепер же розглянемо не такі вдалі подарунки. Так, отримати їх в будь-якому випадку буде приємно, але, як ми говорили, є подарунки кращі і гірші. І зараз ми обговоримо останні.

14 жовтня – День Захисника України: все від А до Я про свято

14 жовтня – дуже символічна дата для українців. У цей день православні українці відзначають церковне свято Покрова Богородиці, а ще з давніх-давен саме з цим днем було пов'язано багато важливих подій на Січі. Тепер же 14 жовтня ми відзначаємо ще й День Захисника України. У сьогоднішній статті ми розповімо вам про це свято і його історію.

Подарунки на День Вчителя, які викладачі дійсно будуть раді отримати (частина 1)

Щороку школярі та їхні батьки сильно переймаються питанням, що б такого подарувати улюбленим вчителям. При цьому хочеться, щоб подарунок сподобався, був корисним, приємним і оціненим по достоїнству (і ще б добре, щоб вписався в виділений бюджет). Проте, думки батьків і вчителів з приводу подарунків на День Вчителя не завжди збігаються, і те, що ви оберете, може бути абсолютно непотрібним викладачеві.

Костюм на Хеллоуїн своїми руками: від вибору тканини до готового виробу

Хеллоуїн – найулюбленіше свято всіх дітей, адже в ньому зібрано все те, що так люблять діти: костюми, нові ролі і безліч солодощів. При цьому головним завданням батьків є створити той самий заповітний костюм, який порадує чадо. Ну, або в крайньому випадку купити. Хоча хто захоче витрачати купу грошей на костюм, який одягнеться всього лише раз?!

Віршовані і смс привітання до 1 вересня


День сьогодні особливий
По-осінньому мінливий,
Але це не перешкода,
То ж хутчіше всі до школи!

Вибираємо місце для дитячого дня народження, в залежності від віку іменинника

Дитячий день народження – особлива подія, як для самих малюків, так і для їхніх батьків. Але якщо дитина стурбована тільки тим, як весело проведе час зі своїми друзями, то у батьків може голова йти обертом, адже потрібно продумати все до дрібниць. І місце проведення дитячого свята – мабуть, одна з найважливіших його складових, продумати яку потрібно ще на початковій стадії планування вечірки.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас