Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Розвиток дитини

В цьому розділі ви зможете дізнаватися, як розвивається ваша дитина після народження - тиждень за тижнем, місяць за місяцем. А також отримаєте масу корисних порад щодо догляду, виховання та розвитку вашого малюка.

Все, що мамам потрібно знати про джерельця

Як доглядати за джерельцем? Щоденник джерельця: що це і навіщо його потрібно вести мамі.

Я так люблю, коли мама ласкаво гладить мене по голівці! Але недавно виявилося, що вона не просто так це робить: погладить, а потім кожен раз щось записує... Тут є якийсь секрет...

7 міфів про ранній розвиток дитини

З появою дитини в родині, багато молодих батьків задаються питанням: а чи варто слідувати новомодній тенденції «раннього розвитку» і починати навчання малюка буквально з пелюшок, чи все ж таки краще довіритися більш традиційним методам виховання і подарувати дитині повноцінне дитинство? На сьогоднішній день кожні допитливі батьки можуть знайти безліч методик і варіантів того, як з народження виростити вундеркінда.

Helen Harper Soft&Dry Pants: на горщик із задоволенням!

Звичка самостійно ходити на горщик з'явиться у вашої дитини швидше, якщо ви створите їй комфортні умови. Скористайтеся спеціальними трусиками-підгузниками нової серії Helen Harper Soft&Dry Pants і полегшіть малюкові цю задачу.

Як легко навчити дитину їсти самостійно: 5 ключових порад

Мама каже, що мені скоро рік, я вже зовсім великий і можу їсти сам. Ось чудово! Я давно вмію їсти з пляшечки, тільки ложечкою з тарілки у мене ще не виходить. Але це нічого, скоро навчуся.

Вчимося пити з чашки-непроливайки

Як тільки ваш малюк навчився сидіти в стільчику для годування (навіть якщо поки що йому ще потрібна невелика підтримка), прийшов час переходити на чашку-непроливайку. Почавши вчитися користуватися нею в такому ранньому віці – близько піврочку, крихітка освоїть питво з чашки-непроливайки на той час, як ви почнете відучувати її від пляшечки (в однорічному віці). Крім того, чашка-непроливайка допоможе дитині швидше навчитися пити, а вас позбавить від зайвого безладу.

Вчимо дитину кататися на ковзанах: корисні поради для батьків

Катання на ковзанах – неймовірно весела зимова забава, як для дітей, так і для дорослих. Крім того, це і дуже корисна фізична активність для дітвори, особливо взимку, коли малюки все більше часу проводять вдома. Не позбавляйте дитину цих веселощів і користі, яку катання на ковзанах може принести її розвитку – навчіть її кататися, а ми вам у цьому допоможемо.

Як правильно обрати центр навчання ментальної арифметики у вашому місті?

Якщо ви вже знаєте, що таке ментальна арифметика і навіщо вона потрібна вашій дитині, то далі перед вами постане проблема вибору навчального центру, адже їх багато, як грибів після дощу, і прийняти рішення доволі складно.

Ментальна арифметика. Як вона допомогає дітям в навчанні та розвитку?

Усі батьки хочуть бачити свою дитину щасливою. Школа — одне з найскладніших випробувань для неї. Підготовка, навчання, іспити, ЗНО, вступ до вищого навчального закладу. А ще різні гуртки, іноземні мови, спорт, музичні школи і танці. Як встигнути все?

Школа Монтессорі: чи підходить вона вашій дитині?

Монтессорі – це програма навчання, розроблена доктором Марією Монтессорі в 1907 році. В ході своїх досліджень вона зрозуміла, що дітки навчають один одного; її програма забезпечує навчальне середовище, що сприяє освоєнню понять і вирішення завдань. Як правило, школи Монтессорі займаються дітками від 2 до 6 років і походять на дитячі садки, але є і такі, які навчають дітей до середнього шкільного віку.

Як стимулювати творчий розвиток малюка

Творчість може бути якою завгодно: від мистецтва до музики, танців і т.д. І одна з найбільш важливих цілей всіх батьків – навчити дитину самовиражатися, так часто і таким чином, як їй хочеться. Не знаєте, як почати розвивати в дитині творчість і креативність? Наші поради допоможуть вашому малюкові розкритися!

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас