Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Що вам варто знати про свою дитину-Скорпіона

Що вам варто знати про свою дитину-Скорпіона
 

Ваша дитина народилася між 23 жовтня і 21 листопада? Значить, за знаком Зодіаку вона – Скорпіон. Це дуже емоційний астрологічний знак, також потайний, але дуже відданий. Давайте поглянемо на таких діток уважніше...

Що варто знати про дитину-Скорпіона?

1. Скорпіони дуже потайливі

Скорпіони все приховують всередині. Вони жадають приватності і потребують часу для себе. З іншого боку, не розраховуйте, що від малюка-Скорпіона можна щось приховати. Ці дітки інтуїтивно проникливі і завжди знають, коли щось не так. Тому малюк може знати про всі сімейні секрети, які ви намагаєтеся від нього приховати.

2. Скорпіони дуже чутливі

Хоч зовні вона може здаватися крутою і зібраною, в душі вашої дитини, швидше за все, вирує ураган емоцій (особливо якщо вона поводиться занадто тихо або мовчазно). Ваше завдання – переконувати маленького Скорпіона поділитися проблемою, коли ви бачите, що його щось турбує. Екстремальні емоції малюків-Скорпіонів можуть змінюватися моментально, і навіть сама похмура гримаса вмить може змінитися широкою посмішкою.

3. Ваша підтримка важлива для дитини-Скорпіона

Скорпіони дуже сильні і не люблять показувати, що вони налякані. І хоч вони можуть бути дійсно сміливими, малюки-Скорпіони все ж часто ховають всередині безліч страхів і невпевненості. Тому їх потрібно підтримувати і говорити, що все добре. Робіть це за допомогою ніжності і обіймів (і іноді ці обійми повинні бути дійсно довгими).

4. Таємниці їх інтригують

Скорпіони люблять темряву і ховаються в ній. Точно так само ваш малюк любитиме грати в хованки та інші ігри, що дозволяють йому зникнути. Також діти-Скорпіони дуже цікавляться всім загадковим і таємничим, містичним і фантастичним. Тому вашому чаду напевно сподобаються детективні ігри і головоломки, а також ігри та завдання на пошук зниклих і захованих речей.

5. У них велика сила волі

З народження малюк-Скорпіон буде намагатися домінувати над вами, випробовувати правила і межі дозволеного, змагаючись і завжди прагнучи виграти. Що б вони не робили, вони в цьому кращі. Тому будьте і тверді, і ніжні в вихованні. У Скорпіонів хороша пам'ять і схильність до мстивості: вони можуть затаїти злобу або образу і планувати помсту довго, як ніхто інший.

6. Скорпіони – інтроверти

Скорпіони приваблюють людей, та все ж залишаються інтровертами. Вони неймовірно вірні близьким друзям і своїй родині, але зі сторонніми можуть вести себе байдуже або навіть грубо, особливо якщо вважають їх слабшими за себе. Тому вам важливо навчити свого маленького Скорпіона бути більш уважним до почуттів інших.

7. Діти-Скорпіони з ентузіазмом привчаються до горщика

Малюки-Скорпіони з цікавістю вивчають своє тіло і те, як воно працює. Ви можете використовувати цей інтерес, щоб привчити чадо до горщика швидше. Не соромте дитину за її цікавість, навіть якщо вам це здається соромливим, і вам не доведеться довго боротися з привчанням до самостійних походів на горщик і в туалет.

8. Скорпіони можуть бути владними

Цим дітям може бути дійсно складно ділитися іграшками і смаколиками, адже Скорпіон – один з найбільш владних знаків Зодіаку. Хваліть малюка щоразу, коли ви бачите, що він веде себе щедро по відношенню до друзів, братів і сестер. І приділяйте йому більше часу один на один, щоб він не ревнував.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас

Схожі статті

|

Що вам варто знати про свою дитину-Тельця

Якщо ви – мама Тельця, народженого між 20 квітня і 20 травня, вам дуже пощастило. Ви ростите спокійну і врівноважену дитину. Однак, вона ще і дуже вперта. Дізнайтеся більше цікавого про свого маленького Тельця – читайте далі.

Що вам варто знати про свою дитину-Овна

Ви – горді батьки маленького Баранчика, який народився з 21 березня по 19 квітня? Дізнайтеся більше про те, як на вашу дитину вплинув знак Овна, під яким вона народилася.

Що вам варто знати про свою дитину-Риби

Якщо ваша дитина народилася в період з 19 лютого по 20 березня, це означає, що вона з'явилася на світ під знаком Риб. Не кожен малюк-Риби буде відповідати типовому опису цього знака Зодіаку, та швидше за все, ви все одно помітите за ним деякі з цих якостей...

Що вам варто знати про свою дитину-Водолія

Якщо ваша дитина народилася з 20 січня по 18 лютого, це означає, що ви ростите розумного, хитрого і різнобічного малюка-Водолія. А як ще даний знак Зодіаку вплинув на характер крихітки? Про все, що вам варто знати про свою дитину-Водолія – далі в нашій статті.