Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Дитяча казка: Мишка та цукерка

Дитяча казка: Мишка та цукерка
 

Одного ранку мишаче місто облетіла чудова новина: привезли шоколадні цукерки! Їх роздаватимуть усім охочим мишенятам і у великому, і у маленькому магазині, і навіть в кіоску. А бажаючих, звичайно, багато. Хто ж відмовиться від шоколадних цукерок?

Тому з самого ранку у великому магазині вишикувалася довга мишача черга. Адже всі хочуть цукерок. Прийшла за цукерками і мишка Моня.

- Ах, яка величезна черга! - вигукнула Моня. А потім подумала про себе: "Ні, не буду стояти в черзі. Піду я краще в маленький магазин. Напевно, там немає черги".

Але коли мишка підійшла до маленького магазину, то помітила, що черга тут ще довше, ніж у великому.

- Ну вже ні! - сказала мишка Моня. - Піду в кіоск, там вже точно немає черги. Адже всі мишки в магазинах.

По дорозі в кіоск Моня помітила, що черга у великому магазині стала менше, але це не змусило її змінити маршрут: в кіоск - так в кіоск!

Яке ж було Моніно розчарування, коли в віконці кіоску висіло оголошення: "Перерва на 5 хвилин". Звичайно ж, Моні не хотілося чекати навіть 5 хвилин, і вона вирішила повернутися у великий магазин, де черга поменше. Але коли Моня підійшла до магазину, виявилося, що він вже закритий: все цукерки скінчилися.

- Побіжу в кіоск, адже 5 хвилин вже пройшло, - вирішила Моня. Але вийшло, що і в кіоску цукерок більше немає!

Втомлена мишка Моня щосили кинулася бігти в сторону маленького магазину. "Хоч би встигнути", - думала вона всю дорогу.

Фух! Маленький магазин був відкритий, і там все ще стояла мишача черга за цукерками. Черга була довгою, але тепер у Моні не залишилося вибору. Нарешті, вона опинилася біля самого прилавка.

- Пробач, Моню, цукерок більше немає, - сказала мишка-продавчиня.

- Як це, немає? - мало не плачучи запитала Моня, - Зовсім жодної? Жодної-жодної?

- Жодної-жодної немає, - відповіла продавчиня. - Що ж ти, Монечко, так пізно прийшла, адже півдня вже пройшло. Звичайно, цукерки розібрали.

- Пі-і-і-і-і, - жалібно запищала Моня, сіла на підлогу і заплакала. Їй було шкода себе, і вона сама себе лаяла, що бігала туди-сюди, замість того, щоб трохи постояти в черзі, як інші мишки.

- Не плач, Моня, - змилостивилася над нею інша мишка, якій дісталася остання шоколадна цукерка. - А я проспала, прийшла пізно, і ось мені дісталася всього одна цукерка. Але я з тобою поділюся. Ось, візьми!

Мишка простягнула Моні половинку своєї цукерки. Моня перестала плакати і заусміхалася.

- Щиро дякую! - сказала Моня, поклавши до рота шматок шоколадної цукерки. У цей момент їй було радісно і приємно. Так, як ніби вона з'їла цілих п'ять цукерок, навіть ще радісніше і приємніше.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас

Схожі статті

|

Дитяча казка: Як дружба перемогла страх

Жив-був у лісі заєць-боягуз, який усього боявся. На відміну від інших зайців, він боявся не лише вовків, лисиць та мисливців, а ще й привидів. Звичайно, жодних привидів у лісі не було, але наш зайчик чомусь вірив в їхнє існування.

Дитяча казка: Зайчина таємниця

Всі звірята ходили в лісову школу, сам тільки зайчик не збирався вчитися. Йому більше подобалося гойдатися на гойдалці й стрибати через ямки. А те, що не знає літер та цифр - не біда! Хитрий зайчик завжди просив кого-небудь в лісовому магазині допомогти йому прочитати назви і порахувати грошенята. А якщо отримував листа, то добрий ведмедик завжди читав зайчику вголос.

Дитяча казка: Чарівні огірочки

Якось ведмедик знайшов у лісі дивне насіннячко. Воно сяяло та переливалося на сонці.

- Що це за чудернацьке насіннячко? Може з нього якась чарівна рослинка виросте? – запитав ведмедик у мудрої тітоньки сови.

Дитяча казка: Машина часу

Сьогодні у першокласників був незвичайний урок. Він проходив в природничому музеї. Більше за всіх уроку раділи двійнята Максим і Софійка. Раніше вони бували в музеї з мамою і татом, їх завжди привертав світ природи. Але так щоб урок в музеї, розповідь про життя динозаврів, древніх людей і тварин - таке було вперше!