Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Дитяча казка: Як звірі вилікували баранчика

Дитяча казка: Як звірі вилікували баранчика
 

Одного разу баранчик захворів. Прийшов до нього в гості ведмежа, а баранчик лежить без сил. Тільки чхає і кашляє, і ніс у нього закладений.- Ось це так, - задумливо сказало ведмежа. Я прийшов до тебе, щоб покликати на вулицю, а ти взяв і захворів!

- Я ж не спеціально, - відповів баранчик слабким голосом і висякав ніс. - Правда, вчора ходив по калюжах, промочив ноги. Та ще й гуляв без шарфа. Напевно, тому і захворів.

- Ну, ти даєш, друг! - Вигукнуло ведмежа. Після такого легко захворіти! Що ж, будемо тебе лікувати.

- Лікувати? - Злякався баранчик. - А це не боляче?

- Не боляче, тільки тобі потрібно бути слухняним і не пручатися. Ось зараз принесу тобі мед – будеш пити чай.

Пішло ведмежа додому за медом, а по дорозі розповіло іншим звірям про те, що баранчик захворів. І всі звірятка захотіли допомогти своєму другові.

Ведмедик напоїв баранчика чаєм з медом. Потім прискакали дві жаби і принесли воду. Прийшла свинка, нагріла воду, щоб баранчик попарив ноги в тазику. Потім прийшла мавпочка і принесла для баранчика апельсин, щоб він з'їв витамінку. Потім прийшов заєць, відкрив вікно і провітрив кімнату. Потім прибігли чотири білочки, закутали баранчика в теплу ковдру. Ну а наостанок прилетіла пташка синичка і заспівала для баранчикові пісеньку, щоб він заснув і добре відпочив.

На наступний день після такого лікування баранчик відчув себе краще і вже хотів виходити на вулицю. Але ведмежа не дозволило йому цього робити, а сказало, що потрібно продовжувати лікування. Так через кілька днів баранчик повністю одужав і пішов на прогулянку зі своїми друзями. Тепер він намагався не стрибати по калюжах і не виходив на холод без шарфа і шапки, щоб більше не хворіти.

Автор: Олена Кукуєвицька

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас

Схожі статті

|

Дитяча казка: Друзі з Четирилапівки

У казковому селі Чотирилапівка жили коти, собаки та миші. Жили вони не дуже дружно, а точніше сказати - зовсім не дружно. Миші боялися котів. Собаки і коти не любили один одного, так і хотіли покусатися і подряпатися. А ще собаки недолюблювали мишей і частіше оминали їх стороною. Ось таким було життя в Чотирилапівці, поки не сталася одна подія.

Дитяча казка: Зоряні сни

У казковому королівстві Снів жили гноми-сонники. Щовечора вони малювали на небі зоряними фарбами сни. Так-так, ті самі сни, які ми бачимо щоночі. Це були веселі або сумні сни, про пригоди, про тварин, про море або довгу дорогу. Гноми-сонники малювали різні сни. А коли робота була готова, місячні промінчики допомагали кожному сну знайти дорогу до людей.

Дитяча казка: Незграбний Дракон

В одному королівстві жив-був Дракон. Він був зовсім незлий, тому добре уживався з людьми. Але був у Дракона недолік - був він дуже незграбним. Махне випадково хвостом, і зламає дерево, або паркан знесе. Одного разу Дракон ненароком розвалив єдиний міст, який з'єднував королівство з іншими країнам. Король дуже розлютився на Дракона і прогнав його:

Дитяча казка: Сумували олівці

Сумували олівці
На столі в Любави:
«Що ж ми, братці-молодці,
сидимо без справи?»