Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Дитяча казка: Сімпл-невдаха

Дитяча казка: Сімпл-невдаха
 

Жив-був на світі чоловічок Сімпл. Був він бідним та самотнім, ще й невдахою. Навіть його тендітна хатка одного разу розвалилася від сильного вітру. Не залишилося у Сімпла нічого, окрім собаки.

Взяв він свого собаку та пішов по світу, шукати удачі. Йшов повз річки та гір, йшов через ліс, а удача все ніяк не зустрічалася. Раптом його собака як підскочить, як побіжить кудись!

"Ну ось, тепер і собаки в мене немає! От я невдаха", - подумав Сімпл.

Аж ось його собака повернувся, та не сам, а з котом.

"Оце так", - зрадів Сімпл, - "Був в мене собака, а тепер ще й кіт є".

Пішли вони далі втрьох. Раптом друзі побачили гарний великий палац.

"Може тут мені підкажуть, де зустріти удачу", - замислився Сімпл.

Сімпл, пес та кіт підійшли до палацу. Біля паркану їх зустріла охорона.

- Доброго дня! Не підкажете, де знайти удачу? - запитав Сімпл.- Може у вашому чудовому палаці вона є?

- Та яка вже удача! - зітхнув охоронець, - Миші поїли усі наші запаси, погризли меблі та одяг. Не знаємо, що з цією невдачею робити!

- Може мій кіт спробує вас врятувати? - запитав Сімпл.

Вже за п’ять хвилин кіт був в палаці. Побачивши кота, миші порозбігалися, хто куди, аби подалі від цього місця. А собака їм ще нагавкав слідом.

- Рятівники мої! - кричав багатій-хазяїн палацу, обіймаючи Сімпла, кота та собаку. - Проси, що забажаєш, за наш порятунок, - звернувся він до Сімпла. - Хочеш золото, а хочеш - дорогі каміння?

- Підкажіть, будь ласка, де знайти удачу? - запитав Сімпл.

- Цього я не знаю. На ось,тримай мішок з грошима, купиш собі, що хочеш, - відповів багатій.

Сімпл та його друзі пообідали та вирушили в дорогу.

"Мабуть, за ці гроші я зможу купити нам новий будиночок, одяг та їжу. Так вже легше буде шукати удачу", - подумав Сімпл і вирушив на ринок.

Щойно Сімпл та його друзі підійшли до лавки, де продають одяг, вони побачили жінку, з якою було п’ятеро діточок. Вона перебирала одяг, довго рахувала дрібні монетки, та врешті, вимовила:

- Йдемо, дітки. Сьогодні не вийде купити вам новий одяг.

Сімплу було шкода жінку та її дітей. Він відкрив скриню, дістав з неї жменю паперових грошей та дав жінці. Вона не хотіла приймати подарунку, але він її вмовив.

Купивши й собі одяг, Сімпл вирушив в спеціальний магазин, де можна купити будинок. Дорогою він зустрів дідуся, який продавав свою картину. Картина була дуже красивою, там був намальований ліс, а поруч - гарненький будиночок. Сімпл купив картину і подумав, що вона буде гарно виглядати в його новому домі.

Але в магазині виявилося, що тепер його грошей не вистачає на будинок. «От я невдаха!», - подумав Сімпл.

- Подаруй мені свого собаку, і я пробачу тобі борг за будинок, - запропонував хазяїн магазину.

- Та ні, я своїх друзів не продаю, - відповів Сімпл і зібрався йти, шукати удачу в іншому місці.

Раптом до нього підійшов той самий дідусь, в якого він купив картину.

- Юначе, я почув, що ти хочеш купити будинок? А я саме продаю свій, бо їду в інше місто. Можу продати тобі за стільки грошей, скільки зможеш дати, і часом приїжджатиму до тебе в гості.

Сімпл подивився на будинок дідуся, і вирішив його придбати. Будинок виявився гарним, затишним. А дідусева картина повернулася на своє місце на стіні.

Сів Сімпл біля віконця свого нового будинку, гладить собаку й кота та й каже:

- Був я Сімпл-невдаха, не було у мене нічого, окрім собаки. А тепер в мене є гарний дім з картиною, собака й кіт, і друг дідусь. Виходить, недарма я шукав свою удачу і знайшов її. Тепер я Сімпл-щасливчик!

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас

Схожі статті

|

Дитяча казка: Таємниця Сніговика Біллі

Мабуть, ви чули, що всі сніжинки різні. Та вони різні не лише зовні: деякі з них чарівні. Саме з таких чарівних сніжинок був зроблений Сніговик Біллі.

Дитяча казка: Малюк Велетень

У місті Велетнів, на березі річки, жила родина – тато Велетень, мама Велетень та малюк Велетень. Ледве малюк Велетень навчився говорити, то одразу запитав у батьків:

- Тато, мамо, а що там, на іншому березі річки?

Дитяча казка: Як снігові жуки врятували Новий рік від повітряних піратів

До настання Нового року залишалося трохи часу. Дід Мороз і Снігуронька мчали на своїх чарівних санях по небу, щоб встигнути до дітей з новорічними подарунками. На санях вони везли мішки, повні подаруночків!

Дитяча казка: Принцеса Крижинка

Посеред казкового лісу стояв Крижаний замок. Він був надзвичайно красивим та величним. Сонячні промені грали на його стінах та даху, наче різнокольорові ліхтарики. Стіни, вікна та сходи були прикрашені такими чудовими візерунками, наче їх робив найкращий майстер у світі.