Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Дитяча казка: Як звірі вилікували баранчика

Дитяча казка: Як звірі вилікували баранчика
 

Одного разу баранчик захворів. Прийшов до нього в гості ведмежа, а баранчик лежить без сил. Тільки чхає і кашляє, і ніс у нього закладений.- Ось це так, - задумливо сказало ведмежа. Я прийшов до тебе, щоб покликати на вулицю, а ти взяв і захворів!

- Я ж не спеціально, - відповів баранчик слабким голосом і висякав ніс. - Правда, вчора ходив по калюжах, промочив ноги. Та ще й гуляв без шарфа. Напевно, тому і захворів.

- Ну, ти даєш, друг! - Вигукнуло ведмежа. Після такого легко захворіти! Що ж, будемо тебе лікувати.

- Лікувати? - Злякався баранчик. - А це не боляче?

- Не боляче, тільки тобі потрібно бути слухняним і не пручатися. Ось зараз принесу тобі мед – будеш пити чай.

Пішло ведмежа додому за медом, а по дорозі розповіло іншим звірям про те, що баранчик захворів. І всі звірятка захотіли допомогти своєму другові.

Ведмедик напоїв баранчика чаєм з медом. Потім прискакали дві жаби і принесли воду. Прийшла свинка, нагріла воду, щоб баранчик попарив ноги в тазику. Потім прийшла мавпочка і принесла для баранчика апельсин, щоб він з'їв витамінку. Потім прийшов заєць, відкрив вікно і провітрив кімнату. Потім прибігли чотири білочки, закутали баранчика в теплу ковдру. Ну а наостанок прилетіла пташка синичка і заспівала для баранчикові пісеньку, щоб він заснув і добре відпочив.

На наступний день після такого лікування баранчик відчув себе краще і вже хотів виходити на вулицю. Але ведмежа не дозволило йому цього робити, а сказало, що потрібно продовжувати лікування. Так через кілька днів баранчик повністю одужав і пішов на прогулянку зі своїми друзями. Тепер він намагався не стрибати по калюжах і не виходив на холод без шарфа і шапки, щоб більше не хворіти.

Автор: Олена Кукуєвицька

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас

Схожі статті

|

Дитяча казка: Як заєць перехитрив вовка та лисицю

Одного разу в лісі заєць тікав від вовка, і не помітив, як потрапив у велику яму-пастку. Вовк засмутився: - Ех, майже наздогнав зайця, а як тепер його з ями діставати?

Дитяча казка: Добрий паровозик

Заїхав якось у ліс маленький паровозик з трьома вагончиками. Їде лісом, милується красою, а лісові звірятка здивовано його розглядають.

Дитяча казка: Як літери втекли

Одного разу в книзі казок посварилися літери. Літера А сказала: «Я тут найголовніша, тому що з мене починається алфавіт. Значить, я буду вирішувати, кому з вас стояти біля мене». Літера О заперечила: «Я хоч і не перша, але найкругліша. Ось візьму і всіх розштовхаю своїми круглими боками!». А літери Й та Ї заявили, що оскільки вони найвищі, значить - найголовніші. Літера Я весь час кричала: «Та я вам! Так я тут! Я-я-я! ». Але інші літери її не слухались, тому що кожна говорила щось своє. Зрештою, літери почали розштовхувати один одного, випали з книжки і розсипалися по всьому будинку.

Дитяча казка: Як кіт подружився з мишеням

Мама миша говорила сину мишеняти: «Поки ти маленький, не ходи на вулицю сам. Там багато небезпеки для малюків, наприклад, машини і коти ». Мишеня слухало, погоджувалося, але думало, що з ним нічого поганого не станеться.