Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Дитяча казка: Снігові колобки

Дитяча казка: Снігові колобки
 

Жила-була у лісі родина Колобків – тато Колобок, мама Колобуня та синочок Колобочок. Якось взимку, коли випав сніг, пішли вони кататися на санчатах. Веселою та радісною була їхня прогулянка, аж поки не побачила Колобків Лисиця.

- Оце так фарт! – зраділа вона. – Одразу троє кругленьких, смачненьких колобків мені зустрілися, ням-ням.

Побачивши лисицю, родина Колобків кинулася тікати. Мама, тато та синочок Колобочок котилися так швидко, що не помітили, як скотилися вниз з височенької сніжної гірки. А поки котилися, то усі троє вкрилися товстим шаром снігу.

Під гіркою гуляв Зайчик. Побачивши три сніжних кулі, що невідомо звідки взялися, він зрадів:

- Оце так диво! А я саме збирався ліпити снігову бабу. Лише подумав, як три кулі опинилися поруч. Одна велика, друга менше, а третя – маленька, ось вона буде головою для снігової баби!

Колобки чули цю розмову, та вирішили себе нічим не видавати, а далі прикидатися сніговою бабою. Хтозна, може лисиця ще не пішла, чи заєць вирішить ними поласувати?

Щойно Заєць поставив снігових колобків один на одного, поруч з’явилася Лисиця.

- Чуєш, вухастий, ти тут колобків не бачив? – запитала вона.

- Та ти що, яких ще колобків? Колобки зараз вдома сидять, гарячий чай сьорбають, - відповів зайчик.

- Так, нещодавно тут було троє колобків, я їх на власні очі бачила, - запевнила лисиця. Вони з гори скотилися та кудись зникли.

- Ой, Лисичко, мабуть, час тобі окуляри замовляти, - засміявся заєць.

Лисиця пішла засмучена, а заєць вирішив перед друзями похизуватися – яку він гарну снігову бабу зліпив.

Поки Заєць пішов їх кликати, родина Колобків скинула з себе сніг та покотилася далі, шукати свої санчата.

- Треба наступного разу далі від цього місця кататися, - сказав тато Колобок.

А заєць довго розповідав усім в лісі, що зустрів чарівну снігову бабу, яка з’явилася невідомо звідки, а потім сама втекла зі свого місця. Звісно, ніхто йому не повірив.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас

Схожі статті

|

Дитяча казка: Дракончик Дро та морозиво

«Морозива багато не буває», - міркував дракончик на ім’я Дро, доїдаючи восьмий кілограм холодних ласощів.

Ой, як же він помилявся! Приємне відчуття від смаку змінилося неприємним усвідомленням, що тепер у дракона зовсім не виходить випускати вогонь з пащі. І горло нестерпно боліло.

Дитяча казка: Сукня Королеви Зими

На честь Нового року Королева Зима влаштувала у своєму замку святковий бал. Серед запрошених були усі її друзі – Мороз, Хурделиця, Крижинка та багато інших. Також Королева Зима відправила запрошення на бал мешканцям Королівств Весни, Літа та Осені.

Дитяча казка: Пригоди автомобільчика

Матвійкові на честь Дня народження подарували крутезний іграшковий автомобіль. Інерційний, з великими, мов справжніми колесами. Його дверцята та багажник могли відкриватися, а якщо натиснути на кнопку, то під час руху машинка світила фарами і видавала гучне «бі-бі».

Дитяча казка: Чаклунка Гидота

Далеко в лісі жила стара зла чаклунка Гидота. Колись у молоді роки вона робила людям багато поганого. Але чим старшою ставала, тим менше в неї залишалося сил на чаклунство. Нарешті, Гидота стала такою старою, що навіть дрібні пакості забирали в неї багато сил.