Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Що вам варто знати про свою дитину-Козерога

Що вам варто знати про свою дитину-Козерога
 

Якщо ваш малюк народився між 22 грудня і 19 січня, то за знаком Зодіаку він – Козеріг. Маленький Козеріжок напевно буде рішучим, працьовитим, впертим і дуже добрим. А що ще можна сказати про таку дитину?

Що варто знати про дитину-Козерога?

1. Козероги – старі душі

Не дивуйтеся, коли чуєте, що у вашого малюка-Козерога стара душа. Дітки, народжені під цим знаком, здаються старшими і дорослішими за своїх однолітків, причому з самого народження. Крихітка знає, чого хоче, і як це отримати тактовно і продумано. Заохочуйте і вчіть Козеріжка підходити до всіх з посмішкою.

2. Козероги дуже серйозні

Такі дітки зазвичай не дуже люблять вечірки і великі галасливі компанії. Ви можете помітити, що малюк соромиться і воліє знаходитися в невеликих компаніях з людьми, яких знає. Зате в школі така дитина буде дуже свідомо вчитися, не відволікаючись на дурні ігри та «клоунів» класу. Вона і далі буде із задоволенням спілкуватися з людьми, які їй близькі, але тільки в підходящий для цього час.

3. Козероги практичні

Ви навряд чи побачите, як ваше чадо спонтанно приймає рішення або змінює свої плани. Навіть дитина-Козеріг буде ретельно зважувати всі «за» і «проти», обмірковувати всі варіанти і приймати зважене, поінформоване рішення, перш ніж щось зробити. Вона – не з тих, хто і в майбутньому буде шокувати вас божевільними витівками або імпульсивними покупками.

4. Козероги рішучі

Практична сторона дитини-Козерога змусить її переконатися в тому, що вона не робить поганий вибір. Та як тільки вона прийняла рішення, її не переконати. Також ви можете помітити, що малюк може досить швидко приймати рішення, які його повністю влаштовують – це відмінна лідерська якість.

5. Але також Козероги і романтичні

Козероги можуть здаватися трохи холодними і відстороненими, але це все лише тому, що їм не до душі публічність. Глибоко ж всередині вони теж дуже хочуть бути коханими. Така дитина буде здаватися дуже зайнятою, навіть коли грає, проте вона же дивуватиме маму раптовими обіймами, поцілунками або букетиком самостійно зібраних квітів.

6. Козероги вперті

Тримайтеся! Ви часто будете чути «Ні» від своєї дитини. Один з побічних ефектів рішучості Козерогів – їхнє почуття, ніби вони знають все. Для будь-якого малюка-дошкільника нормально «НЄ-кати» батькам, але Козероги примудряються вивести цей опір на новий рівень. Логічне пояснення, чому по-вашому зробити краще – єдине, що може іноді переконати впертого Козеріжку.

7. Козероги сором’язливі

Ваша дитина навряд чи стане дуже публічною особою, і в цьому немає нічого поганого. Через свій серйозний характер вона може спочатку здаватися злегка одинокою, але як тільки вона подружиться з кимось, це буде справжня дружба. Козерогам комфортніше в маленьких компаніях добре знайомих людей, яких вони знають вже довго – в таких ситуаціях вони розслабляються і найкраще демонструють своє почуття гумору.

8. В цілому, Козероги дуже цілеспрямовані

Якщо ви помітите, що вашому чаду нудно, просто дайте йому завдання. Козероги часто почуваються млявими, якщо у них немає проекту або роботи – того, що потрібно зробити. Слідкуйте за тим, щоб така дитина завжди була зайнята: іграми, книжками, домашніми справами і т.д. Це зробить її задоволеною.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас

Схожі статті

|

Що вам варто знати про свою дитину-Рака

Ваша дитина з'явилася на світ в період з 21 червня по 22 липня? Це означає, що вона народилася під знаком Зодіаку «Рак». Більшість таких дітлахів неймовірні, милі і чутливі. А що ще цікавого можна розповісти про маленьких Раків?

Що вам варто знати про свою дитину-Близнюків

День народження вашої дитини припадає на період з 21 травня по 20 червня? Значить, ви виховуєте малюка-Близнюків. Що цікаво буде дізнатися батькам про цей інтелектуально живий і дуже соціальний знак Зодіаку?

Що вам варто знати про свою дитину-Тельця

Якщо ви – мама Тельця, народженого між 20 квітня і 20 травня, вам дуже пощастило. Ви ростите спокійну і врівноважену дитину. Однак, вона ще і дуже вперта. Дізнайтеся більше цікавого про свого маленького Тельця – читайте далі.

Що вам варто знати про свою дитину-Овна

Ви – горді батьки маленького Баранчика, який народився з 21 березня по 19 квітня? Дізнайтеся більше про те, як на вашу дитину вплинув знак Овна, під яким вона народилася.