Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Сценарiї та iдеї до свят

Кожне свято − це радісна подія для вашої дитини. Тут ви знайдете найрізноманітніші сценарії і поздоровлення до Дня Народження, Новорічних Свят, Дня Святого Валентина, 8 березня... Тепер ви зможете зробити кожне свято, кожну подію яскравою та веселою. Зробіть життя вашої дитини радісним і захопливим.

Символіка пасхального столу

Свято Світлого Христова Воскресіння, Великдень, - головна подія року для православних християн і найбільше православне свято. Слово "Великдень" прийшло до нас із грецької мови і означає "настання", "позбавлення". У цей день ми святкуємо позбавлення через Христа Спасителя всього людства від рабства диявола і дарування нам життя і вічного блаженства. Як Христовою смертю здійснено наше спокутування, так Його Воскресінням дароване нам вічне життя.

Великдень 2012: Плануємо святкове частування

Великдень - одне з найсвітліших, радісних весняних свят, пов'язане з ароматом першої зелені і свіжоспеченої паски. У цей день закінчується строгий Великий піст, і організм вже більш наполегливо вимагає смачної і різноманітної їжі, а особливо продуктів тваринного походження, без яких люди, які тримають піст, обходилися довгих 7 тижнів.

Страсний тиждень 2012: Піст - як правильно харчуватися

За християнським канонам, пісних днів на рік набагато більше, ніж скоромних, - цілих 200. Для віруючої людини важливий не сам Великий пост, як сувора стриманість, а саме як духовне очищення через стриманість і покаяння.

Великодній світанок: що нести до церкви?

Скоро настане Чистий четвер, коли ми будемо пекти до Світлого свята ароматні паски, потім пройде Свята п'ятниця, коли за звичаєм ми готуємо до свята писанки, крашанки, - і настане субота, що знаменує Всенощну. Вона ж завершиться Світлим Воскресінням - на світанку цього дня (близько 4-5 годин ранку), коли завершується нічне богослужіння, за звичаєм відбувається знаменна подія - святою водою освячуються паски, які принесли в храм парафіяни. Що і як приготувати для освячення в церкві?

Чистий четвер : прикмети та звичаї

Особливі прикмети і звичаї на Страсному тижні пов'язані з Чистим четвергом. Саме в цей день можна позбавитися від безлічі гріхів і поліпшити своє життя. Слідуючи пасхальним прикметам і обрядам ви можете змінити на краще вашу долю на наступний рік.

Святкуємо Великдень із малюком

До Світлої неділі в родині готуються з особливим трепетом, дотримуючи всі традиції. Як же прищепити дітям любов і шанування до цього свята? Зроби разом з крихіткою невеликі подарунки близьким. Це можуть бути різні листівки на пасхальну тематику, наприклад, аплікації з зайчиками, курочками і півниками. І звичайно, яке ж свято без розфарбованих яєць! Ми пропонуємо кілька простих ідей, за допомогою яких ви зможете всією сім'єю, разом з малюком, прикрасити будинок і наповнити його теплом і радістю.

Сценарій корпоративного відпочинку на природі

Ми пропонуємо Вам приблизний сценарій проведення корпоративного відпочинку на природі. Сценарій розрахований на проведення пікніка в колективі 20-50 людей, тривалістю 6-8 годин.

Великоднє застілля: як правильно вийти з посту

Закінчення Великого поста для багатьох з нас є прекрасною можливістю зібратися за святковим столом у колі сім'ї та «розговітися» смачними ласощами. Чи варто говорити, що після 7 тижнів жорсткого обмеження в їжі святково накритий стіл може таїти в собі небезпеку для здоров'я у вигляді переїдання і поганого самопочуття?

Щоб з обручкою не втекла любов…

Людині властиво звертати увагу на прикмети, а якщо мова йде про весілля, то стати забобонним дуже легко, адже подія, погодьтеся, не рядова. Обручки - найяскравіший символ шлюбу, а в деяких випадках вони також виконують роль вінчальних кілець. І за довгі часи вони «обросли» найрізноманітнішими прикметами і повір'ями.

Прикмети і обряди Зеленої неділі/Трійці

Трійця в християнстві

Свято Трійці бере свій початок від старозавітного свята П'ятидесятниці, і навіть ще раніше - від язичницьких свят. У християнстві Трійця є одним з дванадцяти найважливіших свят після Великодня. Всі ці великі свята створені на честь земного життя Ісуса Христа і його матері - Богородиці. Свято Святої Трійці вираховується за датою свята Пасхи, від якої відраховується 49 днів (це кількість кратно числу днів у тижні – семи), тому Трійця випадає завжди на Неділю.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас