Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Сценарiї та iдеї до свят

Кожне свято − це радісна подія для вашої дитини. Тут ви знайдете найрізноманітніші сценарії і поздоровлення до Дня Народження, Новорічних Свят, Дня Святого Валентина, 8 березня... Тепер ви зможете зробити кожне свято, кожну подію яскравою та веселою. Зробіть життя вашої дитини радісним і захопливим.

Масляна без шкоди для фігури і здоров´я

Масляна вже в самому розпалі, і за традицією в ці дні прийнято балувати себе, рідних і близьких смачними млинцями. Відмовитися від таких ласощів під силу хіба що одиницям, особливо з огляду на всю різноманітність начинок на будь-який смак! Чого тільки варті млинці з творогом або з вершковим сиром, а млинці з куркою, грибами, м'ясом, лососем, червоною ікрою... Встояти ну просто неможливо!

Подарунок маленькій модниці на 8 березня

Знаєте приказку: «Жінки в будь-якому віці залишаються жінками»? Впевнені, що вже з самих пелюшок жіночі задатки проявляються, варто тільки придивитися. Вони ще тільки ходити навчилися, а вже приміряють мамині підбори. Почали діставати до трюмо – помада, тіні, рум'яна, та все, до чого пальчики дотягнуться, опиняється на її фізіономії. То як же ми можемо залишити без уваги в це жіноче свято маленьку модницю?!

8 березня – свято починається зі сніданку!

Хороший день починається зі смачного і поживного сніданку. А святковий день починається зі святкового сніданку! І, звичайно, чоловіки хочуть порадувати коханих жінок з самого ранку. Навіть ті, хто особливо не вміє готувати, все одно сподіваються справити враження на своїх жінок. Якщо і ви хочете піднести смачний сюрприз своїй коханій на 8 березня, ми підкажемо, як порадувати її сніданком при мінімальних уміннях. Почнемо!

Смачне частування на Масляну – запечений млинцевий пиріг

Ще буквально кілька днів, і настане настільки довгоочікувана весна! А з нею і улюблене в народі свято – Масляна. Воно не тільки символізує початок весни, а й нагадує про прийдешній Великий піст. Саме Масляний тиждень дає можливість людям відпочити весело і смачно перед початком тривалого утримання.

8 березня: жіночий погляд на чоловічі подарунки

Подарунки – це приємний сюрприз! Принаймні, так має бути. Етикет говорить про те, що людина, яка отримала подарунок, має відкрити його і радіти. Але мало хто з людей про це знає, а ще менше – так робить. В основному ми розкриваємо подарунки так, щоб той, хто дарує не бачив, наскільки він нам сподобався.

Смачні ідеї для букетів до 8 березня

Кожен чоловік хоча б один раз в житті дарував солодощі або фрукти до свята. І навіть якщо він вибрав подарунок, то його обов'язково супроводжують або цукерки, або квіти, або фрукти. Останній тренд – об'єднати всі три в одному!

Красиві вірші і смс-привітання з Днем Святого Валентина

З особливим днем вітаю,
Днем святого Валентина,
Хай кохання закружляє
В цю святкову днину.

Ворожіння на Масляну на млинцях

Перед великим пасхальним постом гряде свято, під час якого дозволені моральні і смакові надмірності – цілий тиждень відзначають Масляну. Назв свята в народі декілька, а на кожен день святкування розписано своє дійство, і всі дні об'єднуються млинцевими частуваннями.

Етикет Дня Валентина для різних пар і не тільки

Наближається День Святого Валентина, і ми можемо помітити, як всі магазини навколо нас прикрашаються потихеньку сердечками, янголятами, солодощами тощо. Людям подобається ідея любові, і в день закоханих ми дійсно готові витратитися на те, щоб показати близьким людям свою любов.

ЦеФея – авторська книга в подарунок дитині з нею ж у головній ролі

Книга – це найкращий подарунок, особливо якщо мова йде про незвичайну дитячу книгу, де головним героєм виступає сама дитина, одержувач книги. Уявіть здивування крихітки від того, що є ціла книга казок про неї! Приголомшливі історії, наповнені добротою і любов'ю до світу, можуть навчити малюка долати труднощі і вірити в себе.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас