Італійський стиль в інтер'єрі завжди виглядає вельми органічно, при цьому дарує те неповторне відчуття затишку і домашнього тепла, якого нам часто так не вистачає. Якщо ви давно мріяли наповнити кухню особливою атмосферою і привнести трохи італійського настрою, тоді ми з задоволенням поділимося з вами порадами, як це зробити.
Меблі
Відмінною особливістю італійських кухонь є великі масивні дерев'яні меблі, можливо з різьбленням, немов їх передавали у спадок. В тон меблів – такий самий великий обідній стіл з дерев'яними стільцями, за яким можна зібрати всю величезну родину або друзів для гучних вечірніх посиденьок за келихом вина.Ідеальним доповненням до таких меблів стане кухонна техніка чорного або металевого кольору. Це стосується як плити, так і духової шафи, міні-печі, холодильника та інших приладів. Єдиним винятком у даному випадку може стати витяжка, яка оформляється, як правило, в тон стінам.
Оздоблення
Традиційно в обробці італійських кухонь господарі використовують виключно натуральні матеріали – дерево і камінь, при чому дерева в інтер'єрі дуже багато, що робить його надзвичайно затишним і теплим по-домашньому. В крайньому випадку, якщо немає можливості оформити інтер'єр за допомогою натуральних матеріалів, можна використовувати матеріали з їх імітацією, але вони повинні практично не відрізнятися за зовнішніми характеристиками від натуральних.Дерев'яні полки, сваї на стелі, стільниця з натурального каменю, цегляна кладка – все це створить неповторний дизайн, властивий італійським кухням. Стіни найкраще оформити за допомогою декоративної штукатурки і плитки або натурального каменю. Також відмінно в такому інтер'єрі виглядатиме цегляна кладка. При цьому найбільш вдалими кольорами для оформлення є жовтий, помаранчевий, блакитний, оливковий, бузковий.
Декор
Неповторну атмосферу італійської кухні допоможе створити «художній безлад» - кухонне начиння не ховається в шафах, а навпаки, виставляється напоказ, що надає такій кухні відчуття домашнього затишку і обжитості. Доповнити і прикрасити інтер'єр також допоможуть пузаті пляшки, старі металеві вироби, глиняний посуд і керамічні вироби з зображенням традиційних національних продуктів – оливок, спецій, зелені, часнику, а також плетені килимки, серветки ручної роботи і солом'яні кошики.Автор: Сальнікова Катерина