Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Дитяча казка: Сімпл-невдаха

Дитяча казка: Сімпл-невдаха
 

Жив-був на світі чоловічок Сімпл. Був він бідним та самотнім, ще й невдахою. Навіть його тендітна хатка одного разу розвалилася від сильного вітру. Не залишилося у Сімпла нічого, окрім собаки.

Взяв він свого собаку та пішов по світу, шукати удачі. Йшов повз річки та гір, йшов через ліс, а удача все ніяк не зустрічалася. Раптом його собака як підскочить, як побіжить кудись!

"Ну ось, тепер і собаки в мене немає! От я невдаха", - подумав Сімпл.

Аж ось його собака повернувся, та не сам, а з котом.

"Оце так", - зрадів Сімпл, - "Був в мене собака, а тепер ще й кіт є".

Пішли вони далі втрьох. Раптом друзі побачили гарний великий палац.

"Може тут мені підкажуть, де зустріти удачу", - замислився Сімпл.

Сімпл, пес та кіт підійшли до палацу. Біля паркану їх зустріла охорона.

- Доброго дня! Не підкажете, де знайти удачу? - запитав Сімпл.- Може у вашому чудовому палаці вона є?

- Та яка вже удача! - зітхнув охоронець, - Миші поїли усі наші запаси, погризли меблі та одяг. Не знаємо, що з цією невдачею робити!

- Може мій кіт спробує вас врятувати? - запитав Сімпл.

Вже за п’ять хвилин кіт був в палаці. Побачивши кота, миші порозбігалися, хто куди, аби подалі від цього місця. А собака їм ще нагавкав слідом.

- Рятівники мої! - кричав багатій-хазяїн палацу, обіймаючи Сімпла, кота та собаку. - Проси, що забажаєш, за наш порятунок, - звернувся він до Сімпла. - Хочеш золото, а хочеш - дорогі каміння?

- Підкажіть, будь ласка, де знайти удачу? - запитав Сімпл.

- Цього я не знаю. На ось,тримай мішок з грошима, купиш собі, що хочеш, - відповів багатій.

Сімпл та його друзі пообідали та вирушили в дорогу.

"Мабуть, за ці гроші я зможу купити нам новий будиночок, одяг та їжу. Так вже легше буде шукати удачу", - подумав Сімпл і вирушив на ринок.

Щойно Сімпл та його друзі підійшли до лавки, де продають одяг, вони побачили жінку, з якою було п’ятеро діточок. Вона перебирала одяг, довго рахувала дрібні монетки, та врешті, вимовила:

- Йдемо, дітки. Сьогодні не вийде купити вам новий одяг.

Сімплу було шкода жінку та її дітей. Він відкрив скриню, дістав з неї жменю паперових грошей та дав жінці. Вона не хотіла приймати подарунку, але він її вмовив.

Купивши й собі одяг, Сімпл вирушив в спеціальний магазин, де можна купити будинок. Дорогою він зустрів дідуся, який продавав свою картину. Картина була дуже красивою, там був намальований ліс, а поруч - гарненький будиночок. Сімпл купив картину і подумав, що вона буде гарно виглядати в його новому домі.

Але в магазині виявилося, що тепер його грошей не вистачає на будинок. «От я невдаха!», - подумав Сімпл.

- Подаруй мені свого собаку, і я пробачу тобі борг за будинок, - запропонував хазяїн магазину.

- Та ні, я своїх друзів не продаю, - відповів Сімпл і зібрався йти, шукати удачу в іншому місці.

Раптом до нього підійшов той самий дідусь, в якого він купив картину.

- Юначе, я почув, що ти хочеш купити будинок? А я саме продаю свій, бо їду в інше місто. Можу продати тобі за стільки грошей, скільки зможеш дати, і часом приїжджатиму до тебе в гості.

Сімпл подивився на будинок дідуся, і вирішив його придбати. Будинок виявився гарним, затишним. А дідусева картина повернулася на своє місце на стіні.

Сів Сімпл біля віконця свого нового будинку, гладить собаку й кота та й каже:

- Був я Сімпл-невдаха, не було у мене нічого, окрім собаки. А тепер в мене є гарний дім з картиною, собака й кіт, і друг дідусь. Виходить, недарма я шукав свою удачу і знайшов її. Тепер я Сімпл-щасливчик!

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас

Схожі статті

|

Дитяча казка: Дракончик Дро та морозиво

«Морозива багато не буває», - міркував дракончик на ім’я Дро, доїдаючи восьмий кілограм холодних ласощів.

Ой, як же він помилявся! Приємне відчуття від смаку змінилося неприємним усвідомленням, що тепер у дракона зовсім не виходить випускати вогонь з пащі. І горло нестерпно боліло.

Дитяча казка: Сукня Королеви Зими

На честь Нового року Королева Зима влаштувала у своєму замку святковий бал. Серед запрошених були усі її друзі – Мороз, Хурделиця, Крижинка та багато інших. Також Королева Зима відправила запрошення на бал мешканцям Королівств Весни, Літа та Осені.

Дитяча казка: Пригоди автомобільчика

Матвійкові на честь Дня народження подарували крутезний іграшковий автомобіль. Інерційний, з великими, мов справжніми колесами. Його дверцята та багажник могли відкриватися, а якщо натиснути на кнопку, то під час руху машинка світила фарами і видавала гучне «бі-бі».

Дитяча казка: Чаклунка Гидота

Далеко в лісі жила стара зла чаклунка Гидота. Колись у молоді роки вона робила людям багато поганого. Але чим старшою ставала, тим менше в неї залишалося сил на чаклунство. Нарешті, Гидота стала такою старою, що навіть дрібні пакості забирали в неї багато сил.