Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Дитяча казка: Чарівні огірочки

Дитяча казка: Чарівні огірочки
 

Якось ведмедик знайшов у лісі дивне насіннячко. Воно сяяло та переливалося на сонці.

- Що це за чудернацьке насіннячко? Може з нього якась чарівна рослинка виросте? – запитав ведмедик у мудрої тітоньки сови.

- Та це ж насіння чарівного огірочка! – сказала сова. – Колись давно, як тебе ще не було на світі, а я була молодою, приходив до нашого лісу чарівник та сіяв насіннячка різних рослин. Не чарівних, а звичайних. Та раптом з його кишені випало два яскравих насіння. Він сказав, що це насіння чарівних огірків, які він несе в королівство Овочів. Одне насіння чарівник знайшов, а друге – ні.

«Що ж, нехай тут лишається», - сказав чарівник. – «Може і у вас чарівний огірок виросте, а може, хтось знайде його. А хто знайде, у того три бажання здійсняться». Тож тепер, ведмедику, посади це насіннячко і задумай три бажання, а через декілька місяців в нашому лісі виростуть чарівні огірочки.

Ведмедик зрадів. Він побіг саджати насіння і замовив свої бажання. По-перше, він замовив, щоб зайчик перестав його боятися, а потоваришував з ним. По-друге, ведмедик попросив, щоб цього року бджілки зробили багато меду. А третім бажанням було побачити сніг, адже він взимку завжди спить, і ніколи снігу не бачив.

Та коли ведмедик спілкувався з совою, хитра лисиця їх підслухала. Ведмедик посадив насіння, підступна лиса підкралася та викопала його, а натомість закопала в землю звичайне насіннячко морквинки. Лисичка замовила одне, але ду-уже велике бажання: щоб всі зайці в лісі самі до неї приходили, а вона ними ласувала.

Минуло декілька місяців. Городи ведмедика та лисички дали свої плоди. Коли ведмедик побачив моркву замість чарівного огірочка, то він засмутився та здивувався.

- Ну як це так? Значить, це було не чарівне насіннячко, а насіння морквини.

Ведмедик вирішив пригостити зайчика морквинкою зі свого городу. Яким же було його здивування, коли зайчик його не злякався. Він взяв морквинку, подякував ведмедику і сказав:

- Ти такий добрий! Давай дружити!

«Це ж треба! Хоч чарівний огірок і не виріс, але одне бажання здійснилося», - подумав ведмедик.

Згодом він помітив, що цього року бджоли зробили більше меду, ніж торік, і ведмедик ласував ним вдосталь. «Навіть без чар моє бажання виповнилося», - радів ведмедик.

А наступної весни, коли він прокинувся після зимової сплячки, його друг зайчик зробив йому сюрприз. Він зберіг для ведмедика клаптик снігу в холодній ямці.

- Знаю, що ти дуже хотів побачити сніг. Ось він! – сказав зайчик другу.

Тож, усі бажання ведмедика виповнилися навіть без чар.

А що ж лисичка? Виявилося, що чарівне насіннячко виконує лише добрі бажання. Тому з нього виросли не чарівні, а звичайні огірочки. Скільки не чекала лисиця зайців, які будуть стрибати просто до її пащі, так і не дочекалася!

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас

Схожі статті

|

Дитяча казка: Подорож чобітків

У хлопчика Михайлика були гумові чобітки - сині, з корабликами. Він радісно стрибав у них по калюжах, а вони захищали його ноги від вогкості і бруду. Але ось біда: Мишко не любив мити свої чоботи, а залишав їх брудними в коридорі. За це чобітки на нього ображалися.

Дитяча казка: Жадібний фермер

Жив-був фермер. Був він, загалом, непоганою людиною та хорошим господарем, але занадто вже жадібною. Навіть ваги собі спеціальні купив для точного зважування, щоб зайвого грама огірків або ягід випадково нікому не покласти. Кожну копієчку рахував, хоча був далеко не бідною людиною.

Дитяча казка: Друзі з Четирилапівки

У казковому селі Чотирилапівка жили коти, собаки та миші. Жили вони не дуже дружно, а точніше сказати - зовсім не дружно. Миші боялися котів. Собаки і коти не любили один одного, так і хотіли покусатися і подряпатися. А ще собаки недолюблювали мишей і частіше оминали їх стороною. Ось таким було життя в Чотирилапівці, поки не сталася одна подія.

Дитяча казка: Зоряні сни

У казковому королівстві Снів жили гноми-сонники. Щовечора вони малювали на небі зоряними фарбами сни. Так-так, ті самі сни, які ми бачимо щоночі. Це були веселі або сумні сни, про пригоди, про тварин, про море або довгу дорогу. Гноми-сонники малювали різні сни. А коли робота була готова, місячні промінчики допомагали кожному сну знайти дорогу до людей.