Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Дитяча казка: Гарбузове королівство

Дитяча казка: Гарбузове королівство
 

Якось миші довелося утікати від кота з усіх своїх лапок. Кіт наближався все ближче. Ще трішки, і мишка опиниться в нього в зубах. На щастя, мишці вдалося забігти на город, і вона побачила там величезний гарбуз. А у гарбузі - маленький отвір.

"Мабуть, нещодавно якесь мишеня тут обідало та прогризло дірку в гарбузі. За що йому дякую", - подумала миша та стрибнула просто в середину гарбуза. - "Може, тут мене кіт не побачить".

- Агов, ти хто? - запитав хтось у миші.

Миша вирішила, що мале мишеня, що прогризло дірку, не втекло, а досі тут. Вона озирнулася, але нікого навкруги не побачила.

- Я - миша, ховаюся тут від кота. А ти хто? - запитала мишка.

- Не ти, а ви, - почулося у відповідь. - Ми насіннячне військо, охороняємо гарбузове королівство від ворогів.

Миша зрозуміла, що до неї говорять білі гарбузові насіннячка.

- Мишо, ти потрапила не у звичайний, а у чарівний гарбуз. Цей гарбуз - наше королівство. Ми, насіннячка-гарбузята, є мешканцями цього королівства, а дехто з нас - солдати. А ти, мишко, будеш нашою королевою!

- Королевою? - здивувалася миша. - Я ніколи ще не була королевою. А що треба робити?

- Треба танцювати на балу! - відповіли білі насіннячка.

Тут в гарбузовому королівстві невідомо звідки залунала музика, засяяли вогники, і насіння-гарбузята закружляли мишу у веселому танку. Ніколи в житті миші не було так радісно та весело. Вона навіть про кота забула.

А кіт, тим часом, походив городом, пошукав мишку, але не знайшов, тому пішов геть.

Коли бал було завершено, мишка сказала гарбузятам:

- Дякую вам за прихисток, за бал та можливість побути королевою! А тепер мені час бігти.

- Чому? Хіба тобі погано з нами, наша королево? - засмутилися насіння-гарбузята.

- Дуже добре, але ми, миші, не можемо жити в гарбузовому королівстві. Нам потрібно бігати довго та далеко, і все навколо бачити, - відповіла миша.

- Який жаль, - сказали насіннячка. - А ще гірше, що скоро наше гарбузове королівство зовсім зникне, і ми ніколи більше з тобою не побачимося.

- Чому зникне? - схвилювалася мишка.

Насіннячка пояснили їй, що скоро гарбуз на городі зігниє, і то буде кінець королівству.

- Але ви можете зробити так, щоб на цьому городі з'явилася ціла країна королівських гарбузів, - радісно сказала миша. - Якщо хочете, то я попрошу одну свою знайому бабусю, вона забере вас, насіннячка-гарбузята, до себе додому, а навесні посадить вас у землю. Тоді наступної осені тут буде цілий город королівських гарбузів!

Насіннячка зраділи, почувши таку пропозицію. А вже наступної осені на городі виросло багато чарівних гарбузів, і до кожного з них миша навідалася, щоб станцювати святковий танок на балу.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас

Схожі статті

|

Дитяча казка: Іграшкове свято

На балконі, у великій коробці, жили-були старі іграшки. Тут були й ляльки, і машинки, і конструктор, і фігурки звіряток, і багато м’яких іграшок. Колись цими іграшками залюбки гралися двійнята Ліза та Андрійко. Та дітки вже підросли, ходили до школи, тому іграшки сумували на балконі.

Дитяча казка: Рахувала мама кішка

Рахувала мама кішка
Неслухняних кошенят.
Перше з них залізло в діжку,
Видно пару оченят.

Дитяча казка: Снігові колобки

Жила-була у лісі родина Колобків – тато Колобок, мама Колобуня та синочок Колобочок. Якось взимку, коли випав сніг, пішли вони кататися на санчатах. Веселою та радісною була їхня прогулянка, аж поки не побачила Колобків Лисиця.

Дитяча казка: Снігова парасолька

Жив-був на небі злий Вітерець-морозець. Дивився він на землю, і дуже йому не подобалося, коли люди гуляють на вулиці та радіють гарній погоді. Тому Вітерець-морозець дмухав на землю холодним повітрям, щоб люди сиділи по своїх домівках.