Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Дитяча казка: Чарівні огірочки

Дитяча казка: Чарівні огірочки
 

Якось ведмедик знайшов у лісі дивне насіннячко. Воно сяяло та переливалося на сонці.

- Що це за чудернацьке насіннячко? Може з нього якась чарівна рослинка виросте? – запитав ведмедик у мудрої тітоньки сови.

- Та це ж насіння чарівного огірочка! – сказала сова. – Колись давно, як тебе ще не було на світі, а я була молодою, приходив до нашого лісу чарівник та сіяв насіннячка різних рослин. Не чарівних, а звичайних. Та раптом з його кишені випало два яскравих насіння. Він сказав, що це насіння чарівних огірків, які він несе в королівство Овочів. Одне насіння чарівник знайшов, а друге – ні.

«Що ж, нехай тут лишається», - сказав чарівник. – «Може і у вас чарівний огірок виросте, а може, хтось знайде його. А хто знайде, у того три бажання здійсняться». Тож тепер, ведмедику, посади це насіннячко і задумай три бажання, а через декілька місяців в нашому лісі виростуть чарівні огірочки.

Ведмедик зрадів. Він побіг саджати насіння і замовив свої бажання. По-перше, він замовив, щоб зайчик перестав його боятися, а потоваришував з ним. По-друге, ведмедик попросив, щоб цього року бджілки зробили багато меду. А третім бажанням було побачити сніг, адже він взимку завжди спить, і ніколи снігу не бачив.

Та коли ведмедик спілкувався з совою, хитра лисиця їх підслухала. Ведмедик посадив насіння, підступна лиса підкралася та викопала його, а натомість закопала в землю звичайне насіннячко морквинки. Лисичка замовила одне, але ду-уже велике бажання: щоб всі зайці в лісі самі до неї приходили, а вона ними ласувала.

Минуло декілька місяців. Городи ведмедика та лисички дали свої плоди. Коли ведмедик побачив моркву замість чарівного огірочка, то він засмутився та здивувався.

- Ну як це так? Значить, це було не чарівне насіннячко, а насіння морквини.

Ведмедик вирішив пригостити зайчика морквинкою зі свого городу. Яким же було його здивування, коли зайчик його не злякався. Він взяв морквинку, подякував ведмедику і сказав:

- Ти такий добрий! Давай дружити!

«Це ж треба! Хоч чарівний огірок і не виріс, але одне бажання здійснилося», - подумав ведмедик.

Згодом він помітив, що цього року бджоли зробили більше меду, ніж торік, і ведмедик ласував ним вдосталь. «Навіть без чар моє бажання виповнилося», - радів ведмедик.

А наступної весни, коли він прокинувся після зимової сплячки, його друг зайчик зробив йому сюрприз. Він зберіг для ведмедика клаптик снігу в холодній ямці.

- Знаю, що ти дуже хотів побачити сніг. Ось він! – сказав зайчик другу.

Тож, усі бажання ведмедика виповнилися навіть без чар.

А що ж лисичка? Виявилося, що чарівне насіннячко виконує лише добрі бажання. Тому з нього виросли не чарівні, а звичайні огірочки. Скільки не чекала лисиця зайців, які будуть стрибати просто до її пащі, так і не дочекалася!

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас

Схожі статті

|

Дитяча казка: Секрет ялинкової кульки

У коробці з ялинковими іграшками жила срібна скляна кулька. На вигляд це була звичайна новорічна прикраса, щоправда, трохи бліда від часу. Та, насправді, це була кулька з секретом.

Дитяча казка: Переможець вітру

Одного разу Лисеня завітало в гості до свого друга Зайчика.

- Зайченя, пішли гуляти! - покликало друга Лисеня.

- Не можу, - зітхнуло Зайченя. – На вулиці холодний осінній вітер. Бачиш, як дерева від нього згинаються? Боюся, застуджуся.

Дитяча казка: Як павучок Сеня побував на ярмарку

Жив-був в лісі чорненький павучок Сеня, і не було у нього друзів. Мухи і жуки боялися його павутини, білки гидливо стрибали на іншу гілку, запримітивши павучка. Ну а птахів він і сам боявся.

Дитяча казка: Гарбузове королівство

Якось миші довелося утікати від кота з усіх своїх лапок. Кіт наближався все ближче. Ще трішки, і мишка опиниться в нього в зубах. На щастя, мишці вдалося забігти на город, і вона побачила там величезний гарбуз. А у гарбузі - маленький отвір.