Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Побілити, пофарбувати чи натягнути? Яка стеля краще підходить для кухні?

Побілити, пофарбувати чи натягнути? Яка стеля краще підходить для кухні?
 

Кухня – це серце будь-якого будинку, адже саме тут готується найсмачніша їжа для всього сімейства, а ще за чашечкою чаю ведуться найтепліші розмови. Це – особливе місце, і не тільки завдяки своїй атмосфері, а й «мікроклімату», і тому ремонт в цій частині житла потребує особливої уваги.Підвищена вологість, жирні випаровування і величезна кількість запахів – все це може вплинути не тільки на меблі, а й на стелю, осідаючи у вигляді маленьких крапок. Серед усього розмаїття оздоблювальних матеріалів натяжні стелі вважаються найкращим варіантом. Давайте спробуємо розібратися, чим вони кращі за традиційні побілені або пофарбовані стелі.

Почнемо, мабуть, з установки. Як правило, на те, щоб встановити натяжну стелю у бригади з 2-3 працівників йде пара годин, у той час як побілка або фарбування може зайняти від пари днів до тижня. До того ж при установці натяжної стелі вам не доведеться переставляти меблі або накривати все плівкою, на відміну від більш традиційних варіантів.

Ще одною значною перевагою натяжної стелі є її антистатичність, завдяки чому на ній ніколи не осідає пил і бруд, на відміну від побіленого або пофарбованого варіанту.

На кухні, де часто готується їжа, часто підвищена вологість. Такий «мікроклімат» сприяє утворенню роздутих бульбашок на побіленій стелі, завдяки чому побілка дуже швидко відпадає. Натяжні стелі відмінно переносять підвищену вологість, при цьому, не втрачаючи своїх властивостей і привабливого зовнішнього вигляду.

До того ж, натяжну стелю можна розмістити на будь-якій висоті, тим самим, приховавши недоліки вашої справжньої стелі. За допомогою штукатурки або фарби вирівняти стелю буде набагато складніше. Крім того, натяжна стеля може стати надійним захистом вашої квартири від потопів зверху.

Звичайно, побілити або пофарбувати стелю з першого погляду може здатися дешевше, але, як ви розумієте, такі стелі вам навряд чи прослужать довше року. У той час як на натяжні стелі діє гарантія 10 років, з якою ви можете бути впевнені, що на вашій стелі не з'являться тріщини при усадці будинку, і її не «поведе». Натяжна стеля – це не тільки розкішний вигляд, але спокій на довгі роки!

Автор: Сальнікова Катерина

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас

Схожі статті

|

Стіл для вашої кухні – на що звернути увагу при виборі?

Якщо серцем кожної кухні можна назвати холодильник, то обідній стіл точно є її душею. Тільки за ним вся сім'я збирається щодня не тільки для того, щоб смачно поїсти, а й обговорити свої справи.

Чарівність Італії на вашій кухні, або поради щодо оформлення кухні в італійському стилі

Ах, Італія... Це ж Венеція і Рим, сучасна мода і вірність сімейним традиціям, піца, паста, карпезе, тірамісу, запашна кава, і ще безліч інших речей, не любити які просто неможливо. Вона здатна підкорити серце будь-кого, хто хоча б раз побував там, так само, як і італійська кухня закохує в себе неповторним ароматом прянощів і трав.

Вибираємо колір для кухні

Колір кухні може задавати тонус, піднімати настрій або ж, навпаки, заспокоювати і налаштовувати на спокійну дружню атмосферу. Залежно від того, чи звикли ви просто швидко їсти і бігти, або ж, навпаки, у вашій родині люблять вечірнє спілкування за чашкою чаю, обстановка на кухні може подарувати той чи інший настрій.

Як гармонійно «вписати» побутову техніку в кухню - прості правила дизайну

У більшості квартир кухню можна назвати центром життя в родині. Подумайте самі, адже це – те саме місце, де ви щодня збираєтеся всією сім'єю на обід і вечерю, де ви ділитеся своїми переживаннями і досягненнями з найближчими людьми, де зустрічаєте гостей і ще багато чого. Тому так важливо, щоб інтер'єр кухні виглядав гармонійно, і ніщо вас не напружувало в ньому.