Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Дитяча казка: Мурзяка і чарівна шафа

Дитяча казка: Мурзяка і чарівна шафа
 

Кошеня Мурзяка - веселий і до всього цікавий. Йому всюди хочеться зазирнути і все помацати. Ось наприклад, Мурзяці дуже цікаво, що це за чарівна шафа стоїть у його хазяйки Каті в кімнаті? Наприклад, Катя заходить в свою кімнату у звичайній футболці і спортивних штанях, відкриває шафу і через кілька хвилин перетворюється в ошатну красуню! Тепер на ній гарне плаття, яскравий капелюшок або ще щось чудове!

«От би хоч раз зазирнути в цючарівну шафу», - думає кошеня Мурзяка. Однак, ні, Катя не дозволяє кошеняті пхати туди свого носа.

Але ось одного разу Мурзяка залишився вдома сам. Катя вийшла зі своєї кімнати хоч і не дуже ошатна, але все одно гарна, і кудись пішла.

«Ось тепер я, нарешті, розгадаю секрет чарівноїшафи», - замріялося кошеня.

Він штовхнув лапкою двері в Катиній кімнаті, підійшов до шафи і відкрив її дверцята кігтями. Дверцята слухняно поїхали вбік. Мурзяка побачив на численних поличках різнокольорові Катині речі. Одні були складені в купки, інші висіли цілком прямо в шафі. «І як же вони висять, в повітрі, чи що?», - подумав Мурзяка. А на верхній полиці красувався той самий найяскравіший Катін капелюшок.

Кошеня захоплено розглядало вміст шафи, так, що навіть не помітило, як опинилося всередині. Раптом двері зачинилися, і Мурзяка виявився в повній темряві.

- Мяу, мяу, мяу! - перелякано кричало кошеня. Це означало: «Рятуйте, допоможіть!».

Але нікого вдома не було, і ніхто не міг йому допомогти. Мурзяка відчайдушно махав усіма своїми лапками і крутив головою. Щось впало йому на голову, щось схопило його за одну лапку, потім за другу!

Мурзяка від страху занявкав, що є сили, застрибав і ... вивалився з шафи. Знесилене кошеня застрибнуло на стілець, і раптом пролунав шум. Заграла музика, застукали барабани! Кошеня з переляку підскочило на стільці. Тут замість музики забубонів чийсь голос. Виявилося, що Мурзяка сів прямо на пульт від телевізора і ненавмисно його включив.

Кошеня, нарешті, заспокоїлося, і почало дивитися телевізор. Правда, на голові йому щось заважало, а лапка заплуталася в чомусь довгому і теплому.

Незабаром відкрилися вхідні двері, додому повернулася Катя.

- Хто тут? - налякано запитала вона, почувши голос з телевізора. На зустріч їй вискочив Мурзяка.

- Ой, що це з тобою? - здивувалася Катя. - Ах, я, здається, знаю: ти все-таки потрапив до моєї шафи!

Кошеня підійшло до дзеркала і глянуло на своє відображення:

- Ой-ой-ой, який жах! - занявкав Мурзяка своєю котячою мовою. На голові у нього була Катіна рукавичка, лапи заплуталися в шарфі, а на хвості висів носок.

«Якась неправильна ця чарівна шафа», - подумало кошеня Мурзяка. - «Тільки Катю він перетворює на красуню, а мене, чомусь, на чудовисько».

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас

Схожі статті

|

Дитяча казка: Таємниця морських скарбів

Ця історія почалася давним-давно, коли літаків, поїздів і автомобілів ще не було, а кораблі вже ходили по морю. Одного разу один такий корабель потрапив у шторм. На щастя, всі пасажири врятувалися - вони допливли до берега на рятувальних шлюпках, але корабель затонув.

Дитяча казка: Добрий Слон

Якось Мавпа вирішила побудувати великий красивий пісочний замок. На березі річки її за цим заняттям побачив Слон.

Дитяча казка: Іграшковий будиночок з секретом

Жила-була дівчинка Емма, яка дуже боялася темряви. Емма лягала ввечері спати, а їй вбачалося щось страшне в кімнаті. То вона бачила велетня, який, насправді, був шафою, а то лякалася очей монстра, які були світлом від автомобільних фар.

Дитяча казка: Чому діти бачать казкові сни?

Десь високо в небі, на великій, пухнастій, білій хмаринці є казкова Країна снів. В цій країні живуть маленькі сни. Деякі з них непосидючі, а деякі – спокійні. Одні – зі сміхотинкою, а інші – зі сльозинкою. Та всі вони добрі і, врешті решт, радісні.