Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Дитяча казка: Гарбузове королівство

Дитяча казка: Гарбузове королівство
 

Якось миші довелося утікати від кота з усіх своїх лапок. Кіт наближався все ближче. Ще трішки, і мишка опиниться в нього в зубах. На щастя, мишці вдалося забігти на город, і вона побачила там величезний гарбуз. А у гарбузі - маленький отвір.

"Мабуть, нещодавно якесь мишеня тут обідало та прогризло дірку в гарбузі. За що йому дякую", - подумала миша та стрибнула просто в середину гарбуза. - "Може, тут мене кіт не побачить".

- Агов, ти хто? - запитав хтось у миші.

Миша вирішила, що мале мишеня, що прогризло дірку, не втекло, а досі тут. Вона озирнулася, але нікого навкруги не побачила.

- Я - миша, ховаюся тут від кота. А ти хто? - запитала мишка.

- Не ти, а ви, - почулося у відповідь. - Ми насіннячне військо, охороняємо гарбузове королівство від ворогів.

Миша зрозуміла, що до неї говорять білі гарбузові насіннячка.

- Мишо, ти потрапила не у звичайний, а у чарівний гарбуз. Цей гарбуз - наше королівство. Ми, насіннячка-гарбузята, є мешканцями цього королівства, а дехто з нас - солдати. А ти, мишко, будеш нашою королевою!

- Королевою? - здивувалася миша. - Я ніколи ще не була королевою. А що треба робити?

- Треба танцювати на балу! - відповіли білі насіннячка.

Тут в гарбузовому королівстві невідомо звідки залунала музика, засяяли вогники, і насіння-гарбузята закружляли мишу у веселому танку. Ніколи в житті миші не було так радісно та весело. Вона навіть про кота забула.

А кіт, тим часом, походив городом, пошукав мишку, але не знайшов, тому пішов геть.

Коли бал було завершено, мишка сказала гарбузятам:

- Дякую вам за прихисток, за бал та можливість побути королевою! А тепер мені час бігти.

- Чому? Хіба тобі погано з нами, наша королево? - засмутилися насіння-гарбузята.

- Дуже добре, але ми, миші, не можемо жити в гарбузовому королівстві. Нам потрібно бігати довго та далеко, і все навколо бачити, - відповіла миша.

- Який жаль, - сказали насіннячка. - А ще гірше, що скоро наше гарбузове королівство зовсім зникне, і ми ніколи більше з тобою не побачимося.

- Чому зникне? - схвилювалася мишка.

Насіннячка пояснили їй, що скоро гарбуз на городі зігниє, і то буде кінець королівству.

- Але ви можете зробити так, щоб на цьому городі з'явилася ціла країна королівських гарбузів, - радісно сказала миша. - Якщо хочете, то я попрошу одну свою знайому бабусю, вона забере вас, насіннячка-гарбузята, до себе додому, а навесні посадить вас у землю. Тоді наступної осені тут буде цілий город королівських гарбузів!

Насіннячка зраділи, почувши таку пропозицію. А вже наступної осені на городі виросло багато чарівних гарбузів, і до кожного з них миша навідалася, щоб станцювати святковий танок на балу.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас

Схожі статті

|

Дитяча казка: Чарівні огірочки

Якось ведмедик знайшов у лісі дивне насіннячко. Воно сяяло та переливалося на сонці.

- Що це за чудернацьке насіннячко? Може з нього якась чарівна рослинка виросте? – запитав ведмедик у мудрої тітоньки сови.

Дитяча казка: Машина часу

Сьогодні у першокласників був незвичайний урок. Він проходив в природничому музеї. Більше за всіх уроку раділи двійнята Максим і Софійка. Раніше вони бували в музеї з мамою і татом, їх завжди привертав світ природи. Але так щоб урок в музеї, розповідь про життя динозаврів, древніх людей і тварин - таке було вперше!

Дитяча казка: Мавпа в місті

В одному африканському лісі жила-була дуже допитлива мавпа. Весь час вона питала у своїх подружок:

- А що там – за лісом?

Дитяча казка: Мишка та цукерка

Одного ранку мишаче місто облетіла чудова новина: привезли шоколадні цукерки! Їх роздаватимуть усім охочим мишенятам і у великому, і у маленькому магазині, і навіть в кіоску. А бажаючих, звичайно, багато. Хто ж відмовиться від шоколадних цукерок?