Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Дитяча казка: Чому діти бачать казкові сни?

Дитяча казка: Чому діти бачать казкові сни?
 

Десь високо в небі, на великій, пухнастій, білій хмаринці є казкова Країна снів. В цій країні живуть маленькі сни. Деякі з них непосидючі, а деякі – спокійні. Одні – зі сміхотинкою, а інші – зі сльозинкою. Та всі вони добрі і, врешті решт, радісні.

Добре жити цим снам на пухнастій хмаринці. Там м’якенько, тепленько, спокійно і солодко пахне. Вони там зростають, міцніють. Та у кожного маленького сну колись настає такий день, коли він дорослішає, і йому стає тісно в казковій країні. А ще йому хочеться більше дізнатися про світ навколо.

- А що там внизу, під нашою казковою Країною снів? – запитує один казковий сон в іншого.

- Кажуть, що там планета Земля. Там живуть люди, - відповідає той.

- Полетіли! – радісно кажуть вони в один голос.

Так маленькі сни опиняються серед людей. В них є один секрет – зазвичай вони невидимі для людей: люди бачать їх лише тоді, коли сплять.

Однак, маленькі сни хоч і підросли, але так само, як і вдома, хочуть спати там, де м’якенько, тепленько, спокійно і солодко пахне.

- Я знаю, де таке місце! – каже один казковий сон.

- Де ж? – здивовано запитує інший.

- Таке місце там, де сплять дітки!

Так казкові сни знаходять собі місце для ночівлі в дитячих ліжечках, а точніше – в тепленьких подушечках. Тому дітки бачать казкові сни – про захоплюючі пригоди, при іграшки, про веселі подорожі, про чудернацьких тваринок та ще багато інших маленьких добрих снів.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас

Схожі статті

|

Дитяча казка: Дракончик Дро та морозиво

«Морозива багато не буває», - міркував дракончик на ім’я Дро, доїдаючи восьмий кілограм холодних ласощів.

Ой, як же він помилявся! Приємне відчуття від смаку змінилося неприємним усвідомленням, що тепер у дракона зовсім не виходить випускати вогонь з пащі. І горло нестерпно боліло.

Дитяча казка: Сукня Королеви Зими

На честь Нового року Королева Зима влаштувала у своєму замку святковий бал. Серед запрошених були усі її друзі – Мороз, Хурделиця, Крижинка та багато інших. Також Королева Зима відправила запрошення на бал мешканцям Королівств Весни, Літа та Осені.

Дитяча казка: Пригоди автомобільчика

Матвійкові на честь Дня народження подарували крутезний іграшковий автомобіль. Інерційний, з великими, мов справжніми колесами. Його дверцята та багажник могли відкриватися, а якщо натиснути на кнопку, то під час руху машинка світила фарами і видавала гучне «бі-бі».

Дитяча казка: Чаклунка Гидота

Далеко в лісі жила стара зла чаклунка Гидота. Колись у молоді роки вона робила людям багато поганого. Але чим старшою ставала, тим менше в неї залишалося сил на чаклунство. Нарешті, Гидота стала такою старою, що навіть дрібні пакості забирали в неї багато сил.