Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Дитяча казка: Зоряні сни

Дитяча казка: Зоряні сни
 

У казковому королівстві Снів жили гноми-сонники. Щовечора вони малювали на небі зоряними фарбами сни. Так-так, ті самі сни, які ми бачимо щоночі. Це були веселі або сумні сни, про пригоди, про тварин, про море або довгу дорогу. Гноми-сонники малювали різні сни. А коли робота була готова, місячні промінчики допомагали кожному сну знайти дорогу до людей.

Але ось одного разу в королівство Снів увірвався холодний злий Вітер. Він розсипав всі зіркові фарби і стер всі намальовані на небі сни. Тільки з одним не впорався - це був сон про сміливого лицаря, який переміг дракона.

- Ха-ха-ха! - зловтішався злий Вітер. - Тепер ніхто не засне! Всі будуть сонними і злими, просто як я!

Злий Вітер полетів, задоволений своїм злочином. Сумні гноми-сонники розгублено дивилися на свої пензлі і порожні палітри з-під зіркових фарб.

- Ох, як же люди будуть спати без наших чарівних снів? - плакали одні.

- Потрібно потерпіти, поки ми приготуємо нові зіркові фарби, - втішали їх інші.

- Але ж на це знадобиться час, - говорили треті.

Раптом один з гномів звернув увагу на єдиний вцілілий сон.

- Я знаю, що нам допоможе! - вигукнув він.

- Промінчики, за роботу! - натхненно вигукнули гноми-сонники.

В ту ж мить місячні промінчики підхопили частинки зоряної фарби, якою був намальований сон про лицаря, і понесли їх на землю.

У цю ніч всім людям снився один і той самий сон. Як ви, напевно, здогадалися, це був сон про сміливого лицаря, що переміг дракона.

«Оце чудеса!» - дивувалися вранці люди, які вирішили розповісти один одному свій дивовижний казковий сон. - «Як же таке може бути, щоб сни співпадали?» Але головне, що в ту ніч усі добре виспалися, і ніхто не став сонним і злим, як хотілося злому Вітру.

Цілий день гноми-сонники в казковому королівстві Снів готували нову зоряну фарбу. А ввечері, вони вже звично малювали на небі чарівні зоряні сни.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас

Схожі статті

|

Дитяча казка: Друзі з Четирилапівки

У казковому селі Чотирилапівка жили коти, собаки та миші. Жили вони не дуже дружно, а точніше сказати - зовсім не дружно. Миші боялися котів. Собаки і коти не любили один одного, так і хотіли покусатися і подряпатися. А ще собаки недолюблювали мишей і частіше оминали їх стороною. Ось таким було життя в Чотирилапівці, поки не сталася одна подія.

Дитяча казка: Незграбний Дракон

В одному королівстві жив-був Дракон. Він був зовсім незлий, тому добре уживався з людьми. Але був у Дракона недолік - був він дуже незграбним. Махне випадково хвостом, і зламає дерево, або паркан знесе. Одного разу Дракон ненароком розвалив єдиний міст, який з'єднував королівство з іншими країнам. Король дуже розлютився на Дракона і прогнав його:

Дитяча казка: Сумували олівці

Сумували олівці
На столі в Любави:
«Що ж ми, братці-молодці,
сидимо без справи?»

Дитяча казка: Мед для Клишоніжки

Все літо і осінь ведмежа Клишоніжка ходив до диких бджіл за медом. Він просовував лапку у вулик, набираючи солодкі ласощі, а бджоли злилися і жалили його. Але Клишоніжці було байдуже: густа шерсть і товста шкіра захищали його від бджолиних укусів. Ось тільки в ніс бджоли боляче кусали!