Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Дитяча казка: Чому діти бачать казкові сни?

Дитяча казка: Чому діти бачать казкові сни?
 

Десь високо в небі, на великій, пухнастій, білій хмаринці є казкова Країна снів. В цій країні живуть маленькі сни. Деякі з них непосидючі, а деякі – спокійні. Одні – зі сміхотинкою, а інші – зі сльозинкою. Та всі вони добрі і, врешті решт, радісні.

Добре жити цим снам на пухнастій хмаринці. Там м’якенько, тепленько, спокійно і солодко пахне. Вони там зростають, міцніють. Та у кожного маленького сну колись настає такий день, коли він дорослішає, і йому стає тісно в казковій країні. А ще йому хочеться більше дізнатися про світ навколо.

- А що там внизу, під нашою казковою Країною снів? – запитує один казковий сон в іншого.

- Кажуть, що там планета Земля. Там живуть люди, - відповідає той.

- Полетіли! – радісно кажуть вони в один голос.

Так маленькі сни опиняються серед людей. В них є один секрет – зазвичай вони невидимі для людей: люди бачать їх лише тоді, коли сплять.

Однак, маленькі сни хоч і підросли, але так само, як і вдома, хочуть спати там, де м’якенько, тепленько, спокійно і солодко пахне.

- Я знаю, де таке місце! – каже один казковий сон.

- Де ж? – здивовано запитує інший.

- Таке місце там, де сплять дітки!

Так казкові сни знаходять собі місце для ночівлі в дитячих ліжечках, а точніше – в тепленьких подушечках. Тому дітки бачать казкові сни – про захоплюючі пригоди, при іграшки, про веселі подорожі, про чудернацьких тваринок та ще багато інших маленьких добрих снів.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас

Схожі статті

|

Дитяча казка: Таємниця морських скарбів

Ця історія почалася давним-давно, коли літаків, поїздів і автомобілів ще не було, а кораблі вже ходили по морю. Одного разу один такий корабель потрапив у шторм. На щастя, всі пасажири врятувалися - вони допливли до берега на рятувальних шлюпках, але корабель затонув.

Дитяча казка: Добрий Слон

Якось Мавпа вирішила побудувати великий красивий пісочний замок. На березі річки її за цим заняттям побачив Слон.

Дитяча казка: Мурзяка і чарівна шафа

Кошеня Мурзяка - веселий і до всього цікавий. Йому всюди хочеться зазирнути і все помацати. Ось наприклад, Мурзяці дуже цікаво, що це за чарівна шафа стоїть у його хазяйки Каті в кімнаті? Наприклад, Катя заходить в свою кімнату у звичайній футболці і спортивних штанях, відкриває шафу і через кілька хвилин перетворюється в ошатну красуню! Тепер на ній гарне плаття, яскравий капелюшок або ще щось чудове!

Дитяча казка: Іграшковий будиночок з секретом

Жила-була дівчинка Емма, яка дуже боялася темряви. Емма лягала ввечері спати, а їй вбачалося щось страшне в кімнаті. То вона бачила велетня, який, насправді, був шафою, а то лякалася очей монстра, які були світлом від автомобільних фар.