Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Дитяча казка: Як звірі вилікували баранчика

Дитяча казка: Як звірі вилікували баранчика
 

Одного разу баранчик захворів. Прийшов до нього в гості ведмежа, а баранчик лежить без сил. Тільки чхає і кашляє, і ніс у нього закладений.- Ось це так, - задумливо сказало ведмежа. Я прийшов до тебе, щоб покликати на вулицю, а ти взяв і захворів!

- Я ж не спеціально, - відповів баранчик слабким голосом і висякав ніс. - Правда, вчора ходив по калюжах, промочив ноги. Та ще й гуляв без шарфа. Напевно, тому і захворів.

- Ну, ти даєш, друг! - Вигукнуло ведмежа. Після такого легко захворіти! Що ж, будемо тебе лікувати.

- Лікувати? - Злякався баранчик. - А це не боляче?

- Не боляче, тільки тобі потрібно бути слухняним і не пручатися. Ось зараз принесу тобі мед – будеш пити чай.

Пішло ведмежа додому за медом, а по дорозі розповіло іншим звірям про те, що баранчик захворів. І всі звірятка захотіли допомогти своєму другові.

Ведмедик напоїв баранчика чаєм з медом. Потім прискакали дві жаби і принесли воду. Прийшла свинка, нагріла воду, щоб баранчик попарив ноги в тазику. Потім прийшла мавпочка і принесла для баранчика апельсин, щоб він з'їв витамінку. Потім прийшов заєць, відкрив вікно і провітрив кімнату. Потім прибігли чотири білочки, закутали баранчика в теплу ковдру. Ну а наостанок прилетіла пташка синичка і заспівала для баранчикові пісеньку, щоб він заснув і добре відпочив.

На наступний день після такого лікування баранчик відчув себе краще і вже хотів виходити на вулицю. Але ведмежа не дозволило йому цього робити, а сказало, що потрібно продовжувати лікування. Так через кілька днів баранчик повністю одужав і пішов на прогулянку зі своїми друзями. Тепер він намагався не стрибати по калюжах і не виходив на холод без шарфа і шапки, щоб більше не хворіти.

Автор: Олена Кукуєвицька
>

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас

Схожі статті

|

Дитяча казка: Сніговий колобок

Одного зимового ранку діти у дворі ліпили сніговиків. Хлопчики та дівчатка спочатку робили сніжки, потім катали їх у снігу. Маленькі сніжки ставали великими колобками, й діти з’єднували їх. Так з’являлися сніговички.

Дитяча казка: Як сорока й ворона кашу варили

Якось вранці сорока та ворона варили своїм дітям кашу. А щоб було веселіше, вони весь час теревенили одна з одною. І, певно, ці теревені були такі цікаві, що сорока з вороною геть забули про кашу. А каші захотілося краще почути, про що ж балакають хазяйки, щ аж про неї забули.

Дитяча казка: Чарівний ліхтарик

У хлопчика Тимура був улюблений маленький песик на ім’я Бака. Якось ввечері Тимур пішов з Бакою гуляти до парку. У малого Баки не було нашийника, і Тимур всю дорогу не випускав песика з поля зору. Та раптом Бака побачив білку, що зіскочила з дерева, та з шаленою швидкістю зірвався з місця. Адже він хоч ще і цуценя, але мисливської породи.

Дитяча казка: Пригоди вареника

Одна бабуся вирішила провідати свого онука. Вона наліпила вареників з м’ясом на гостинець, склала їх у судок, а потім у сумку, та й пішла.