Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Дитяча казка: Снігова парасолька

Дитяча казка: Снігова парасолька
 

Жив-був на небі злий Вітерець-морозець. Дивився він на землю, і дуже йому не подобалося, коли люди гуляють на вулиці та радіють гарній погоді. Тому Вітерець-морозець дмухав на землю холодним повітрям, щоб люди сиділи по своїх домівках.

Але навіть холодний вітер не надто лякав людей, адже взимку усі чекали на сніг та зимові розваги.

Тому Вітерець-морозець замислив сховати сніг від людей. Побачивши снігові хмари, він розгорнув велику-превелику парасольку догори дриґом, та почав збирати в неї сніжинки, що падали з хмари.

- Ідіть-но сюди, гарнюні! – примовляв Вітерець-морозець. Зараз я вас зберу, а потім дмухну та перетворю на крижані скиби!

Ось так збирав Вітерець-морозець сніжинки в свою парасольку, та не помітив, що сніжинок в ній зрештою стало так багато, що парасоля перевернулася. Сніжинки одна за одною падали на землю на радість людям.

Вітерець-морозець схопив парасольку та разом з нею також полетів вниз, мов на парашуті.

- Дивіться, сніг пішов! – весело казали дорослі.

- Ура! Нарешті сніг! – раділи дітлахи.

Навіть звірята в лісі раділи, тому що без снігу взимку їм було незручно. Ведмедю тривожно спалося у своєму барлогу, а заєць не міг сховатися від хижаків у зимній білій шубці. Навіть земля раділа снігу, адже він став для неї ковдрою, яка захищає від холоду.

Тим часом, Вітерець-морозець намагався розігнати всі сніжинки. Він дмухав, дмухав на них, а потім втомився і повернувся додому. А його снігова парасоля перетворилася на цікаву крижану скульптуру, яка прикрашала місто до самого кінця зими.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас

Схожі статті

|

Дитяча казка: Іграшкове свято

На балконі, у великій коробці, жили-були старі іграшки. Тут були й ляльки, і машинки, і конструктор, і фігурки звіряток, і багато м’яких іграшок. Колись цими іграшками залюбки гралися двійнята Ліза та Андрійко. Та дітки вже підросли, ходили до школи, тому іграшки сумували на балконі.

Дитяча казка: Рахувала мама кішка

Рахувала мама кішка
Неслухняних кошенят.
Перше з них залізло в діжку,
Видно пару оченят.

Дитяча казка: Снігові колобки

Жила-була у лісі родина Колобків – тато Колобок, мама Колобуня та синочок Колобочок. Якось взимку, коли випав сніг, пішли вони кататися на санчатах. Веселою та радісною була їхня прогулянка, аж поки не побачила Колобків Лисиця.

Дитяча казка: Дід Мороз на безлюдному острові

Дід Мороз збирався на новорічне свято в дитячий садок. Він зібрав мішок з подарунками, сів в свої казкові літаючі санчата і вирушив в дорогу. Звичайно, люди не могли бачити цього польоту, адже Дід Мороз промовив спеціальні чарівні слова, які робили його невидимим.