Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Розвиток дитини

В цьому розділі ви зможете дізнаватися, як розвивається ваша дитина після народження - тиждень за тижнем, місяць за місяцем. А також отримаєте масу корисних порад щодо догляду, виховання та розвитку вашого малюка.

Життєво важливі навички для малюка (частина 1)

Незважаючи на те, що маленькі діти неймовірно легко і швидко навчаються буквально всьому, існують базові, життєво необхідні навички, які має опанувати кожен малюк. У цій статті ми розповімо про них, а також про те, як ви можете навчити ним свого малюка.

Як зрозуміти, чи потрібен моїй дитині логопед?

Всі діти розвиваються по-різному, і невелике відставання в розвитку мовлення може бути нормальним. Але батьки завжди будуть хвилюватися через своє чадо, тому питання про те, а чи не потрібен вашій дитині логопед, почне закрадатися в голову само собою.

Як допомогти малюкові освоїти беговел

Якщо ви хочете в майбутньому навчити малюка кататися на велосипеді, беговел може стати ідеальним початком. Цей найпростіший беспедальний велосипедик для найменших навчить дитину тримати рівновагу і рулити, не відволікаючись на інші, поки що непотрібні, нюанси їзди на двоколісному транспорті.

Про користь малювання для дітей

Далеко не все дається дітлахам так природно, як малювання. Чи любить ваша дитина малювати крейдою на асфальті, чи олівцями на папері, вона напевно по-справжньому насолоджується цією творчістю. Як і інші види дитячого самовираження (танці, складання казок, спів тощо), малювання неймовірно корисне для розвитку дитини. І далі ми поговоримо про 6 головних причин мотивувати чадо малювати частіше: вдома, в садку, у школі.

Вибираємо найкращі іграшки для немовляти

Які вони – кращі іграшки для немовляти? Що робить одні іграшки кращими в плані розвитку, ніж інші? Які іграшки для новонароджених найкраще підійдуть для розвитку малюка? - Про все це розповідає далі в нашій статті!

Про плавання для немовлят

Привчати малюка до води з самого раннього віку неймовірно корисно. Крім користі для фізичного здоров'я, малюк буде звикати проводити час у воді, після чого швидше навчиться плавати, коли трохи подорослішає, і завжди почуватиметься у воді впевнено, не панікуючи навіть в непередбачених ситуаціях.

Про купання, плавання та розвиток малюка: що важливо знати батькам?

Чому купання і плавання корисне для вашого малюка?

Ігри у воді – неймовірно корисні для дітей. Це активне проведення часу, необхідне для здоров'я дитини, а також розвиває його фізично. Регулярно купаючись, плаваючи і граючи в воді, дітлахи вчаться не боятися її, і в майбутньому не панікують, а правильно реагують в разі непередбачених ситуацій.

Про переваги занять вокалом для дітей

Популярність всіляких конкурсів співу і музичних контестів по ТБ надихає сучасних дітлахів на спів. Чи хоче ваш малюк розвинути свій музичний талант, чи це суто ваше рішення, в будь-якому випадку зайнятися вокалом однозначно варто!

Ігрові заняття для розвитку мовлення малюка

Є чимало ігор та занять, які як безпосередньо, так і опосередковано впливають на розвиток мовленяя малюка. В деякі з них можна грати навіть під час поїздки в машині або громадському транспорті, прогулянки, в супермаркеті. Адже вивчення мови не повинно бути нудним і примусовим – воно може і повинно бути цікавим і захоплюючим!

Центр раннього розвитку дитини: як вибрати той самий?

Тема раннього розвитку дітей стала особливо актуальною в останні роки. І якщо ви вже вирішили віддати свого малюка розвиватися всебічно в один з таких центрів, перед вами напевно постала непроста задача вибору найкращого центру раннього розвитку для крихітки. Не лякайтеся, ми допоможемо вам зробити правильний вибір!

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас