Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Дитяча казка: Снігова подушка

Дитяча казка: Снігова подушка
 

Звірята казкового лісу дуже полюбляли зимові розваги. Особливо їм подобалося кататися на сніговій гірці. Та, на жаль, сніг випадав нечасто – лише коли над лісом пролітала велика снігова хмара. В інший час малі звірята сумували, дивлячись на самотні сніжинки, що падали з неба.

Та ось один вчений заєць вигадав, як зробити так, щоб у казковому лісі завжди було вдосталь снігу.

- Друзі, я винайшов прилад, який перетворює воду на сніг, а потім розпилює його над землею, немов снігова хмара, - оголосив заєць.

Він приніс прилад, схожий на велику подушку з мотузкою. Налив туди води та повісив його на дерево. Коли заєць смикнув за мотузку, з подушки посипалося багато снігу, а вітер розніс його лісом.

- Ура! – раділи звірята, - Тепер в нашому лісі завжди буде сніжно!

Тепер, всупереч погоді, мешканці казкового лісу мали змогу гратися в сніжки, ліпити снігову бабу та, звісно, кататися на сніговій гірці.

Та ось, за календарем вже прийшла весна. З-під снігу несміливо визирали паростки трави та квітів, а на деревах з’явилися бруньки. Однак варто було зайцю вчергове увімкнути свій сніговий прилад, як травичка, квіти та бруньки померзли!

- Зайцю, треба щось робити з твоїм винаходом, - сказав кабан. – Вже час весні квітнути. Ведмідь та їжак давно мають прокинутися, комахи – вибратися зі своїх домівок, але через сніг усі затримуються. Та й запаси харчів у нас вже скінчилися. Весняне сонце не встигає розтопити твій сніг.

Заєць і сам розумів, що зима в казковому лісі не може тривати вічно, але прощатися зі своїм сніговим винаходом не хотів. Він довго думав, і врешті натрапив на хорошу думку. Заєць знайшов в лісі гарну гірку, на якій все одно майже не зростала трава, та повісив над нею свою диво-снігову подушку.

Так в казковому лісі з’явилася гірка, яка увесь рік вкрита снігом. Пори року приходять вчасно, а звірята мають змогу кататися на санчатах та ліпити сніговиків хоч навесні, хоч посеред літа.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас

Схожі статті

|

Дитяча казка: Рахувала мама кішка

Рахувала мама кішка
Неслухняних кошенят.
Перше з них залізло в діжку,
Видно пару оченят.

Дитяча казка: Снігові колобки

Жила-була у лісі родина Колобків – тато Колобок, мама Колобуня та синочок Колобочок. Якось взимку, коли випав сніг, пішли вони кататися на санчатах. Веселою та радісною була їхня прогулянка, аж поки не побачила Колобків Лисиця.

Дитяча казка: Снігова парасолька

Жив-був на небі злий Вітерець-морозець. Дивився він на землю, і дуже йому не подобалося, коли люди гуляють на вулиці та радіють гарній погоді. Тому Вітерець-морозець дмухав на землю холодним повітрям, щоб люди сиділи по своїх домівках.

Дитяча казка: Дід Мороз на безлюдному острові

Дід Мороз збирався на новорічне свято в дитячий садок. Він зібрав мішок з подарунками, сів в свої казкові літаючі санчата і вирушив в дорогу. Звичайно, люди не могли бачити цього польоту, адже Дід Мороз промовив спеціальні чарівні слова, які робили його невидимим.