Календар вагітності та розвитку дитини

Новонароджений по місяцях

Що вам варто знати про свою дитину-Стрільця

Що вам варто знати про свою дитину-Стрільця
 

Хочете дізнатися більше про свого заповзятливого, веселого і відкритого малюка-Стрільця? Якщо ваша дитина народилася між 22 листопада і 21 грудня, це її знак Зодіаку. І ось, як він вплинув на дитину...

Що варто знати про дитину-Стрільця?

1. Стрільці – мандрівники

Дітям-Стрільцям подобається бути в русі. Вони незалежні і невгамовні, через що виростають в справжніх любителів подорожувати. Ви помітите це, як тільки малюк почне повзати і намагатися ходити – вам доведеться постійно стежити за ним. Беріть маленького Стрільця з собою в будь-які поїздки, на прогулянки, у справах – це сподобається його натурі мандрівника.

2. Стрільці обожнюють людей (але і потребують власного простору)

Товариські і повні енергії – саме так можна описати людей, народжених під знаком Стрільця. Ваш малюк розквітатиме в оточенні однолітків, які неодмінно будуть любити його за дружелюбність, сміливість і відкритість. Дітям-Стрільцям не подобається залишатися наодинці на довгий час, а знайомі голоси завжди допомагають їм заснути. Але, не дивлячись на те, що вони люблять перебувати в компанії людей, їм не подобається, коли їх душать любов'ю і увагою. Незалежному духу Стрільця необхідний власний простір і свобода.

3. Уява управляє світом Стрільця

Діти-Стрільці наділені приголомшливою уявою. Вони схильні до фантазій і можуть придумувати дуже цікаві історії. Але з цієї причини межа між фантазією і реальністю у них може іноді стиратися – у малюка може з'явитися уявний друг, він може бути схильним перебільшувати і наполягати на тому, що уявне ним є правдою. І хоч це може почати вас турбувати, коли дитина буде дорослішати, все ж дозвольте їй час від часу занурюватися в світ своїх фантазій.

4. Стрільці веселі

З самого дитинства Стрільці люблять сміятися і смішити оточуючих. Дзвінкий сміх дитини напевно змушує реготати і вас. Одного разу ваша дитина може стати клоуном класу – за її почуття гумору її будуть любити однокласники (але не вчителі, звичайно ж).

5. Стрільцям не подобаються правила (але вони їм потрібні)

Стрільці часто є нонконформістами, що танцюють під свою власну дудку. Але також вони і дуже логічні, і це допоможе вам тримати своє чадо в рамках. Традиційні покарання з дитиною-Стрільцем не спрацюють, а ось причинно-наслідкові пояснення допоможуть їй зрозуміти, яка поведінка є прийнятною, а яка – ні.

6. Привчання Стрільця до горщика може бути складним

Тут також все неоднозначно зі Стрільцями. З одного боку, малюк хоче порадувати вас, тому іноді все буде йти гладко. З іншого ж, Стрільці – жахливі непосиди, що не дуже сприяє розпізнаванню сигналів організму і привчанню до горщика. Вам потрібно бути терплячими, і рано чи пізно все станеться.

7. Стрільці не вміють поводитися з грошима

Стрільці славляться своєю імпульсивністю, через що вони не завжди вміють поводитися з грошима. Насправді, навіть навпаки. Якщо вам хоч трохи здається, що ваше чадо зможе навчитися фінансової відповідальності, зробіть все можливе, щоб прищепити йому її прямо з дитинства. Навчіть чадо економити кишенькові гроші і відкладати на важливі речі. Адже якщо дитина буде витрачати все, вона проситиме ще більше, і це ваше завдання – пояснити чаду, що бюджет потрібно продумувати і планувати.

8. Стрільці злегка безладні

Діти-Стрільці можуть гратися в бруді, закидати прибирання в кімнаті заради більш цікавих занять або захоплюватися іграми на уяву, щоб спробувати щось новеньке. Їм подобається вчитися, але якщо це – не щось цікаве, Стрілець скоро занудьгує і не зможе висидіти заняття. Намагайтеся забезпечити чаду інтерактивне і освітнє середовище настільки, наскільки це можливо – так ви зможете вгамувати ненаситну цікавість Стрільця.

Файли для завантаження

Цікавий матеріал для вас

Схожі статті

|

Що вам варто знати про свою дитину-Близнюків

День народження вашої дитини припадає на період з 21 травня по 20 червня? Значить, ви виховуєте малюка-Близнюків. Що цікаво буде дізнатися батькам про цей інтелектуально живий і дуже соціальний знак Зодіаку?

Що вам варто знати про свою дитину-Тельця

Якщо ви – мама Тельця, народженого між 20 квітня і 20 травня, вам дуже пощастило. Ви ростите спокійну і врівноважену дитину. Однак, вона ще і дуже вперта. Дізнайтеся більше цікавого про свого маленького Тельця – читайте далі.

Що вам варто знати про свою дитину-Овна

Ви – горді батьки маленького Баранчика, який народився з 21 березня по 19 квітня? Дізнайтеся більше про те, як на вашу дитину вплинув знак Овна, під яким вона народилася.

Що вам варто знати про свою дитину-Риби

Якщо ваша дитина народилася в період з 19 лютого по 20 березня, це означає, що вона з'явилася на світ під знаком Риб. Не кожен малюк-Риби буде відповідати типовому опису цього знака Зодіаку, та швидше за все, ви все одно помітите за ним деякі з цих якостей...