Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Дитяча казка: Як звірі вилікували баранчика

Дитяча казка: Як звірі вилікували баранчика
 

Одного разу баранчик захворів. Прийшов до нього в гості ведмежа, а баранчик лежить без сил. Тільки чхає і кашляє, і ніс у нього закладений.- Ось це так, - задумливо сказало ведмежа. Я прийшов до тебе, щоб покликати на вулицю, а ти взяв і захворів!

- Я ж не спеціально, - відповів баранчик слабким голосом і висякав ніс. - Правда, вчора ходив по калюжах, промочив ноги. Та ще й гуляв без шарфа. Напевно, тому і захворів.

- Ну, ти даєш, друг! - Вигукнуло ведмежа. Після такого легко захворіти! Що ж, будемо тебе лікувати.

- Лікувати? - Злякався баранчик. - А це не боляче?

- Не боляче, тільки тобі потрібно бути слухняним і не пручатися. Ось зараз принесу тобі мед – будеш пити чай.

Пішло ведмежа додому за медом, а по дорозі розповіло іншим звірям про те, що баранчик захворів. І всі звірятка захотіли допомогти своєму другові.

Ведмедик напоїв баранчика чаєм з медом. Потім прискакали дві жаби і принесли воду. Прийшла свинка, нагріла воду, щоб баранчик попарив ноги в тазику. Потім прийшла мавпочка і принесла для баранчика апельсин, щоб він з'їв витамінку. Потім прийшов заєць, відкрив вікно і провітрив кімнату. Потім прибігли чотири білочки, закутали баранчика в теплу ковдру. Ну а наостанок прилетіла пташка синичка і заспівала для баранчикові пісеньку, щоб він заснув і добре відпочив.

На наступний день після такого лікування баранчик відчув себе краще і вже хотів виходити на вулицю. Але ведмежа не дозволило йому цього робити, а сказало, що потрібно продовжувати лікування. Так через кілька днів баранчик повністю одужав і пішов на прогулянку зі своїми друзями. Тепер він намагався не стрибати по калюжах і не виходив на холод без шарфа і шапки, щоб більше не хворіти.

Автор: Олена Кукуєвицька

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас

Схожі статті

|

Дитяча казка: Бяка та мішок поганих слів

В давні часи жила серед людей Бяка. Вона мала зовнішність звичайної молодої дівчини. Та на справді Бяка була казковою істотою – близькою родичкою Баби Яги та Бабая.

Дитяча казка: Пригоди чарівного капелюшка

Якось у маленької пташки трапилася біда: під час урагану на неї впала важка гілка з дерева і зламала їй крильце. Лежить пташка із зламаним крилом на землі, не може злетіти та думає: "Невже я так і загину тут, від холоду та голоду, адже наближається ніч?"

Дитяча казка: Мавпяча хвороба

Ходить лісом новина:
Захворіла мавпа!
Ніс болить чи то спина,
Чи то крутить лапа.

Дитяча казка: Чарівна мандрівка

Жив-був мандрівник на ім'я Христофор, який мандрував світом в пошуках чудес. Різні чудеса йому траплялися - і незвичайні споруди, і лазурні моря, і камені, схожі на фігури звірів та людей, та інші різноманітні витвори людей та природи.