Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Розвиток дитини

В цьому розділі ви зможете дізнаватися, як розвивається ваша дитина після народження - тиждень за тижнем, місяць за місяцем. А також отримаєте масу корисних порад щодо догляду, виховання та розвитку вашого малюка.

9 нескладних способів мотивувати дитину до занять спортом

У вашого чада пропало бажання займатися спортом? А можливо, такого ентузіазму у нього ніколи особливо і не було? Таке буває і з дітлахами, і з дорослими. Але користь занять спортом неможливо переоцінити, а значить, дитину потрібно якось мотивувати. Наші поради допоможуть вам в цій справі, а можливо, захоплять спортом не тільки малюка, але і вас!

Чому діти малюють на стінах?!

Це питання цікавить багатьох батьків, тому що таким видом «творчості» страждають практично всі діти в різному віці. Ось нібито вчиш дитину малювати в альбомі, а потім відвернешся на хвилинку, і стіни вже варварськи розмальовані каляками-маляками. Що штовхає дітей робити це, і чому незалежно від виховання, расової приналежності і соціальних умов, всі це роблять?!

Життєво важливі навички для малюка (частина 2)

Допомога близьким

Звичайно ж, в першу чергу, це буде допомога батькам. Через неї малюк навчиться допомагати і іншим людям. Так, малюки дитсадівського віку можуть не тільки допомагати по дому, але і робити це з задоволенням. Весь секрет – в тому, щоб давати йому завдання відповідно до його віку. Наприклад, завдання розставити по місцях вимитий посуд може бути небезпечним для крихітки, проте дитина може зібрати всі іграшки в один ящик або коробку, завдяки чому батькам вже дістанеться набагато менше роботи по дому.

Життєво важливі навички для малюка (частина 1)

Незважаючи на те, що маленькі діти неймовірно легко і швидко навчаються буквально всьому, існують базові, життєво необхідні навички, які має опанувати кожен малюк. У цій статті ми розповімо про них, а також про те, як ви можете навчити ним свого малюка.

Як зрозуміти, чи потрібен моїй дитині логопед?

Всі діти розвиваються по-різному, і невелике відставання в розвитку мовлення може бути нормальним. Але батьки завжди будуть хвилюватися через своє чадо, тому питання про те, а чи не потрібен вашій дитині логопед, почне закрадатися в голову само собою.

Як допомогти малюкові освоїти беговел

Якщо ви хочете в майбутньому навчити малюка кататися на велосипеді, беговел може стати ідеальним початком. Цей найпростіший беспедальний велосипедик для найменших навчить дитину тримати рівновагу і рулити, не відволікаючись на інші, поки що непотрібні, нюанси їзди на двоколісному транспорті.

Про користь малювання для дітей

Далеко не все дається дітлахам так природно, як малювання. Чи любить ваша дитина малювати крейдою на асфальті, чи олівцями на папері, вона напевно по-справжньому насолоджується цією творчістю. Як і інші види дитячого самовираження (танці, складання казок, спів тощо), малювання неймовірно корисне для розвитку дитини. І далі ми поговоримо про 6 головних причин мотивувати чадо малювати частіше: вдома, в садку, у школі.

Вибираємо найкращі іграшки для немовляти

Які вони – кращі іграшки для немовляти? Що робить одні іграшки кращими в плані розвитку, ніж інші? Які іграшки для новонароджених найкраще підійдуть для розвитку малюка? - Про все це розповідає далі в нашій статті!

Про плавання для немовлят

Привчати малюка до води з самого раннього віку неймовірно корисно. Крім користі для фізичного здоров'я, малюк буде звикати проводити час у воді, після чого швидше навчиться плавати, коли трохи подорослішає, і завжди почуватиметься у воді впевнено, не панікуючи навіть в непередбачених ситуаціях.

Про купання, плавання та розвиток малюка: що важливо знати батькам?

Чому купання і плавання корисне для вашого малюка?

Ігри у воді – неймовірно корисні для дітей. Це активне проведення часу, необхідне для здоров'я дитини, а також розвиває його фізично. Регулярно купаючись, плаваючи і граючи в воді, дітлахи вчаться не боятися її, і в майбутньому не панікують, а правильно реагують в разі непередбачених ситуацій.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас