Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Дитяча казка: Зайчина таємниця

Дитяча казка: Зайчина таємниця
 

Всі звірята ходили в лісову школу, сам тільки зайчик не збирався вчитися. Йому більше подобалося гойдатися на гойдалці й стрибати через ямки. А те, що не знає літер та цифр - не біда! Хитрий зайчик завжди просив кого-небудь в лісовому магазині допомогти йому прочитати назви і порахувати грошенята. А якщо отримував листа, то добрий ведмедик завжди читав зайчику вголос.

Але якось друзі зайчика вирішили, що час йому самому вивчити букви і цифри. Адже напевно так станеться, що зайчику потрібно буде терміново щось прочитати або порахувати, а нікого поруч не буде. Що тоді робити? Тому ведмежа, білочка і лисеня вирішили йому допомогти.

Якось вранці зайчик знайшов біля своєї нірки посилку. У ній лежало дві книжки і лист.

- Ведмедику, друже! Прочитай мені швидше, що там написано! - попросив зайчик.

- Зараз-зараз, - відповів ведмедик і поправив окуляри.

«Любий зайцю! Пише тобі чарівник Знаєць з казкової країни Розумнії», - прочитав ведмедик, - «Я хочу розкрити тобі одну важливу таємницю, яка в твоєму житті дуже знадобиться. Але для цього тобі спочатку потрібно вивчити дві цих книги. Коли ти дійдеш до останньої сторінки, то знайдеш карту. А за допомогою цієї карти відшукаєш скарб з таємницею».

- Таємниця, скарб! - заплескав у долоні зайчик, - давай швидше мені ці книжки!

Одна книжка називалася «Буквар». У ній були всі букви. Друга книжка називалася «Математика». У ній були цифри, які потрібно було додавати один до одного і віднімати один від одного.

Зайчику було непросто розібратися з цими книгами, але друзі ведмедик, білочка і лисеня йому допомогли. Минув деякий час, і зайчик вивчив обидві книги на зубок. Він знав всі букви, навчився читати слова і рахувати цифри. Це виявилося зовсім нескладно. Ось, нарешті, зайчик дістався до останньої сторінки. Йому було легко розібратися з картою, адже тепер він читав написи і міг підрахувати, скільки кроків йому потрібно зробити по дорозі до кладу. Але за компанію він взяв з собою своїх друзів.

Зайчик, ведмедик, білочка і лисеня легко подолали шлях до скарбу. Карта показувала, що він знаходиться в кінці лісу, біля найвищої сосни.

І ось, зайчик розкопав красиву старовинну скриню. А в скрині була записка, яку він прочитав сам:

- Любий зайчику! Ось і прийшов час розкрити тобі важливу таємницю. Тепер ти теж став одним з чарівників країни Розумнії! Ти навчився читати і рахувати, і ці навички дуже знадобляться тобі в житті. Вітаємо тебе в нашій команді! Твої друзі ведмежа, білочка і лисеня.

- Так це ви все придумали! - здивувався зайчик. - Значить, чарівника Знайця не існує?

- Існує! Ти і є чарівник Знаєць з країни Розумнії, - відповіли друзі. - Адже всі ми, хто вміє читати і рахувати, можемо стати чарівниками.

- Дякую вам, друзі, - сказав зайчик.

Відтоді він став ходити в лісову школу разом з іншими звірятами, і йому дуже подобалося вчитися і пізнавати нове.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас

Схожі статті

|

Дитяча казка: Секрет ялинкової кульки

У коробці з ялинковими іграшками жила срібна скляна кулька. На вигляд це була звичайна новорічна прикраса, щоправда, трохи бліда від часу. Та, насправді, це була кулька з секретом.

Дитяча казка: Переможець вітру

Одного разу Лисеня завітало в гості до свого друга Зайчика.

- Зайченя, пішли гуляти! - покликало друга Лисеня.

- Не можу, - зітхнуло Зайченя. – На вулиці холодний осінній вітер. Бачиш, як дерева від нього згинаються? Боюся, застуджуся.

Дитяча казка: Як павучок Сеня побував на ярмарку

Жив-був в лісі чорненький павучок Сеня, і не було у нього друзів. Мухи і жуки боялися його павутини, білки гидливо стрибали на іншу гілку, запримітивши павучка. Ну а птахів він і сам боявся.

Дитяча казка: Гарбузове королівство

Якось миші довелося утікати від кота з усіх своїх лапок. Кіт наближався все ближче. Ще трішки, і мишка опиниться в нього в зубах. На щастя, мишці вдалося забігти на город, і вона побачила там величезний гарбуз. А у гарбузі - маленький отвір.