Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Дитяча казка: Снігова парасолька

Дитяча казка: Снігова парасолька
 

Жив-був на небі злий Вітерець-морозець. Дивився він на землю, і дуже йому не подобалося, коли люди гуляють на вулиці та радіють гарній погоді. Тому Вітерець-морозець дмухав на землю холодним повітрям, щоб люди сиділи по своїх домівках.

Але навіть холодний вітер не надто лякав людей, адже взимку усі чекали на сніг та зимові розваги.

Тому Вітерець-морозець замислив сховати сніг від людей. Побачивши снігові хмари, він розгорнув велику-превелику парасольку догори дриґом, та почав збирати в неї сніжинки, що падали з хмари.

- Ідіть-но сюди, гарнюні! – примовляв Вітерець-морозець. Зараз я вас зберу, а потім дмухну та перетворю на крижані скиби!

Ось так збирав Вітерець-морозець сніжинки в свою парасольку, та не помітив, що сніжинок в ній зрештою стало так багато, що парасоля перевернулася. Сніжинки одна за одною падали на землю на радість людям.

Вітерець-морозець схопив парасольку та разом з нею також полетів вниз, мов на парашуті.

- Дивіться, сніг пішов! – весело казали дорослі.

- Ура! Нарешті сніг! – раділи дітлахи.

Навіть звірята в лісі раділи, тому що без снігу взимку їм було незручно. Ведмедю тривожно спалося у своєму барлогу, а заєць не міг сховатися від хижаків у зимній білій шубці. Навіть земля раділа снігу, адже він став для неї ковдрою, яка захищає від холоду.

Тим часом, Вітерець-морозець намагався розігнати всі сніжинки. Він дмухав, дмухав на них, а потім втомився і повернувся додому. А його снігова парасоля перетворилася на цікаву крижану скульптуру, яка прикрашала місто до самого кінця зими.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас

Схожі статті

|

Дитяча казка: Пригоди Мурашки

Мурашка повернувся додому пізніше за всіх, коли вже майже усі його сусіди полягали спати в мурашнику.

- Ти де був? - суворо запитав його мураха-сторож. – Ми за тебе хвилювалися.

Дитяча казка: Олівець-забіяка

В коробці з олівцями жив чорний олівець-забіяка. Часом він робив усілякі капості, наприклад, малював чорні плями на чужих малюнках. Або навмисно дряпав папір своїм гострим носом.

Дитяча казка: Пригоди Малюванчика у шкільному портфелі

У першокласниці Кіри було завдання написати в прописах слово «хлопчик». Однак Кіру того дня вкусила невидима, але настирна казкова мушка-лінивка. І замість того, щоб написати, дівчинка намалювала в зошиті хлопчика: голова – це коло, тулуб – це овал. Ручки та ніжки – чотири відрізки. Крючечки на голові – то волосся, ну і, звичайно, очі, ніс та ротик.

Дитяча казка: Дракончик Дро та морозиво

«Морозива багато не буває», - міркував дракончик на ім’я Дро, доїдаючи восьмий кілограм холодних ласощів.

Ой, як же він помилявся! Приємне відчуття від смаку змінилося неприємним усвідомленням, що тепер у дракона зовсім не виходить випускати вогонь з пащі. І горло нестерпно боліло.