Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Дитяча казка: Король Джем та солодкий палац

Дитяча казка: Король Джем та солодкий палац
 

Жив-був Король Джем, який дуже любив солодощі. Так любив, що навіть попросив будівельників побудувати йому палац з печива, пряників та цукерок.

Палац із солодощів вийшов дуже гарним. Його стіни були зроблені з фігурного печива, дах – з вафель, а віконця – з тонесенького мармеладу. Навколо солодкого палацу стояв паркан із соломки, прикрашеної кольоровим зефіром. В середині палацу також все було зроблено з солодощів.

Король Джем був дуже задоволений роботою будівельників. Хіба що його засмучувало, що навколо палацу завжди кружляло багато бджіл та ос, адже їх притягував солодкий запах.

Солодко-ванільний запах від палацу розповсюдився на все королівство. Деякі мешканці королівства трохи заздрили Королю – вони ніколи не бачили такої кількості та ніколи не куштували такого різноманіття солодощів.

Як ви, мабуть, здогадалися, Король Джем щодня їв багато солодощів. Від цього він став гладеньким, пухкеньким, а його вага щодня збільшувалася. І ось одного дня, коли Король Джем піднімався сходинками свого палацу, сходинки тріснули та обвалилися. Король, наче бублик, покотився вниз. А під його вагою провалилася підлога, і Джем впав просто у підвал!

- Караул! Рятуйте! – закричав Король Джем. У підвалі зберігалися запаси варення, згущеного молока та меду, і Король відчув, що може потонути в них!

На жаль, Короля ніхто не чув. Слуги прибігли на шум, однак не могли зрозуміти, куди Король подівся.

Намагаючись вибратися з солодкої ріки у підвалі, Король Джем так стрибав, що його палац почав хитатися. Стіни з печива тріскалися! Здавалося, ще хвилину, і Король та його слуги загинуть під завалами печива, пряників та мармеладу!

- Рятуйте! – кричали слуги.

- Рятуйте! – кричав Король Джем.

На допомогу прийшли мешканці королівства. Вони дуже любили свого короля. Побачивши, що зараз станеться лихо, вони зібралися разом і почали розбирати палац. Люди відтягували печиво, вафлі та мармелад, які нещодавно були стінами, дахом та вікнами. Нарешті вони дісталися завалених кімнат та підвалу, врятувавши Короля Джема і його підлеглих.

На честь порятунку свого Короля мешканці королівства влаштували велике свято. Цілих три дні вони усім королівством їли солодощі, які залишилися від солодкого палацу. Лише Король Джем більше не з’їв ані крихітки печива, пряників та зефіру. З того часу він вирішив харчуватися лише корисною їжею. Тепер він їв фрукти, овочі, сир, м’ясо, кашу та суп.

Об’єднавшись, мешканці королівства допомогли Королю швидко побудувати новий палац. Цього раз він був зі звичайних цеглин. Зате у дворі палацу з’явилися басейн та багато тренажерів для занять спортом. Король Джем займався сам та запросив приєднатися до нього усіх охочих.

Скоро Короля Джема було не впізнати. Він став струнким та спортивним, а разом з ним - й інші мешканці королівства.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас

Схожі статті

|

Дитяча казка: Бреш Всемогутній

У місті гномів жив-був гном Ляп-Ляп, і була у нього погана звичка – усіх обманювати. Інколи він казав неправду заради сміху. Інколи гном обманював, щоб здаватися розумнішим. Та частіше Ляп-Ляп вводив усіх в оману просто так, заради розваги.

Дитяча казка: Принцеса-метелик

Жила-була у королівстві маленька жадібна Принцеса. Все у неї було, але завжди їй здавалося всього замало. Та більш за все їй хотілося отримати усі іграшки на світі. Для неї купували усі іграшки, які були в крамницях, та Принцеса все одно вередувала:

Дитяча казка: Морська королева

Влітку хлопчик Дмитрик з батьками відпочивав на морі. Якось ввечері вони всією родиною завітали до парку атракціонів. Вдосталь настрибавшись на батутах й нагойдавшись на каруселях, Дмитрик попросив тата виграти для нього іграшку у тирі. Тато був влучним. Серед усіх призових іграшок хлопчик обрав маленьку гумову рибку золотистого кольору.

Дитяча казка: Солодкий будинок

Якось маленька миша прокралася в кондитерський магазин. Вона прогризла дірку в коробці з солодощами і витягла звідти печиво, соломку та пряники.