Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Дитяча казка: Снігова подушка

Дитяча казка: Снігова подушка
 

Звірята казкового лісу дуже полюбляли зимові розваги. Особливо їм подобалося кататися на сніговій гірці. Та, на жаль, сніг випадав нечасто – лише коли над лісом пролітала велика снігова хмара. В інший час малі звірята сумували, дивлячись на самотні сніжинки, що падали з неба.

Та ось один вчений заєць вигадав, як зробити так, щоб у казковому лісі завжди було вдосталь снігу.

- Друзі, я винайшов прилад, який перетворює воду на сніг, а потім розпилює його над землею, немов снігова хмара, - оголосив заєць.

Він приніс прилад, схожий на велику подушку з мотузкою. Налив туди води та повісив його на дерево. Коли заєць смикнув за мотузку, з подушки посипалося багато снігу, а вітер розніс його лісом.

- Ура! – раділи звірята, - Тепер в нашому лісі завжди буде сніжно!

Тепер, всупереч погоді, мешканці казкового лісу мали змогу гратися в сніжки, ліпити снігову бабу та, звісно, кататися на сніговій гірці.

Та ось, за календарем вже прийшла весна. З-під снігу несміливо визирали паростки трави та квітів, а на деревах з’явилися бруньки. Однак варто було зайцю вчергове увімкнути свій сніговий прилад, як травичка, квіти та бруньки померзли!

- Зайцю, треба щось робити з твоїм винаходом, - сказав кабан. – Вже час весні квітнути. Ведмідь та їжак давно мають прокинутися, комахи – вибратися зі своїх домівок, але через сніг усі затримуються. Та й запаси харчів у нас вже скінчилися. Весняне сонце не встигає розтопити твій сніг.

Заєць і сам розумів, що зима в казковому лісі не може тривати вічно, але прощатися зі своїм сніговим винаходом не хотів. Він довго думав, і врешті натрапив на хорошу думку. Заєць знайшов в лісі гарну гірку, на якій все одно майже не зростала трава, та повісив над нею свою диво-снігову подушку.

Так в казковому лісі з’явилася гірка, яка увесь рік вкрита снігом. Пори року приходять вчасно, а звірята мають змогу кататися на санчатах та ліпити сніговиків хоч навесні, хоч посеред літа.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас

Схожі статті

|

Дитяча казка: Бяка та мішок поганих слів

В давні часи жила серед людей Бяка. Вона мала зовнішність звичайної молодої дівчини. Та на справді Бяка була казковою істотою – близькою родичкою Баби Яги та Бабая.

Дитяча казка: Пригоди чарівного капелюшка

Якось у маленької пташки трапилася біда: під час урагану на неї впала важка гілка з дерева і зламала їй крильце. Лежить пташка із зламаним крилом на землі, не може злетіти та думає: "Невже я так і загину тут, від холоду та голоду, адже наближається ніч?"

Дитяча казка: Мавпяча хвороба

Ходить лісом новина:
Захворіла мавпа!
Ніс болить чи то спина,
Чи то крутить лапа.

Дитяча казка: Чарівна мандрівка

Жив-був мандрівник на ім'я Христофор, який мандрував світом в пошуках чудес. Різні чудеса йому траплялися - і незвичайні споруди, і лазурні моря, і камені, схожі на фігури звірів та людей, та інші різноманітні витвори людей та природи.