Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Дитяча казка: Снігові колобки

Дитяча казка: Снігові колобки
 

Жила-була у лісі родина Колобків – тато Колобок, мама Колобуня та синочок Колобочок. Якось взимку, коли випав сніг, пішли вони кататися на санчатах. Веселою та радісною була їхня прогулянка, аж поки не побачила Колобків Лисиця.

- Оце так фарт! – зраділа вона. – Одразу троє кругленьких, смачненьких колобків мені зустрілися, ням-ням.

Побачивши лисицю, родина Колобків кинулася тікати. Мама, тато та синочок Колобочок котилися так швидко, що не помітили, як скотилися вниз з височенької сніжної гірки. А поки котилися, то усі троє вкрилися товстим шаром снігу.

Під гіркою гуляв Зайчик. Побачивши три сніжних кулі, що невідомо звідки взялися, він зрадів:

- Оце так диво! А я саме збирався ліпити снігову бабу. Лише подумав, як три кулі опинилися поруч. Одна велика, друга менше, а третя – маленька, ось вона буде головою для снігової баби!

Колобки чули цю розмову, та вирішили себе нічим не видавати, а далі прикидатися сніговою бабою. Хтозна, може лисиця ще не пішла, чи заєць вирішить ними поласувати?

Щойно Заєць поставив снігових колобків один на одного, поруч з’явилася Лисиця.

- Чуєш, вухастий, ти тут колобків не бачив? – запитала вона.

- Та ти що, яких ще колобків? Колобки зараз вдома сидять, гарячий чай сьорбають, - відповів зайчик.

- Так, нещодавно тут було троє колобків, я їх на власні очі бачила, - запевнила лисиця. Вони з гори скотилися та кудись зникли.

- Ой, Лисичко, мабуть, час тобі окуляри замовляти, - засміявся заєць.

Лисиця пішла засмучена, а заєць вирішив перед друзями похизуватися – яку він гарну снігову бабу зліпив.

Поки Заєць пішов їх кликати, родина Колобків скинула з себе сніг та покотилася далі, шукати свої санчата.

- Треба наступного разу далі від цього місця кататися, - сказав тато Колобок.

А заєць довго розповідав усім в лісі, що зустрів чарівну снігову бабу, яка з’явилася невідомо звідки, а потім сама втекла зі свого місця. Звісно, ніхто йому не повірив.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас

Схожі статті

|

Дитяча казка: Чарівна мандрівка

Жив-був мандрівник на ім'я Христофор, який мандрував світом в пошуках чудес. Різні чудеса йому траплялися - і незвичайні споруди, і лазурні моря, і камені, схожі на фігури звірів та людей, та інші різноманітні витвори людей та природи.

Дитяча казка: Снігова подушка

Звірята казкового лісу дуже полюбляли зимові розваги. Особливо їм подобалося кататися на сніговій гірці. Та, на жаль, сніг випадав нечасто – лише коли над лісом пролітала велика снігова хмара. В інший час малі звірята сумували, дивлячись на самотні сніжинки, що падали з неба.

Дитяча казка: Як дружба вилікувала білченя

Казковий ліс вкрило білим пухнастим снігом. Більше за всіх раділи цьому маленькі звірята. Зранку до вечора вони каталися на санчатах та лижах, грали в сніжки, ліпили снігових баб та навіть купалися в снігу. Цього дня директор лісової школи Лис Лисович навіть дозволив звірятам не ходити до школи.

Дитяча казка: Казкова подорож до палацу Короля Мороза

Одного разу гномик Льова вирушив на прогулянку в зимовий ліс. Льова насолоджувався прогулянкою, як раптом, невідомо звідки, піднялася сніжна буря. Гном намагався повернути, але сніг кидався йому в очі, і, здавалося, ось-ось зіб'є його з ніг. Гном і не зрозумів, як довго це тривало. Але коли вітер вщух, він зрозумів, що не знає, як повернутися назад.