Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Сценарiї та iдеї до свят

Кожне свято − це радісна подія для вашої дитини. Тут ви знайдете найрізноманітніші сценарії і поздоровлення до Дня Народження, Новорічних Свят, Дня Святого Валентина, 8 березня... Тепер ви зможете зробити кожне свято, кожну подію яскравою та веселою. Зробіть життя вашої дитини радісним і захопливим.

Незабаром Новий Рік! Готуймося! Новий рік 2010 - рік жовтого металевого Тигра

Стародавня бірманська легенда говорить, що одного разу Буйвіл переміг у сутичці Тигра й посміявся над ним. C тих пір Тигр не виносить Биків (і Корів), тому, проводжаючи 2009 рік, не можна хвалити його. Зате Новий 2010 рік потрібно зустрічати з повагою й надією - це Тигру до вподоби. Тигр завжди йде вперед, нехтує умовностями, ієрархією й консерватизмом розуму. Тигр - знак незвичайної дії, несподіваних ситуацій і виняткової долі. У кожному разі, рік жовтого металевого Тигра - це рік видатних особистостей і битви найсильніших людських амбіцій, рік досягнень і випробувань на міцність усього життя.

Новорічний стіл в рік Тигра

Шампанське, олів´є, мандарини - який же Новий рік без них! Але варто враховувати, що кожен рік за східним календарем проходить під знаком якоїсь тварини. І щоб весь наступний рік вдався, потрібно в новорічну ніч «задобрити» господаря року, пригостивши останнього його улюбленими ласощами.

Ідеї новорічних прикрас

Ці прикраси можна зробити разом з дітьми. Вони є гарним елементом оформлення як приміщення, так і самої новорічної ялинки. Їх можна дарувати, а виконання не вимагає великої майстерності.

День Народження - найкраще свято!

Якщо дитині 2-3 роки, вона ще навряд чи пам´ятає дату свого народження. Такого малюка треба готувати до свята: за тиждень-два розповісти йому про день народження, пояснити, хто такі гості, чому дарують подарунки, навіщо прибирають квартиру тощо .

Домашня сценка «Казка під Ялинку»: сценарій Нового року для дітей від 3 років

Наближається одне з найбільш улюблених нами свят, яке щорічно повертає нас у світ дитинства. А тепер, ставши батьками, ми відчайдушно поспішаємо поділитися цим святом з дітьми. Чи не тому так приємна передноворічна метушня з усіма її клопотами? Тим більше, коли в будинку є малюк, для якого це одна з перших свідомих зустрічей Нового року. Адже, як відомо, перші враження найяскравіші і вони в ранньому віці закладають основу сприйняття на все подальше життя. І так хочеться зробити їх радісними і щасливими... Що ж потрібно для цього?

Як влаштувати вогняне шоу і не обпіктися

Якщо ви твердо вирішили «запалити» зустріч Нового року і здивувати всіх сусідів справжнім салютом, саме час розпочати підготовку. Сумніваєтеся у своїх силах - довірте організацію вогненної феєрії професіоналам. Готові йти до кінця - ознайомтеся з вводною інструкцією на нашому порталі МамаТато і не соромтеся замордувати продавця-консультанта тисячею і одним запитанням про якість продукту і техніку безпеки.

Новорічна ялинка своїми руками - робимо прикраси з дітьми

Щоправда, ми розкажемо, як робити зовсім маленьку ялинку. Вона настільки проста, що з виготовленням впорається навіть малюк. Усі, чи майже всі матеріали є в кожному будинку.

Привітання з Новим Роком 2009

У році 2008 бажаю 12 місяців без хвороб, 53 тижні всього найкращого, 8760 годин успіху, 525600 хвилин кохання і 31536000 секунди приємних хвилин. З новим 2009 роком!

Авторське право на поздоровлення © Едуард: edborod@rambler.ru

Чарівне свято Новий Рік: святкові прикраси

Новорічні свята - чарівні. Свята віра в це існує в нас ще з дитинства. У переддень Нового року ми всі знову починаємо вірити в казку, сподіваємося на щасливі зміни і, затамувавши подих, загадуємо бажання.

Дитяче свято новий рік

Ялинкові іграшки, саморобні сніжинки, морозні візерунки на склі, привітання від Діда Мороза та подарунки, перев’язані гарними стрічками ... Усіх цих дрібниць діти чекають цілий рік. Але саме головне для них - це, звичайно ж, незабутнє свято!

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас