Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Дитяча казка: Гарбузове королівство

Дитяча казка: Гарбузове королівство
 

Якось миші довелося утікати від кота з усіх своїх лапок. Кіт наближався все ближче. Ще трішки, і мишка опиниться в нього в зубах. На щастя, мишці вдалося забігти на город, і вона побачила там величезний гарбуз. А у гарбузі - маленький отвір.

"Мабуть, нещодавно якесь мишеня тут обідало та прогризло дірку в гарбузі. За що йому дякую", - подумала миша та стрибнула просто в середину гарбуза. - "Може, тут мене кіт не побачить".

- Агов, ти хто? - запитав хтось у миші.

Миша вирішила, що мале мишеня, що прогризло дірку, не втекло, а досі тут. Вона озирнулася, але нікого навкруги не побачила.

- Я - миша, ховаюся тут від кота. А ти хто? - запитала мишка.

- Не ти, а ви, - почулося у відповідь. - Ми насіннячне військо, охороняємо гарбузове королівство від ворогів.

Миша зрозуміла, що до неї говорять білі гарбузові насіннячка.

- Мишо, ти потрапила не у звичайний, а у чарівний гарбуз. Цей гарбуз - наше королівство. Ми, насіннячка-гарбузята, є мешканцями цього королівства, а дехто з нас - солдати. А ти, мишко, будеш нашою королевою!

- Королевою? - здивувалася миша. - Я ніколи ще не була королевою. А що треба робити?

- Треба танцювати на балу! - відповіли білі насіннячка.

Тут в гарбузовому королівстві невідомо звідки залунала музика, засяяли вогники, і насіння-гарбузята закружляли мишу у веселому танку. Ніколи в житті миші не було так радісно та весело. Вона навіть про кота забула.

А кіт, тим часом, походив городом, пошукав мишку, але не знайшов, тому пішов геть.

Коли бал було завершено, мишка сказала гарбузятам:

- Дякую вам за прихисток, за бал та можливість побути королевою! А тепер мені час бігти.

- Чому? Хіба тобі погано з нами, наша королево? - засмутилися насіння-гарбузята.

- Дуже добре, але ми, миші, не можемо жити в гарбузовому королівстві. Нам потрібно бігати довго та далеко, і все навколо бачити, - відповіла миша.

- Який жаль, - сказали насіннячка. - А ще гірше, що скоро наше гарбузове королівство зовсім зникне, і ми ніколи більше з тобою не побачимося.

- Чому зникне? - схвилювалася мишка.

Насіннячка пояснили їй, що скоро гарбуз на городі зігниє, і то буде кінець королівству.

- Але ви можете зробити так, щоб на цьому городі з'явилася ціла країна королівських гарбузів, - радісно сказала миша. - Якщо хочете, то я попрошу одну свою знайому бабусю, вона забере вас, насіннячка-гарбузята, до себе додому, а навесні посадить вас у землю. Тоді наступної осені тут буде цілий город королівських гарбузів!

Насіннячка зраділи, почувши таку пропозицію. А вже наступної осені на городі виросло багато чарівних гарбузів, і до кожного з них миша навідалася, щоб станцювати святковий танок на балу.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас

Схожі статті

|

Дитяча казка: Пригоди Малюванчика у шкільному портфелі

У першокласниці Кіри було завдання написати в прописах слово «хлопчик». Однак Кіру того дня вкусила невидима, але настирна казкова мушка-лінивка. І замість того, щоб написати, дівчинка намалювала в зошиті хлопчика: голова – це коло, тулуб – це овал. Ручки та ніжки – чотири відрізки. Крючечки на голові – то волосся, ну і, звичайно, очі, ніс та ротик.

Дитяча казка: Дракончик Дро та морозиво

«Морозива багато не буває», - міркував дракончик на ім’я Дро, доїдаючи восьмий кілограм холодних ласощів.

Ой, як же він помилявся! Приємне відчуття від смаку змінилося неприємним усвідомленням, що тепер у дракона зовсім не виходить випускати вогонь з пащі. І горло нестерпно боліло.

Дитяча казка: Сукня Королеви Зими

На честь Нового року Королева Зима влаштувала у своєму замку святковий бал. Серед запрошених були усі її друзі – Мороз, Хурделиця, Крижинка та багато інших. Також Королева Зима відправила запрошення на бал мешканцям Королівств Весни, Літа та Осені.

Дитяча казка: Пригоди автомобільчика

Матвійкові на честь Дня народження подарували крутезний іграшковий автомобіль. Інерційний, з великими, мов справжніми колесами. Його дверцята та багажник могли відкриватися, а якщо натиснути на кнопку, то під час руху машинка світила фарами і видавала гучне «бі-бі».